Jump to content
Dogomania

Poczwarkowo-gordonkowa galeria czyli Kudłata Dama Tina i Merida Waleczna


Talia

Recommended Posts

Ja akurat z innego powodu. Podobno gordony najładniej wyglądają na takim tle :D 
A akcja taka miała być chyba na Poznań w tym miesiącu.


Aaa, no to musisz kupić dla osiągnięć Meri :)

Właśnie czytałam kiedyś o tej akcji, ale nie siedzę w wystawach to gdzieś mi dzwoniło ale nie wiedziałam gdzie :)
Link to comment
Share on other sites

Przyszły dziś obróżki RD  :loveu: Są piękne i nawet dla Tinki nie za duże. W weekend zrobimy zdjęcia. 

Teraz tak sobie myślę, że do tych nowych obróżek nie mam ŻADNEJ ładnej smyczy. Nasza flexi wygląda tragicznie, bo biała taśma jest prawie brązowa. Nie chce się już nawet doprać po tych wakacjach. A reszta albo kolorystycznie nie pasuje, albo jest mało wygodna. 
Muszę w końcu kupić ta Vario.  :siara:

Link to comment
Share on other sites

Haha znowu wydatki :D Na bank napadłaś? :p Ale ja też tak mam,w sumie już myślałam że tylko ja mam takiego hopla :) Chociaż jak kupiłam czarną smycz to brakuje mi pretekstu, bo pasuje do wszystkiego. Tylko nieraz narzekam że zbyt klasyczna i smycz w kolorze obroży super wygląda :D

Link to comment
Share on other sites

Przyszły dziś obróżki RD  :loveu: Są piękne i nawet dla Tinki nie za duże. W weekend zrobimy zdjęcia. 

Teraz tak sobie myślę, że do tych nowych obróżek nie mam ŻADNEJ ładnej smyczy. Nasza flexi wygląda tragicznie, bo biała taśma jest prawie brązowa. Nie chce się już nawet doprać po tych wakacjach. A reszta albo kolorystycznie nie pasuje, albo jest mało wygodna. 
Muszę w końcu kupić ta Vario.  :siara:

może porób zdjęcia w nowych obrożach,chętnie zerknę :)

Link to comment
Share on other sites

Żyjemy, tylko czasowo stoimy tragicznie. Właśnie zabieram się za naukę do poniedziałkowego koła, bo jutro przyjeżdża Merida z moim facetem. W końcu  :loveu: Od 2 tygodni się nie widzieliśmy. Od razu wieczorkiem idziemy do znajomych, w sobotę mamy rocznicową kolacje, więc przed tym trzeba wybiegać bestie. W niedziele wybierzemy się na jakiś dłuższy spacerek i to tyle. Potem jeszcze lecę na imieniny babci... Jak widać nie mam się kiedy nauczyć! 
Jeszcze dziś muszę zrobić sobie brwi i jutro ogarnąć siebie, żeby TŻ nie stwierdził że zbrzydłam  :megagrin: 
A teraz lecę z Tinelsonem na siku, chociaż ona mówi, że jak ma zejść z łóżka, to wcale nie musi sikać. Skąd ja to znam... 

Pamiętam o fotkach obróżek, chciałam zrobić ze wszystkimi nowymi adresówkami, ale nie doszły jeszcze te z reklamacji. Podobno już są wysłane, wczoraj dostałam info, że poszły priorytetem, więc jutro powinny być. 
Za tydzień nadrobię wszystkie zaległości, bo będę u TŻ na długi weekend. 

Link to comment
Share on other sites

Mnie już drażnią te studia. Kiedy mam pisać pracę, jak mam kursy, zajęcia w weekendy i jeszcze 4 dodatkowe wykłady zupełnie mi nie potrzebne (ogólnouczelniane i monografy). 
Jak dzisiaj nie przyjdą moje zieloniutkie id to się obrażę. 

Link to comment
Share on other sites

To pozostaje tylko współczuć, oby w letnim semestrze czasu było więcej ;)

Na pocieszenie powiem Ci, że u mnie to samo - na ostatnim roku mam najwięcej zapier... I ciężko znaleźć czas dla siebie :shake:

 

 

Oby identyfikatorki szybko przyszły, bo jestem strasznie ciekawa tych obróżek :P

Link to comment
Share on other sites

Jednak nie chce mi się już czekać :) 
Po lewej Meridowe, po prawej Tinkowe. 
Na razie Merida ma fioletową eMkę, jak troszkę jej szyjka podrośnie to dostanie eLkę błękitną. Chyba że tak urosła, że L już będzie dobra :) 
Zdjecia robione niestety telefonem.
10389972_760019354034684_864223414097809

I pan krówka, który nie jest zadowolony z zakupów
1794625_760019247368028_6478211732296913

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...