Jump to content
Dogomania

Galeria Birmy - Niepełnoletniej Wariatki


bonsai_88

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bonsai_88'][B]Tinka[/B] teraz musisz poczekać aż mi się telefon podładuje :diabloti:... a aparatu sobie nie kupię, bo najnormalniej nie mam na to kasy :shake:. Zrozumiesz to jak będziesz musiała sama utrzymać siebie i rodzinę :roll:.[/QUOTE]
wiesz, jak się bardzo chce to wszystko można ;) a sprawny, nawet może i nowy aparacik cyfrowy i za 50zł kupisz:razz: ale rozumiem, że są inne potrzeby;)
ja dzieci mieć nie zamierzam :diabloti:
[SIZE="1"]
czekam na zdjęcie :diabloti: o ile jeszcze nie doszło, bo telefon mam nie wiem gdzie :hmmmm:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Cholera, jeszcze nie wiem... ciężko mi cokolwiek powiedzieć, bo ciągle nie wiem co z dziadkiem - może uda mi się na dzień-dwa do niego jechać :roll:. Rodzice będą do niego jechać, może by wpadli po mnie i zabrali przy okazji [nadłożą tylko 1000 km w jedną stronę :diabloti:]...

[B]Tinka[/B] dobra, idę wysłać to zdjęcie... może przy okazji znajdziesz telefon :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88'][B]Okamia [/B]mendy to masz u siebie, ja mam jaśnie panią hrabiankę :diabloti:[/quote]
Nieee... Ja mam jaśnie Królową :evil_lol: a to drugie to menda:loveu: Ostatnio nawet Królewska mość po deszczu nie wyjdzie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88'][B]Tinka[/B] co ja poradzę :placz:... będę miała czas to wyślę jeszcze raz :roll:[/quote]
Chyba masz jeszcze mój nr??:evil_lol: Jak nie ma chętnych to mi możesz zawsze wysłać :D Ale jak na razie wszyscy się biją wiec looz:evil_lol::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88'][B]Rinuś [/B]gdzieś są :evil_lol:.. mi proszę dać spokój, ja jestem cała obolała po wczoraj. Tydzień wróciłam do jazdy konnej, a wczoraj posadzono mnie na ogiera :diabloti:.... pochwalę się tylko, że przeżyłam :cool3:[/quote]
[B][I]A wcześniej ile czasu jeździłaś?:cool3:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]Aganetha[/B] do Krakowa chcę jechać :cool3:... tylko to jeszcze nie jest pewne na 100% :roll:... a, i pewnie będę w Zabrzu :evil_lol:

[B]Rinuś [/B]a za którym razem :diabloti:. Ogólnie to ja od 10 roku życia jeżdżę, tylko co chwilę mam jakieś przerwy :roll:. Przed ciążą jeździłam nawet bardzo dobrze [co mi wczoraj powiedziała jedna dziewczyna - zapamiętała mnie :cool3:], sama nauczyłam się skakać [lekko mi się za to oberwało :evil_lol:]... 1,5 roku temu też jeździłam, ale musiałam przestać ze względu na Smoka :roll:...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88'][B]Aganetha[/B] do [COLOR=Red]Krakowa[/COLOR] chcę jechać :cool3:... tylko to jeszcze nie jest pewne na 100% :roll:... a, i pewnie będę w Zabrzu :evil_lol:
[/quote]


będę tam :cool3: z Viki :cool3:
i Tengusia też tam będzie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88']A w który dzień wy będziecie?

Oficjalnie ogłaszam, że wysłałam do Okami zdjęcie małego... dlatego jak chcecie zobaczyć w tej galerii Zdjęcie to proszę ją nękać, nie mnie :diabloti:[/quote]


niedziela :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88']

[B]Rinuś [/B]a za którym razem :diabloti:. Ogólnie to ja od 10 roku życia jeżdżę, tylko co chwilę mam jakieś przerwy :roll:. Przed ciążą jeździłam nawet bardzo dobrze [co mi wczoraj powiedziała jedna dziewczyna - zapamiętała mnie :cool3:], sama nauczyłam się skakać [lekko mi się za to oberwało :evil_lol:]... 1,5 roku temu też jeździłam, ale musiałam przestać ze względu na Smoka :roll:...[/quote]
[I][B]ee no to fajnie :lol: ja ogólnie to jeżdżę ponad 10 lat ale teraz mam przerwę...nie mam czasu , chociaż stajnię mam pod nosem...no i przestaam też jeździc jak "mój" koń zmarł :-( jakoś tak nie umiem się dopasować do innego...na tamtmym jeździłam całe życie, na nim uczyłam się galopować, z niego uczyłam się spadać jak się spłoszył...to pod nim mogłam stać po 20 min i nawet się nie ruszył żeby mi nie zrobić krzywdy...
Ale zacznij jeździć bo to na prawdę super sport :loveu:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...