Jump to content
Dogomania

Siódme życie nie było jej pisane - Smok Wawelski powędrował za TM...


Nutusia

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ra_dunia']Przeczytałam wątek...
Biedna sunia... tyle nieszczęść i ona jedna :shake:
Na razie wstawiam banerki -
[URL="http://tiny.pl/bbwg"][IMG]http://i43.tinypic.com/2n833gp.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://tiny.pl/bbwg"][IMG]http://i43.tinypic.com/25k2d5x.gif[/IMG][/URL]
tylko nie wiem do której stronki podlinkować... bo na pierwszej są nieaktualne informacje... :shake:
Na razie wstawiłam do strony 34...[/quote]

[COLOR=Purple]Bardzo, bardzo dziękujemy! :loveu: Myślę, że strona 34 jest na razie właściwa, bo "od niej" zaczęły się nasze długi... Tosinek jest u nas od października i od początku były problemy zdrowotne (przede wszystkim ze skórą), ale jakoś sobie radziliśmy, wydatki były rozłożone w czasie i udawało się "domknąć budżet". I właśnie "na stronie 34" dopadło ją choróbsko najpierw niezidentyfikowane, które omal nam jej nie odebrało, a przede wszystkim spowodowało dług, z którym nie możemy się uporać oraz lęk o zapewnienie jej dalszego bytu. Świadomość, że nie jestem z tym wszystkim sama, pozwala mi z ogromną nadzieją patrzeć w przyszłość i wierzyć, że ta skrzywdzona istotka dostanie jeszcze szansę na chwilę prawdziwego, szczęsliwego psiego życia bez bólu, zimna i tony leków.
Jeszcze raz dziękujemy![/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Nutusia - ja jestem pełna podziwu za to co robisz i zrobiłaś dla Toski :modla:
Rzadko kto znalazłby w sobie tyle siły i determinacji.
Ponieważ wpłynęły mi nadprogramowe pieniążki :roll: to również poproszę o nr konta - nie będzie tego wiele, ale zawsze coś...

Kochani - trzymajcie się, na pewno nikt Was nie zostawi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ra_dunia']Nutusia - ja jestem pełna podziwu za to co robisz i zrobiłaś dla Toski :modla:
Rzadko kto znalazłby w sobie tyle siły i determinacji.
Ponieważ wpłynęły mi nadprogramowe pieniążki :roll: to również poproszę o nr konta - nie będzie tego wiele, ale zawsze coś...

Kochani - trzymajcie się, na pewno nikt Was nie zostawi.[/quote]

Bardzo Ci dziękuję w imieniu Magdy.:multi:
Jeżeli pozwolisz, to prześlę nr konta na pw, nie wiem kiedy Madzia pojawi się na wątku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Bardzo Ci dziękuję w imieniu Magdy.:multi:
Jeżeli pozwolisz, to prześlę nr konta na pw, nie wiem kiedy Madzia pojawi się na wątku.[/quote]

[COLOR=purple]Irenko, Ty nasz Aniele Stróżu - dziękujemy za pełnienie roli naszego Sekretarza! :loveu:[/COLOR]
[COLOR=purple][/COLOR]
[COLOR=purple]Dziękujemy również wszystkim Darczyńcom i nam Życzliwym i od razu się dzielimy dobrymi wiadomościami:[/COLOR]
[COLOR=purple][/COLOR]
[COLOR=purple]wczoraj Pan Doktor sporzał na Tośkę i zapytał wprost: "ile Ty masz żyć, Dziewczyno?!" :lol: Aż się zaczęliśmy zastanawiać czy jej na Miau nie wstawić :evil_lol:[/COLOR]
[COLOR=purple][/COLOR]
[COLOR=purple]Doktor zrobił kontrolne rtg płuc i wreszcie je widać! Już nie ma w środku rozlanego mleka! Rozedma ustąpiła, serce jest widoczne - obraz prawidłowy. Wczoraj wieczorem poszła ostatnia dawka antybiotyku do żyły i wreszcie mogłam wyjąć wenflon. Z wdzięczności nawet dostałam liza! :eviltong:[/COLOR]
[COLOR=purple][/COLOR]
[COLOR=purple]Z gorszych wiadomości: [/COLOR]
[COLOR=purple]1. dostaliśmy niestety kolejną baterię leków - utrzymane antybiotyki: Udnidox (dostaliśmy receptę na 3 opakowania) oraz Eurobioflox (Doktor nas zaopatrzył w odpowiednią liczbę tabletek), kontynuujemy też flegaminę, essentiale na wątrobę oraz ascorutical, olej z wiesiołka i witaminy [/COLOR]
[COLOR=purple]2. Póki co, panna nam niestaty ani trochę nie przytyła, ale pracujemy nad tym...[/COLOR]
[COLOR=#800080][/COLOR]
[COLOR=#800080]Wygląda z grubsza na to, że udało nam się wygrać kolejną bitwę :multi:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

wpłaciłam swój grosik dla Toski;)

Ciotki i Wujkowie, którzy leczyli Toske z jej pierwotnej choroby, tu jest pies, który mam podobne objawy, a raczej wygląd....:-(
Może coś doradzicie, podpowiecie, zajrzyjcie do niego:-(
Ja od wczoraj jestem w szoku:-(
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/jak-bardzo-jak-dlugo-cierpial-wyglodzony-chory-pachyder-prosi-o-pomoc-134693/[/url]

z góry dzięki za zainteresowanie.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, przepraszam, ale musze zostać w biurze i nie zdążę dziś do banku do 17.00. Jutro z samego rana zrobię dla Tosci przelew (koło domu pocztowy zł. 100, jak mówiłam- bo wyjeżdzam słozbowo do Świnoujscia z samego rana na cały dzień i znów nie zdążę), a po Świętach znowu coś dorzucę.
Magda, Sursum Corda, Najwyższy nie daje zginąć tym, którzy nie dają ginąć Jego stworzeniom.
Tosca, walcz piesku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']W jakim wieku jest Tosca? Przepraszam, nie mam czasu przeczytać całego wątku.[/quote]

[COLOR=Purple]Została oceniona przez naszego Doktora na jakieś 8 lat... (ale w schronie, gdzie przyjechała w tak ciężkim stanie dawali...12)

W sumie panna w kwiecie wieku, tylko organizm strasznie sterany i wyniszczony[/COLOR] :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa36']Dziewczyny, przepraszam, ale musze zostać w biurze i nie zdążę dziś do banku do 17.00. Jutro z samego rana zrobię dla Tosci przelew (koło domu pocztowy zł. 100, jak mówiłam- bo wyjeżdzam słozbowo do Świnoujscia z samego rana na cały dzień i znów nie zdążę), a po Świętach znowu coś dorzucę.
Magda, Sursum Corda, Najwyższy nie daje zginąć tym, którzy nie dają ginąć Jego stworzeniom.
Tosca, walcz piesku.[/quote]

[COLOR=Purple]Ewuś, dzięki! Pozdrów od nas morze :loveu:
Piękne motto... my nie dajemy zginąć im - one nam - i tak jest sprawiedliwie.

Tośka walczy jak prawdziwy rycerz! Najnormalniej w świecie gra na nosie psiej kostusze![/COLOR] :mad:

Link to comment
Share on other sites

No nareszcie widać światełko w tunelu, Madzia wysłałam ci na konto 350,00 zł napisz ile jeszcze trzeba aby wpłacić do Pana Doktora, coby nam Tośke dalej - w razie czego - leczył. Nareszcie słoneczko idzie z każdej strony, aż chce sie żyć i jeszcze nam śpiewaczka dobrzeje, ale fajnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']
[COLOR=#800080]Wygląda z grubsza na to, że udało nam się wygrać kolejną bitwę :multi:[/COLOR][/quote]
Ja sobie skromnie życzę:mad:;), żeby to nie była bitwa ale cała wojna.
I tak sobie też marzę, że Tosia i Ty nie będziecie musiały przechodzić już żadnych bitew o życie. Skoro mam tak niewiele marzeń, to mogłoby się choć jedno z nich spełnić:mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...