Jump to content
Dogomania

PART I ciężarne gończe dziewczynki, matki oraz ich dzieci..


bea100

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kochani, ja na ostatnich nogach, ale teraz przypada mój dyzur (mój mamin dzielny spi a potem pośpię ja).

Pięknych snów nasza niezastąpiona Haniu :D

Chałupa posprzątana, pralka pierze, Dunia w kojcu karmi dzieci, dzieci zważone ( najcięższa jest BOGDANKA-ROTTI waży 550 gr) i obejrzane dokładnie, słuchajcie: JESTEM DUMNA (oraz SZCZĘŚLIWA :angel: ).

Jutro może napiszę obszerniej bo padam na pysk ( za przeproszeniem 8) )

Ciociu Poświatko, zapraszam za troszkę, ciociu Piko=duży całus za zdjęcia :baby:...wogóle WSZYSTKIM dziekuję za serce :loveu:

Jestem przy lampce szampana więc kochani, dla wszystkich stawiam :drinking:

Dzisiaj 1 go wrzesnia, dwa miesiace temu odszedł ktoś nam bliski kto był przy nas dziejszej nocy...a więc ulubiony toast Rotti: DARZ BÓR :D

Link to comment
Share on other sites

Toatlnie zmęczona przygotowaniami do przemyskiej wystawy, obrażona na komputer( bo oczka bolą od siedzenia przed) już miałam się kłaść do łózka gdy Kika powiedziała, że są małe ogóraski na forum, włączyłam dogo, weszłam na forum i są. Od razu oczy mi się otworzyły :) są przecudne, małe pyszczki maleńkie uszka , oczka, łapeczki. Ojjj jak ja Ci Bea zazdroszczę, też chcę mieć takie :)

Link to comment
Share on other sites

Sorki, ale umkło mi jedno ze zdjęć :oops:

To je teraz wstawiam :D

_324033_n.jpg

( najcięższa jest BOGDANKA-ROTTI waży 550 gr)

Moja sunia :iloveyou: 8)

Dzisiaj 1 go wrzesnia, dwa miesiace temu odszedł ktoś nam bliski kto był przy nas dziejszej nocy...a więc ulubiony toast Rotti: DARZ BÓR :D

DARZ BÓR :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:

Link to comment
Share on other sites

Lazy - no,no wymagająca to ty jesteś hihihi....

A tak na serio - jutro jadę do maleństw .Zaczynamy sesje zdjęciową każdego malenstwa osobno.Postaram się ich nie pomieszac i zaznaczyć na zdjęciach kto jest kto.

Miałam jechac dzisiaj ale trzeba dac odpocząc mamusi, maleństwom i babuni.

Pikunia - przygotuj pocztę na dużą przesyłkę.

Miłego dnia

Link to comment
Share on other sites

Kochani ; dzień dobry dla Wszystkich :D

Noc mineła spokojnie, teraz jesteśmy po ogórkowym (krótkim :lol: bo leciała biegiem do dzieci :lol: ) spacerku i twarożku poprawionym miską ciepłego mleka z wodą. Karmi dzieci :D

Jestem spokojniejsza, pierwsza noc minęła, będzie już dobrze 8)

Haniu: czy odpoczęłaś czy śniły Ci się ogórkowe dzieciaczki? :lol:

Pełna :P pełna satysfakcja przecież :drinking:

Co do zdjęć, to w piatek mam u siebie ciocię Szantinkę na sesji :D. Ona ma wspaniałe ,,oko" :D

A potem to już poczekamy, jak oczy otworzą, takie sesje to stress dla ogórkowej matki; ona musi mieć spokój :P

Link to comment
Share on other sites

Ciociu Poświatko, zapraszam za troszkę, ciociu Piko=duży całus za zdjęcia :baby:...wogóle WSZYSTKIM dziekuję za serce :loveu:

Poczekamy, poczekamy, choć nie ukrywam że z niecierpliwością :P .

Dziękujemy za zaproszenie. Ogóreczki są prześliczne, takie maleńkie widzę po raz pierwszy :P . Napisz Bea, czy one już tak rozkosznie mruczą, jak tylko ogarki to potrafią?

Link to comment
Share on other sites

zamurowało mnie - teraz dopiero zobaczyłam te nowe zdjęcia
-

To ty spostrzegawcza jesteś :lol: :lol: I jeszcze między zdjęcia swojego posta wsadziła :lol:

bo ja taka ślepa akrobatka jestem :P :wink:

BTW - czy jest ktoś, kto je odróżnia :o :o :o

a ze mnie się śmiała :evilbat: :wink:

:oops:

Napisz Bea, czy one już tak rozkosznie mruczą, jak tylko ogarki to potrafią?

A ogóreczki są śliczne, duże ogórasy też :P

Nie wiedziałam, że ogary mruczą :P to musi być fajne :angel: - chyba jednak będę musiała sprawdzić osobiście :wink:

a Bea ma cały chórek :laola:

Szantina - :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...