Jump to content
Dogomania

Dziadunio Z OrzechowcÓw ma dom ! :) ... został zastrzelony ... za TM :(


albiemu

Recommended Posts

[COLOR=Red][U][I][B]Zwierzę, które zamierza odstrzelić musi okazywać swoje zdziczenie, a więc np. uciekać przed człowiekiem, a nie się do niego garnąć, biegać w środku pól lub lasu, omijając drogi lub w inny sposób okazywać znamiona zdziczenia. Trudno byłoby uzasadnić objawy zdziczenia, gdyby np. pies posiadał obrożę i biegł spokojnie w kierunku myśliwego do domu widocznego w oddali tą samą drogą polna, którą idzie myśliwy,[/B][/I][/U][/COLOR] jakkolwiek to sam myśliwy upoważniony jest do dokonania oceny i samo posiadanie obroży nie od razu musi wykluczać zdziczenie.[U][I][B][COLOR=Black] Odstrzał jest dozwolony w odległości ponad 200 m od zabudowań, a mając inne rozwiązanie, np. jeżeli znany jest właściciel psa czy kota należy się powstrzymać ze strzałem i z nim poważnie porozmawiać.[/COLOR][/B][/I][/U] Ustawa o lasach zakazuje puszczania psów luzem w lesie i właściciela można ukarać za takie działanie. Na koniec warunek ostatni, teren na którym spotykamy zdziczałego psa lub kota musi być terenem, na którym występują zwierzęta łowne. Jeżeli spotykamy psa lub kota na terenie ogrodzonym, to nie zagrażają one tym zwierzętom.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 990
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

słuchajcie- mój mąż słyszał strzał ale wiecie jak to jest- nikt nie potrafi uwierzyć w to że ktoś strzela tak blisko domu. pomyślał że to petarda albo co! człowiek sam się w takich momentach przekonuje że to coś innego. policjant stwierdził że po samym usłyszeniu strzału nic nie mogą zrobić. a nasze podwórko graniczy z jego podwórkiem. a ciało Dziadka zostało porzucone tam gdzie je znaleźliśmy bo byłam tam wcześniej kilkanaście razy i go nie było!!!
ja wiem- obwiniam się strasznie choć nawet nie było mnie w domu:-(
a jeszcze wczoraj ten sku..... był w sklepie w którym pracuje to prawie go zabiłam flaszką tak mu ją rzuciłam na ladę. a takiego miłego i niewinnego zgrywał hipokryta!prawie rzuciłam w niego reklamówką i resztą! gdyby nie to że szefowa była akurat na sklepie to bym go odesłała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orpha']a ja caly czas obstaje za odpaleniem Oswięcimia , wagony bydlęce i takich s......ów tam prosto w raczki nasladowcy dr Mengele[/quote]

orpha :-o - popieram w 1000% :evil_lol:

ciekawe dlaczego nie ma prawa, by odstrzelać morderców, zwyrodnialców, pedofili itp ? (przebrać ich za pieski i do lasu ...:diabloti:)

Dziadziuniu biegaj za Tęczowym Mostkiem i baw się z innymi stworzonkami :-(... kiedyś spotkasz swojego oprawcę...:mad:

Link to comment
Share on other sites

Strasznie mi przykro, płaczę...Dlaczego los musi być taki okrutny, a ludzie tacy beznadziejni!!!!!!!!!!!!! Mógł sobie Dziadunio żyć w miłości, ale ktoś musiał mu to zabrać. Jak długo Dziadunio był w swoim nowym domku? Mam nadzieję, że trochę to szczęście trwało...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Redpit']orpha :-o - popieram w 1000% :evil_lol:

ciekawe dlaczego nie ma prawa, by odstrzelać morderców, zwyrodnialców, pedofili itp ? (przebrać ich za pieski i do lasu ...:diabloti:)

Dziadziuniu biegaj za Tęczowym Mostkiem i baw się z innymi stworzonkami :-(... kiedyś spotkasz swojego oprawcę...:mad:[/quote]
redpit sa tacy ktorzy by sie z nami nie zgodzili :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kosieczko']Strasznie mi przykro, płaczę...Dlaczego los musi być taki okrutny, a ludzie tacy beznadziejni!!!!!!!!!!!!! Mógł sobie Dziadunio żyć w miłości, ale ktoś musiał mu to zabrać. Jak długo Dziadunio był w swoim nowym domku? Mam nadzieję, że trochę to szczęście trwało...[/quote]
Od 10 sierpnia- przeszliśmy razem od ostrożnego poznawania do radosnego ściskania w drzwiach po powrocie. To był niezapomniany czas:loveu::placz:
A jutro na policje. Wszyscy dostali wezwania. Morderca, sąsiad który znalazł Dziadka i my!

Link to comment
Share on other sites

orpha - co można mówić o kimś niby dorosłym a niedojrzałym emocjonalnie, który widzi tylko swój czubek nosa... :shake:... szkoda mi nie jej - a tej jej suczki :roll: Jak się czyta ją to tylko - ja to ja tamto...:p i jeszcze dogo traktować jak sklepik portek :crazyeye::lol:... ale co tam ...o niej :)

Trzymam kciuki za dzidadziową - oby wyjaśniło się i sprawca dostał słuszną karę (za małe są :diabloti:)...

Nie zgadzają sie - to w miarę możliwości w Sojuza i w kosmos....:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Redpit']orpha - co można mówić o kimś niby dorosłym a niedojrzałym emocjonalnie, który widzi tylko swój czubek nosa... :shake:... szkoda mi nie jej - a tej jej suczki :roll: Jak się czyta ją to tylko - ja to ja tamto...:p i jeszcze dogo traktować jak sklepik portek :crazyeye::lol:... ale co tam ...o niej :)

Trzymam kciuki za dzidadziową - oby wyjaśniło się i sprawca dostał słuszną karę (za małe są :diabloti:)...

Nie zgadzają sie - to w miarę możliwości w Sojuza i w kosmos....:evil_lol:[/quote]
no dokładnie kobita ma problem z własnym ego i tyle
do trzymania kciuków sie przyłaczam z całych sił
niech go ukarza jak nalezy bo jak nie to jakis lotny patrol dzikich mściwojów trzeba bedzie podesłac :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...