Jump to content
Dogomania

Galeria Birmy - Niepełnoletniej Wariatki


bonsai_88

Recommended Posts

[quote name='bonsai_88']Ech, mój pies mnie nie kocha... właśnie w zabawie przyłożyła mi z łapy w pysk - mam rozciętą wargę, a znajomi pewnie będą się znowu pytać, czy mnie Kamil nie bije :mad:[/quote]
To za to żeś sie do domu spowrotem wepchała :eviltong: jak cie pies wyrzucił to miałaś zostać na tym balkonie aż cie nie wpuści:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bonsai_88']... chyba wam nie pisałam o nowym wyczynie młodej :roll:.
Palić lubię, ale w domu, przy dziecku czy [do niedawna] przy psie nie paliłam. Jak miałam ochotę to wychodziłam sobie na balkon, przymykałam za sobą drzwi i Birma ze Smokiem zostawiali w domu. Birmie mój pomysł średnio się podobał ,wiec próbowała drzwi otworzyć... A jak? To przecież wszyscy wiedzą - trzeba klamkę nacisnąć w dół :diabloti:. Dobrze, że na parterze mieszkam i klucze od domu miałam w kieszeni, bo jakby mały miał być sam w domu to bym chyba zwariowała ze strachu :shake:.... Od tej pory Birma chodzi zapalić razem ze mną :mad: [/QUOTE]
Mądra sunia :loveu:. Pani niedobra pali to Birma dała karę :evil_lol:.
Mnie Hexa kiedyś przed egzaminem zamknęła na balkonie. Byłam w kostiiumie kąpielowym (tak się uczę do sesji letniej ;)) i tylko myślałam czy drzwi od domu zamknięte czy otwarte. Jak by były zamknięte to bym skakała przez bramę w tym super ubranku i pędziła do cioci po jakiś ciuch i kasę na bilety pożyczać. Na szczęście odkąd nie mieszkam już w bloku drzwi nie zamykam na zamek ;).

[quote name='bonsai_88']Ech, mój pies mnie nie kocha... właśnie w zabawie przyłożyła mi z łapy w pysk - mam rozciętą wargę, a znajomi pewnie będą się znowu pytać, czy mnie Kamil nie bije :mad:[/QUOTE]
Może to element terapii antynikotynowej :razz:.

Link to comment
Share on other sites

Ja też bym się zdziwiła, kiedy po 11 otwiera mi drzwi rooooozespana osoba :evil_lol:. Ale co ja poradzę, że znowu nie mogłam do 5 rano zasnąć :placz:... Swoją drogą to listonosz mógł popatrzeć - musiałam za Smokiem pobiec, bo mi podstępnie list polecony z urzędu świsnął :mad:. Wcześniej to się starałam drzwiami zasłaniać :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

To może kup sobie działkę gdzieś obok mnie? :razz:
Ja sobie chętnie popatrzę na Wasze wyczyny, a i ciekawskie oczy sąsiadów przestaną w końcu się na mnie gapić jak zobaczą kobitę z fajkiem, w piżamie, rozciętą wargą i podbitym okiem ganiającą dziecko z poleconym :evil_lol:
A swoją drogą, to sobie wykrakałam, bo wczoraj cały dzień byłam bez neta :placz: telekomunikacja się nie odważyła, ale elektrownia tak :mad: caaaały dłuuugi dzień bez kompa, tv, czajnika, ciepłej wody i tysiąca innych niezbędnych rzeczy działających na prąd.
Jedyna rzecz której sie wczoraj nauczyłam to otwieranie bramy bez użycia pilota :evil_lol: Jeszcze nie otrząsnęłam się z szoku :oops:

Link to comment
Share on other sites

bonsai - nie ma co. Masz zdolnego psa, a właściwie sukę. Oduczy cię palenia, drzwi za Tobą zamknie, pobawi się ze Smokiem (to na przyszłość...), ogarnie konie w stajni (jesli takowa posiadasz...), zamiast p. Kamila w łeb przyłozy itp. A Ty, dziewczyno, narzekasz...:evil_lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[B]Agmarek [/B]wypraszam sobie bardzo - listonoszowi otwierałam bez fajki, a do tego moja koszula nocna [nie mylić z piżamą] jest z rodzaju tych, co to rzadko do spania służą :evil_lol:. Nie wiem czy byś chciała, żeby twój mąż miał taką sąsiadkę :diabloti:.

[B]Asiaczek [/B]Birma mnie nie oduczyła palić, ona mnie nauczyła, że mam się dzielić :evil_lol:... A konia nie posiadam :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88']Powtarzam po raz kolejny NIE BĘDZIE ZDJĘĆ, BO NIE MAM APARATU :shake:.. przeciez ich palcami nie zrobię :roll:[/quote]
Alez palce TEŻ sa potrzebne do robienia fotek. Choćby do naciskania spustu migawki...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']Witaaam:loveu:
Kiedy nowe fotki:lol:

:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]
Jak przyjedziesz nas odwiedzić i jakieś porobisz :diabloti:


Wiecie jakiego mam kochane psa? Zaatakowała dzisiaj Andreia, bo mnie w rękę pocałował... może w końcu chłopak zrozumie, że mi jego podrywy nie pasują :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...