Jump to content
Dogomania

Poczwarkowo-gordonkowa galeria czyli Kudłata Dama Tina i Merida Waleczna


Talia

Recommended Posts

Zamówiłam co nieco u gadzeciaków. Sama nie wiem jak to wyjdzie, ale nie mogę się doczekać :) 

Lecę z tą larwą na spacer, bo jęczy że jej nudno. 
Wczoraj pojechałyśmy do lasu, pierwszy raz jechałam sama z dwoma psami autobusem. Chyba najgorzej z całej trójki się czułam, bo od sadzania Meridy co 3s na tyłek zrobiło mi się niedobrze. Pobiegała ponad 2h po lesie, do domu wróciłyśmy już pieszo. Wyszłyśmy z domu przed 12, wróciłyśmy o 16.30. Meri pierwszy raz po powrocie ze spaceru napiła się wody i uwaliła na Tiny posłaniu. Nawet jej nie ruszyło, że jadłam lasagne na łóżku. 
Potem dostała żarcie i poszła do klatki, mama wróciła do domu i mówi "wypuść w końcu tego psa z klatki, bo nie urośnie" :D 

Link to comment
Share on other sites

Heh, Zayra niby nie rośnie a wszyscy mówią, że jakby większa jest :P ale u na sto taki wiek powolnego już wzrostu. Ja nie mam takiego problemu bo odkąd położyliśmy dywan to młoda tylko na nim śpi. W klatce tylko jak nas nie ma.

 

Talia, zapomniałam dodać, że jak będziesz jeździć na te wystawy co ja to będziesz mieć fajne foty :P chociaż w Drzonkowie w sumie bywa ciemno i ciasno....

Link to comment
Share on other sites

Jutro wstawię jeszcze kilka z wczorajszego spacerku. 
Dziś zamiast pola odwiedziliśmy park, Meri bawiła się z kilkoma psami, co prawda nie wróciła mokra i brudna, ale się potknęła i pojechała po trawie z 2m. Tragicznie to wyglądało. Wstała i pobiegła dalej, na szczęście nie kuleje, nic nie boli. Chyba już wolę te brudne spacery, mniej stresują. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...