Jump to content
Dogomania

Dziadunio Z OrzechowcÓw ma dom ! :) ... został zastrzelony ... za TM :(


albiemu

Recommended Posts

  • Replies 990
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzaidziowa, to tu już więcej nic nie pisz.....A na tej policji nie stwierdzili,że Dziadek został podrzuconY? Bo jeżeli tak, to powinni choć poudawać,że szukają miejsca przestępstwa....Byliby bardziej wkurzeni "nadmiarem" pracy i może mniej mili dla sąsiada....I głupoty Ci wcisnęli....Jak by on sam miał się przyznać, to niepotrzebna by była policja tylko ksiądz....Co oni robią, gdy złodziej im się przyzna do czegoś a przed sądem przyznanie odwoła? Same nieroby w Waszej policji są...

Link to comment
Share on other sites

Wg mnie powinno się toczyć normalne postępowanie ale nie w sprawie zabicia psa (niestety) ale w sprawie nielegalnego użycia broni.....na terenie zabudowanym, w okolicznościach zagrażających ludzkiemu życiu....a gdyby przy Dziadku akurat wtedy np, kleczała Dziadziowa, albo jakies dziecko?

Link to comment
Share on other sites

ale tu powstaje problem jak mu udowodnić że wtedy on strzelał? Że strzał który słyszał mój mąż to był jego strzał? Bo powie że on nic nie wie na ten temat, że nie było go w domu itp. Co z tego że TZ słyszał że strzał pochodził z jego podwórka- powie że mu się zdawało itp itd. Beznadzieja:shake: pozostaje wykorzystać pomysł izzie i lawirować w rozmowie tak żeby się przyznał i nagrać to.

Link to comment
Share on other sites

Dzidziowa, skoro TZ słyszał,żer styrzał pochodził z ich podwórka, to oni powinni się choc trochę wysilić i poszukać na budynkach czy gdzieś tam tego pocisku...przecież on gdzies tam został...Oni jak zwykle idą po najmniejszej linii oporu i "W sprawie"psa wszystko umorzą, bo nie wykryją sprawców. Takie samo umorzenie " W sprawie" uzycia broni byłoby dużo trudniejsze....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dziadziowa']ja jeszcze poczekam co wyniknie po rozmowie z sąsiadem. [COLOR=red]A przecież mimo że dla nich to "tylko pies" to to jest do cholery przestępstwo.[/COLOR] Jakie by ono nie było to i tak przestępstwo!!![/quote]

Z całym sercem popieram - to, że trochę odcierpi z kaską jak się uda....:diabloti: - należy mu się - a co :evil_lol:...
[COLOR=red]Odebrał cz[/COLOR][COLOR=red]yjeś życie - nieważne, że psu :-( -[/COLOR][COLOR=black] jemu to się nie da tego samego - ale na niektórych ludzi wydanie kaski - daje do myślenia i bardzo boli :cool3: :multi:[/COLOR]
Sąd sądem, ale sprawiedliwość musi być ..... :mad:
Powodzenia

Link to comment
Share on other sites

Wszystkie posty zamienione na wesołe uśmiechy;)
wczoraj do sklepu gdzie pracuje przyszedł taki stały klient, policjant. Facet bardzo sympatyczny. Przedstawiłam mu sprawę i powiedział (!!!) że policja mnie oszukała! Że to jest przestępstwo i że nie mogą go umorzyć i poradził gdzie się zgłosić i do kogo. Mamy tu w Trzciance faceta którego policja strasznie nie lubi bo jest szybszy od nich a poza tym jest strasznie uczulony na punkcie zwierząt i ich krzywdy.
Ale wyobrażacie sobie?- takiego policjanta ze świecą szukać:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...