Jump to content
Dogomania

Poczwarkowo-gordonkowa galeria czyli Kudłata Dama Tina i Merida Waleczna


Talia

Recommended Posts

Dziękujemy za miłe słowa :) 
Właśnie zrobiłam zamówienie dla Meridki na karmę. Wzięłam jej Brita Care, mam nadzieje że będzie służył. Jak na razie zjadła sporo próbek tej karmy i nie było sensacji. 
Zamówiłam jej też biotyne w płynie i płyn do czyszczenia uszków. Znowu takie nudne zamówienie, bez zabawek żadnych. 
Za to wiem już jakie zabawki chciałabym jej kupić. Nadal na liście pozostaje puller,nie wiem jaki rozmiar, bo dużym ostatnio miała okazje się bawić i wypadał jej z papy  :laugh2_2: I koniecznie chcę ta żelkę z konga! Jest genialna!  :jumpie: 
Dziś dziewczyny dostały nogę z kaczki, były w lidlu więc się skusiłam. Merida była wniebowzięta, Tinka nie do końca zadowolona z formy podania. Zdecydowanie bardziej smakowałoby jej gdyby kości miała oddzielnie do gryzienia, a mięso pokrojone w kosteczkę i wrzucone do miski. Temu psu jakiekolwiek utrudnienia w jedzeniu obrzydzają nawet rarytasowe danie.  :look3: 
 

Link to comment
Share on other sites

Żeby zakupki nie były nudne to zamówiłam kilka obróżek dziewczynom... TŻ ma mnie za wariatkę, cały wieczór siedziałam ze smutną minką żeby mi kupił  :siara:   Sorka, ale czasem muszę. Od 3mc siedzę u niego na wsi i nawet nie mam gdzie sobie ciuchów kupić. Jedyne zakupy jakie robię to w lidlu na obiad, tak nie może być. Czuje się spełniona  :jumpie:

Link to comment
Share on other sites

Piękna :loveu:

 

My mieliśmy Brit Care, prawie wszystkie rodzaje przerobiliśmy. Każda bardzo smakowała i po żadnej nie było rewolucji, także polecam.

 

3 miesięcy na wsi, bez żadnych zakupów? jezu ja nie jestem zakupoholiczką, jeśli chodzi o rzeczy dla mnie. Ale to byłoby przegięcie :lol:

Link to comment
Share on other sites

Gdyby nie banerek to bym nie poznała. 

Zamówiłyśmy Rogza jels  :jumpie: I mam jeszcze taką cicha nadzieję, że na wystawie będą sprzedawać pullery na sztuki. Tak z 45zł bym była w stanie dać  :siara: 
Właśnie miałam interwencję, bo mój kochany szczeniaczek postanowił się napić z kibelka  :loveu:

Link to comment
Share on other sites

My też będziemy w Bydgoszczy :) ale to chyba dość mała wystawa i nie liczę na dużo stoisk . 

 

Koniecznie pochwal się obróżkami jak dojdą . 

 

Mała wygląda świetnie! niezła z niej laska! 

To zajdźcie do nas na ring seterów :) 

Link to comment
Share on other sites

Ja chce upolować pullera. Tylko jadę z TŻ, więc będzie mnie za kłaki odciągał od zabawek.  :madgo:

Pullerów nie da się kupić na sztuki , ale jeśli będą max 85-90zł za dwa to mogę kupić z Tobą na pół , czyli po sztuce . Aby nie były droższe bo ja się obawiam że u nas to może nie wytrzymać i nie chcę wydawać za dużo kasy jak nie mam pewności .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...