Jump to content
Dogomania

Poczwarkowo-gordonkowa galeria czyli Kudłata Dama Tina i Merida Waleczna


Talia

Recommended Posts

Talia jak chcesz całkiem profeszynal foto to w Drzonkowie będzie robić zdjęcia studio Kamvis . Możesz się zgłosić, żeby Ci robili zdjęcia ale nie musisz ich kupować jak Ci się nie spodobają (20zl za zdjecie). Ja się zgłaszam, ale kupie tylko jak jakieś super ekstra zrobią. Jak chcesz to mają fanpage na facebooku :)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za info, na sesje pójdziemy jak mi groomer psa zrobi, a nie szalony fryzjer w mojej osobie :D 

Majkowska, nie planujemy :) Chcemy iść na próby albo do Gdańska albo w pod Toruń. Zobaczymy :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Zapomniałam w ogóle napisać, że Meridce niedawno stuknął roczek. Dokładnie 1 kwietnia... lekkie spóźnienie :) Oczywiście zapomniałam tylko na wątku! Pojechałam do niej na urodzinki, dostała piłki chuckit i to http://s7d5.scene7.com/is/image/PetsUnited/T403443?wid=238&hei=242

To drugie było strzałem w 10! Meri się zakochała, największą frajdę sprawia jej hałas, kiedy zrzuca zabawkę z łóżka na podłogę

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy za życzenia :) 
Za kilka dni znowu pojadę do naszego lumpa, może uda się zrobić jakieś lepsze zdjęcia :) 

 

A dzisiaj muszę zabrać się za czesanie Tiny, bo nie dość że się spasła to jeszcze jest puchata. 
Wczoraj, myślę że z powodu pięknej pogody, był pierwszy spacer od dłuższego czasu, który Tinie się bardzo podobał. Przeszłyśmy się na bulwary, usiadłyśmy na ławeczce jak stare babcie i Tinka mogła się powylegiwać. 

Po ostatnich próbach samobójczych mam obawy w puszczaniu Tiny już gdziekolwiek. Na stare lata co raz większe schizy łapie :( 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...