Jump to content
Dogomania

Pixie - Pit bull - Sweet bull - nasz SKARB ma DOM!!!


GoniaP

Recommended Posts

[quote name='GoniaP'](...) Jesteś z dwóch jedynych... Ty i Majga :eviltong::loveu::multi::evil_lol:[/quote]
Zdajesz sobie sprawę, że masz przekichane, bo...postawiłaś mnie na drugim miejscu!!! :mad: ??? Powodzenia, masz jak w banku, że kolejny raz odbiorę tel. od Ciebie lub sama zadzwonię...:eviltong: Mało tego, faux pas, napisałaś mnie przez G jak gów...... a, ja siem piszem przez Q jak.......

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Helga&Ares'][B][FONT=Georgia][SIZE=2]"Ostatni będą pierwszymi, a pierwsi ostatnimi" [/SIZE][/FONT][/B]:eviltong:[/quote]
Cios niżej pępka...znam tę maksymę, jak potrzeba sama się nią podpieram. :evil_lol: Tak, czy sra.....k, [B]Gonia[/B], "po ptoookach", sama kocham Isadorę (nie pierwsze to już wyznanie) ale są u diabła jakieś granice!!! :loveu: ;) :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Zdajesz sobie sprawę, że masz przekichane, bo...postawiłaś mnie na drugim miejscu!!! :mad: ??? Powodzenia, masz jak w banku, że kolejny raz odbiorę tel. od Ciebie lub sama zadzwonię...:eviltong: Mało tego, faux pas, napisałaś mnie przez G jak gów...... a, ja siem piszem przez Q jak.......[/quote] O Q....... "Przerombałam se, no" :eviltong: Ale zauważ, że napisałam "jedynych".... Ty i Isadorka jesteście na pierwszym miejscu w moim rankingu.... Koffffam Was obie bez pierszeństwa :placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

Wybaczone...:loveu: Isadorka jest max i...ustępuję jej w rankingu. :loveu: Potraktuj(cie) mój wpis jako żart, wyłącznie.
Z innej beczki...[COLOR=blue][B]Goniuś...dziękuję Ci za tel. dzisiaj i fakt, że w tym całym kołowrocie, pomyślałaś o mnie. Takich sytuacji się nie zapomina....[/B][/COLOR][COLOR=blue][B]Z całego, całego serca...przeogromnie podziękowania...:calus:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa'][COLOR=blue][B]Goniuś...dziękuję Ci za tel. dzisiaj i fakt, że w tym całym kołowrocie, pomyślałaś o mnie. Takich sytuacji się nie zapomina....[/B][/COLOR][COLOR=blue][B]Z całego, całego serca...przeogromnie podziękowania...:calus:[/B][/COLOR][/quote] Przestań, proszę :roll: [COLOR=blue][B]:calus:[/B][/COLOR][COLOR=blue][B]:calus:[/B][/COLOR][COLOR=blue][B]:calus:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

przepraszam za off ale potrzebuję pomocy
pamiętacie tą czarną suczkę ze schronu o którą kiedyś pytałam ?
[IMG]http://img137.imageshack.us/img137/8889/bokser1rx0.jpg[/IMG]
owczarka niemieckiego? być może mam dla niej dT i chciałabym ją wyciągnąć ale czy ona jeszcze tam jest?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga i Eto']przepraszam za off ale potrzebuję pomocy
pamiętacie tą czarną suczkę ze schronu o którą kiedyś pytałam ?

owczarka niemieckiego? być może mam dla niej dT i chciałabym ją wyciągnąć ale czy ona jeszcze tam jest?[/quote] Nie mam pojęcia, nie byłam tam od czasu Peppera... Gdybyś znała jej numer, to można by się dowiedzieć, a tak?

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, nie ma się co łudzić, "ładne" psy szybko idą do adopcji, więc tej suni może już tam dawno nie być. Poza tym jazda gdzieś z daleka po psa to jest zawsze loteria..."kto pierwszy ten lepszy", a pojęcie domu tymczasowego jest tam nieznane (a raczej - niektórzy je znają, ale...:roll:).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Ja bym na to spojrzała w ten sposób, ze człowiek który metaforycznie odczyta i zadzwoni... to będzie TEN. Chyba wolałabym aby Pixie nie szła do "prostych ludzi". Nie ujmując tu nic naprawdę prostym ludziom, ale tacy nie wezmą takiego psiaka. Właśnie przez tzw "proste myślenie" czyli "pies morderca". Ja tu poję się tych innych "prostych" w sensie prostackich[/quote]
tez tak uważam;) . Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']a ja znam i wy też z róznych wątków, ludzi prostych o sercach i empatii tak wielkiej, że nie umywają się do nich profesorskie togi...[/quote]
trudno się nie zgodzić, nie można mylić ''prostych z prostakami''. Znam wielu z fakultetami i z przykrością stwierdzam, że inteligencja emocjonalna jest im bardzo daleka. Prostota jest piękna, nie mylić z prostactwem. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem dlaczego, ale nie można cytować postów...
Co do ludzi wykształconych, potem tych prostych ale prostolinijnych i prostaków, to zgadzam się, że Pixie nie będzie sprawdzała dyplomów przyszłych opiekunów, ale przy poszukiwaniu dla niej domu, trzeba przyjąć jakieś ramy... Dla mnie istotnym jest, by przyszli opiekunowie naszego Sweetka byli na tyle majętni, by zapewnić jej kontynuację rehabilitacji i na pewno częstsze, niż w przypadku psów zdrowych, wizyty u weta. Przyjmuję, że ci pierwsi (statystycznie rzecz biorąc) lepiej zarabiają... Niestety, w przypadku Pixie, najgorętsze serce i najczystsza dusza nie zapłacą za drogą opiekę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']Pixie dziś dopięła swego i spała na kanapie :cool1: Nie chciała leżeć na kocu i już :evil_lol:[/quote]
Kochana niunia i jaka mądra, wie, co dobre...a tak a propos...to czy ona dopiero teraz dostąpiła łaski kanapy??? :mad: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Kochana niunia i jaka mądra, wie, co dobre...a tak a propos...to czy ona dopiero teraz dostąpiła łaski kanapy??? :mad: :evil_lol:[/quote] Z Halinką dostąpiła tej łaski już wczoraj w nocy... Spali na kanapce (małej) w trójkę. Ale dziś namówiła i mnie. Małpiszon z niej nieziemski :loveu::evil_lol::mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']Z Halinką dostąpiła tej łaski[B] już wczoraj[/B] (...)[/quote]
Widzę to inaczej (mało tego to niewybaczalne :eviltong:).
Już wczoraj??? :-o :-o :-o
[B]Dopiero wczoraj!!![/B] I...bądź tu człowieku spokojny, że sweetka jest
w dobrych rękach! :loveu: :evil_lol: :loveu: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Widzę to inaczej (mało tego to niewybaczalne :eviltong:).
Już wczoraj??? :-o :-o :-o
[B]Dopiero wczoraj!!![/B] I...bądź tu człowieku spokojny, że sweetka jest
w dobrych rękach! :loveu: :evil_lol: :loveu: :evil_lol:[/quote]
Andziu, Ciebie już zacytować nie mogę, choć chciałam :shake:
Więc tak... Majga, Ciebie mam ochotę przełożyć przez kolano i złomocić Ci kuperek :diabloti: A kto mi trąbił, że ona nie ma się ruszać, mało tego, w klatce ma siedzieć??? A kto się martwi o mój kręgosłup (obecnie w rozsypce) bo przecież trzeba to cielsko GRUBE już wtargać na tę kanapę by nie obciążała łapinek??? No??? :mad::mad::mad::diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...