Jump to content
Dogomania

Galeria Birmy - Niepełnoletniej Wariatki


bonsai_88

Recommended Posts

[quote name='bonsai_88']

Wiecie jakiego mam kochane psa? Zaatakowała dzisiaj Andreia, bo mnie w rękę pocałował... może w końcu chłopak zrozumie, że mi jego podrywy nie pasują :evil_lol:[/quote]
[I][B]Haha a Łukasz ostatnio obawia się Brutuska :roflt:nie wiem jak można sie go obawiać :evil_lol: Za każdym razem gdy zaczynamy walczyć na łóżku to Brutus staje przy łóżku i miauczy :evil_lol: to Łukasz się opanowuje ,tyle że to miauczenie Brutusa jest spowodowane tym, że on też by chciał z nami:diabloti:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bonsai_88']Birma nie miauczy... Birma tylko skacze z zębami :diabloti:.... przecież takiego natręta trzeba przewrócić i przytrzymać, aż dam znak do rozszarpania :evil_lol:.[/quote]
[I][B]Boshe jakie wredoty :diabloti:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

E, nie... znaku nie daję i tak większość facetów na drugi raz bardziej uważa na młodą :diabloti:... no i cały czas składają mi propozycje nie do odrzucenia typu "może wybierzemy się do jakieś kawiarni... tylko tam psów nie wpuszczają" :evil_lol:.
[B]
Rinuś[/B] powiedzieć ci coś strasznego... ja potrafię być jeszcze gorsza od Birmy :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']... to nie myśl!... i nawet nie pytaj!:diabloti:

Pzdr.[/quote]

Nie pytaj, bo Bonsai potrafi sprawić "słowny" łomot :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Kochana Kobietka.

[QUOTE]"może wybierzemy się do jakieś kawiarni... tylko tam psów nie wpuszczają" :evil_lol:.
[/QUOTE]
Wrrr...jak ja nie znoszę takich tekstów :mad: :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[B]Okamia [/B]i ty przeciwko mnie :placz:...

A gdzie ja tutaj spuściłam komuś łomot :crazyeye:? Ale mimo wszystko słuchajcie się mądrzejszych [Asiaczek, to o tobie :eviltong:] i nie pytajcie co potrafi wściekła Hania :diabloti:. Grunt, że Kamil sobie wczoraj przypomniał... mógł nie zaczynać :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88'][B]Okamia [/B]i ty przeciwko mnie :placz:...

A gdzie ja tutaj spuściłam komuś łomot :crazyeye:? Ale mimo wszystko słuchajcie się mądrzejszych [Asiaczek, to o tobie :eviltong:] i nie pytajcie co potrafi wściekła Hania :diabloti:. Grunt, że Kamil sobie wczoraj przypomniał... mógł nie zaczynać :angryy:[/quote]
O, dla nas pochwała na pismie... nonono...:evil_lol:
Ale i tak tu będziemy zaglądać. Howgh! (czy jakoś tak podobnie!)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88']Ech.... siedzę i doła mam :-(.
Właśnie na poprawę humoru zjadłam kiełbasę myśliwską z lodami orzechowymi i oliwkami :diabloti:. Takich smaków to ja nawet w ciąży nie miałam :evil_lol:[/QUOTE]

Każda ciąża niesie ze sobą coś nowego:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kacha3D']Każda ciąża niesie ze sobą coś nowego:razz:[/quote]
Biorąc pod uwagę, że wczoraj mi się @ skończyła to szczerze wątpię, ażebym w ciąży była :mad:...

Do sałatki greckiej oliwki pasują idealnie :loveu:... Kupiłam litrowy słoik, mogę ci trochę pożyczyć :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88'][B]Okamia [/B]i ty przeciwko mnie :placz:...[/quote]

Nie :evil_lol: Ja tyko stwierdzam fakt :evil_lol: oliwki kiełbasa i lody :crazyeye: masakra... a ja myślałam że chleb z ketchupem i cukrem to dziwne jest :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88']Ech.... siedzę i doła mam :-(.
Właśnie na poprawę humoru zjadłam kiełbasę myśliwską z lodami orzechowymi i oliwkami :diabloti:. Takich smaków to ja nawet w ciąży nie miałam :evil_lol:[/quote]
Kiełbasa myśliwska, lody orzechowe - mniam, mniam. No, może raczej oddzielnie niz razem, ale oliwkom mówię zdecydowane NIE!!!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']Nie :evil_lol: Ja tyko stwierdzam fakt :evil_lol: oliwki kiełbasa i lody :crazyeye: masakra... a ja myślałam że [B]chleb z ketchupem i cukrem[/B] to dziwne jest :evil_lol:[/quote]
Hmmmm, takiego zestawu nie próbowałam...:lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88']Morele z oliwkami też mi smakują :diabloti:... sprawdziłam to jakąś godzinę temu :evil_lol:..

A teraz idę jeść banalnie banalny obiad - warzywa z patelni z ryżem :loveu:[/quote]

o boju co ja bym dala za taki obiad :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88']Biorąc pod uwagę, że wczoraj mi się @ skończyła to szczerze wątpię, ażebym w ciąży była :mad:...[/quote]

Ja będąc w pierwszej ciąży dowiedziałam się o niej dość późno, bo do trzeciego miesiąca @ miałam :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...