Jump to content
Dogomania

Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!


erka

Recommended Posts

To może rzeczywiście na razie ten wątek zostawię, umieszczę tylko aktualne info w pierwszym poście.

Czekam aż przyjdzie ksiązeczka Xanta i wynik z I badania jeszcze u nas i pewnie dopiero po tych wolnych dniach pojedziemy do weta przebadać go dokładniej.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

tez jestem za pozostawieniem tego watku w tej formie z uzupelnianiem w pierwszym poscie informacji a dalej...
"Kto chce niech czyta!"

Wlasnie na takich watkach dramatycznych dlugich, skomplikowanych z wieloma aktorami w tle uczylam sie dogomanii i nickow i odpowiedzialnosci, rzetelnosci wirtualnych kolegow. Przeczytalam tych najdluzszych kilkanascie i juz wiedzialam z grubsza kto jest kto i na kim mozna polegac mniej a na kim bardziej.

Z czasem poznajemy sie w realu i tworzymy kregi dobrych znajomych

Wystarczy kilka takich watkow dajacych obraz niebezpieczenstw czuwajacych na tych chetnych do pomocy
na co zwracac szczegolna uwage w akcjach pomocowych od lapania po adopcje
przy okazji wychodza przerozne formy pomocy, ktore mozemy zaoferowac, o ktorych nawet nie pomyslaloby sie
/ zawsze bede wspominac czyjs pomysl ze stara wanna w czyims dzialkowym ogrodku , gdy trzeba bylo wyrwanego w Wielki Piatek ze schroniska w Lodzi odrętwialego z samotnosci juz starego Serwo , wykąpac..i nie bylo gdzie..bo cuchnal niemilosiernie pokryty juz odchodami zalatwiajacych sie na nim kolegow z boksu...i wlasnie ten czyjs pomysl wskazal jak rozne moga byc potrzeby w niby prostych sytuacjach/

Taki watek to skarbinica wiedzy!

historia Xantuia jest tez przykladem jak roznie mozna pomagac i nie poddawac sie!
jest takze przestroga na co uwazac!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']moge wkleić ten tekst, co leci na allegro? i zdjęcia? musze teraz wiedzieć, bo będe miała czas jedynie w pracy, a potem dopiero w poniedziałek. na mazury jadę się byczyć:evil_lol:.[/quote]


Pewnie, że możesz ja dostałam go od Ewelinki, jest chyba najbardziej aktualny.

[url]http://www.allegro.pl/search.php?string=xantu%C5%9B[/url]

Link to comment
Share on other sites

wkleiłam ogłoszeni na [COLOR=black][FONT=Verdana][URL]http://animalia.pl/ogloszenia.php[/URL][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]na próbę (wyrzuciłam link do dogo). na razie tego ogłoszenia nie widać. być może musi się zatwierdzić.... bardzo prosze dziewczyny z doświadczeniem ogłoszeniowym, żebyście rzuciły okiem, czy tak jest ok, jak zrobiłam....[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']wkleiłam ogłoszeni na [COLOR=black][FONT=Verdana][URL]http://animalia.pl/ogloszenia.php[/URL][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]na próbę (wyrzuciłam link do dogo). na razie tego ogłoszenia nie widać. być może musi się zatwierdzić.... bardzo prosze dziewczyny z doświadczeniem ogłoszeniowym, żebyście rzuciły okiem, czy tak jest ok, jak zrobiłam....[/FONT][/COLOR][/quote]



Nie widać go, a przez podany link wchodzę na str. główną. Ale z tego co pamiętam, na animaliach chyba nie wymagało akceptacji admina.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...