Jump to content
Dogomania

Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!


erka

Recommended Posts

I chwała Wam za to. Niestety osoby spoza dogo (nowi włąściciele) są dużo gorzej zorganizowani w czasie poszukiwań. Mimo to częśc z nich jest dobrymi ludżmi i właścicielami zwierząt, niektórzy niestety nie (też przypomina mi sie jedna akcja, bardzo nieodpowiedzialni ludzie). Pani się będzie musiala wytłumaczyć...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

orpha wlasnie sie balam co sie stalo bo wyslalam Ci wczoraj kolo 3 smsa a tu nie odp. a tu tel się "zgubil" :roll:

ORPHA BARDZO DZIKEUJEMY ZA TWOJE POSWIECENIE

:mdleje::mdleje::mdleje:

A co dosmyczy wlansie tak mysdle ze tamta mogla sie odpiac/erwac i poprostu przyczepilimu inna... Trzymamy kciuki :lol:

Link to comment
Share on other sites

ta pani jak już będzie miała czas powinna pojechac na palucha...
ja z kolei położyłam sie po 1 - cos piszczało i poszczekiwało na dworzu, wyszłam szukac źródła, ale niestety nie znalazłam... a potem z nerw nie mogłam zasnąć. to jak wstałam od razu zasnęłam i zaspałam do pracy. najśmieszniejsze jest to, że rano przestałam się znać na zegarze, bo jak wstałam, to byłam przekonana, ze godzina jest ok i spokojnie jadłam sobie śniadanie :evil_lol:.
orpha, mieszkamy obok siebie, jakby co, to ja dołączam do akcji cobyś wsparcie miała, a nie latała po placu hallera po nocy. to nie wilanów :razz:.

Link to comment
Share on other sites

Orpha :buzi:

Angie nie mogę wysłać zdjęcia bo nie umiem :oops:

Xantuś tak wygląda jak na ostatnich zdjęciach, są bardzo wierne.
[B]Ma[/B] na szyi czarną obrożę ze srebrnym, odblaskowym paskiem.
[B]Miał[/B] czarną smycz i różową chusteczkę na szyi. Ale to mogło się zgubić.
[U][B]Nie ma[/B] dwóch przednich górnych zębów - ta cecha jest bardzo pomocna w identyfikacji.[/U]
[B]Jest [/B]chudziutki, kości wyraźnie wyczuwalne przez skórę zwłaszcza kości miednicy

Przepraszam, że wygląda to na instrukcję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DuDziaczek']orpha wlasnie sie balam co sie stalo bo wyslalam Ci wczoraj kolo 3 smsa a tu nie odp. a tu tel się "zgubil" :roll:

ORPHA BARDZO DZIKEUJEMY ZA TWOJE POSWIECENIE

:mdleje::mdleje::mdleje:

A co dosmyczy wlansie tak mysdle ze tamta mogla sie odpiac/erwac i poprostu przyczepilimu inna... Trzymamy kciuki :lol:[/quote]


echhh telefon to ja zgubłam na wlasne zyczenie :cool1:
w krzaki musiałam pojsc no i udało mi sie zgubic nadmia wody z organizmu no i przy okazji telefon :cool1:. Przejade sie tam moze mi sie uda znaleźć wlasciwe krzaki :eviltong: , chociaz nie wiem czy je rozpoznam ,one w nocy wszytskie wygladaja tak samo :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mru']w takim razie wysyłam Angie jeszcze jedno nowe.


orpha - ha, a to dobre ;)[/quote]

mru tym lepsze , ze to nie pierwszy raz tak , jeszcze sie nie nauczylam zeby tel z kieszeni spodni wyjmowac :cool1: , do wucetu tez mi kilka razy wpadł :roll:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KrystynaS']Orpha :buzi:

Angie nie mogę wysłać zdjęcia bo nie umiem :oops:

Xantuś tak wygląda jak na ostatnich zdjęciach, są bardzo wierne.
[B]Ma[/B] na szyi czarną obrożę ze srebrnym, odblaskowym paskiem.
[B]Miał[/B] czarną smycz i różową chusteczkę na szyi. Ale to mogło się zgubić.
[U][B]Nie ma[/B] dwóch przednich górnych zębów - ta cecha jest bardzo pomocna w identyfikacji.[/U]
[B]Jest [/B]chudziutki, kości wyraźnie wyczuwalne przez skórę zwłaszcza kości miednicy

Przepraszam, że wygląda to na instrukcję.[/quote]


dzieki to przydatne - zadzownie do mru albo do Ciebie jak bede na miejscu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orpha']mru tym lepsze , ze to nie pierwszy raz tak , jeszcze sie nie nauczylam zeby tel z kieszeni spodni wyjmowac :cool1: , do wucetu tez mi kilka razy wpadł :roll:.[/quote]

haha. mnie tez. spuscilam nawet ale trwal jak skala:evil_lol: Nokie wychodza z tego calo..

Angie, moze go zlapali jakos wczesniej lub cos:placz:..jejku- zeby to by on

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']u nas jakiś czas temu młody beagle trafił w godzinę z parku praskiego do skaryszaka... jednak tzreba brać pod uwagę, że to nie będzie xant... jak nie będzie, to trzeba będzie się dziś rozejrzeć. orpha, jedziesz na mecz?[/quote]
a ide , rany nie wiem jak sie dzisiaj ogarne :eviltong: , jeszcze dentyste mam dzisiaj :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orpha']mru tym lepsze , ze to nie pierwszy raz tak , jeszcze sie nie nauczylam zeby tel z kieszeni spodni wyjmowac :cool1: , do wucetu tez mi kilka razy wpadł :roll:.[/quote]

[quote name='Charly']haha. mnie tez. spuscilam nawet ale trwal jak skala:evil_lol: Nokie wychodza z tego calo..

Angie, moze go zlapali jakos wczesniej lub cos:placz:..jejku- zeby to by on[/quote]

Boze jakie przezycia z tel. :evil_lol:
Charly z ciekawosci co to za wytrawla taka nokia :-o (model:evil_lol:)

Link to comment
Share on other sites

ja też mam dzis dentystę :cool3:. kiedy mecz się kończy? czarnowidztwo mnie ogarnęło, że to nie xant, wuięc wwarto by się przejść tam. matko, przecież on różnie dobrze nad wisłą mógł się zaszyć, tam jest masakra z krzakami i zakątkami. trzeba by zrobić ogłoszenia ze zdjęciem i porozwieszać w okolicy... ja mogłabym tak ok 23 zacząć szukać... no i należałoby nową właścicielkę do poszukiwań wezwać, w piątek wieczorem raczej nie pracuje... choć jakieś szanse są, że na paluchu jest xant i będzie spokój.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DuDziaczek']Boze jakie przezycia z tel. :evil_lol:
Charly z ciekawosci co to za wytrawla taka nokia :-o (model:evil_lol:)[/quote]
nokie generalnie sa mocne i trwale :evil_lol: , moja mi kiedys z balkonu z drugiego pietra ladowala i tylko lekko szybka mi nadpękła < zaznacze ze w idruchu samoobrony przed chyba osa zupelnie nieswiadomie rzucilam w nia telefonem :cool1:>

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DuDziaczek']Boze jakie przezycia z tel. :evil_lol:
Charly z ciekawosci co to za wytrawla taka nokia :-o (model:evil_lol:)[/quote]

kazda, to juz trzecia wpadająca. pierwszej po 2, 5 roku wysiadl aku. druga otrzymal TZ jako przezent:evil_lol:. A ja mam trzecia. kazda jedna zaliczyla toalete:cool1:

Dokladnie Orpha. mnie kiedys wypadla z 8 piętra. (trzepalam pierzyne...na ktorej spała Nokia) rozlozyla sie ladnie na czesci pierwsze, ktore mozna bylo potem zlozyc.nic nie pękło

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...