Jump to content
Dogomania

Poczwarkowo-gordonkowa galeria czyli Kudłata Dama Tina i Merida Waleczna


Talia

Recommended Posts

Chyba jeszcze nie wstawiłam tu zdjęć z tego spacerku. Tina w nowym RD, którego prawie nie widać ;)
Tinson.jpg

Tinson2.jpg

Tinson3.jpg

Tinsonija.jpg

Wczoraj popołudniu przyjechałyśmy do TŻ. Merida z daleka na dworcu nie poznała nas, za to Tina była tak szczęśliwa że dała Meridzie buziaka!  :jumpie: 

W czasie jak będą schnąć mi włosy, chcę nadrobić trochę zaległości na dogo. Potem spacerek na pola i kupa czasu na zrobienie raportów  :loveu: 

Zaczęłam szukać ostatnio jakiś nowych smyczy dla dziewczynek. Już pomijam to, że chcę kupić flexi dla Tiny, ale przydałyby się też nowe przepinane czarne/szare smyczki. Identyczne dla oby dwóch dziewczynek. Patrzyłam w zooplusie na smycze huntera. Mają tą freestyle i vario. Jedna sznurowana, druga taśmowa. Używał ktoś? Pewnie i tak stanie na rogzie miękkim i lekkim, tylko w zooplusie są tylko dwa kolory.  :flop:

Link to comment
Share on other sites


A nie wolisz rozdzielnika? Ja własnie planuję zakupić, nie wyobrażam sobie miec w ręce dwóch smyczy.

jestem hardcore, bo w jednej ręce mam 3 smycze :grins:

 

Dlatego ja nie cierpię kupować Owczarom obroży, bo kiepsko je widać...w sumie u Ciapy też kiepsko...

Link to comment
Share on other sites

Tinka, cudowna śliczna Tinka - dawno ją widziałam :D

A obróżki super. ;p

Dziękujemy. Dawno nie miałam okazji żeby jej jakieś lepsze foto zrobić. 

 

Chciałaś eksponować obrożę to trzeba było takiego golasa jak mój kupić, a nie kudłacze ;)

 

Tinka jest kochana, to fakt, też pałam do niej sympatią :):)

 

A nie wolisz rozdzielnika? Ja własnie planuję zakupić, nie wyobrażam sobie miec w ręce dwóch smyczy.

Myślałam nawet o kilku rasach takich gołych, jednak u mnie futro zawsze wygra :) Jakos mam słaność do wszystkiego co bardziej kudłate, psy, koty i świnki morskie. 
Taki rozdzielnik jeden już mam z Furkidz. Jedna rączka i z niej wychodzą dwie metrowe smycze, często go biorę na pola jak suki zaraz puszczam. 
Chciałam jednak smycze, bo musze brać pod uwagę, że dziewczynki mają różne tępo. Meride trzeba stopować żeby nie ciągnęła, a Tina zazwyczaj idzie jakieś metr za mną, szczególnie jak wracamy już do domu. Nie mogę zrboić tak żeby Merida ciągnęła Tinkę, jak ta już nie ma siły (choć pewnie wynika to bardziej z lenistwa i chęci pokazania, że ona wcale nie chciała iść na spacer :jumpie: ). 
 

 

jestem hardcore, bo w jednej ręce mam 3 smycze :grins:

 

Dlatego ja nie cierpię kupować Owczarom obroży, bo kiepsko je widać...w sumie u Ciapy też kiepsko...

Oj tam, to jak z bielizną. Nikt nie widzi, ale ja wiem  :) 

 

A ja uwielbiam kupować :grins:

Jedna co się nie wypiera. 

Link to comment
Share on other sites

Hej,witam

Śliczne obróżki.Ja zawsze miałam kudłacze.Teraz trafił mi się "łysy" i pięknie widać obroże,to mąż się smieje,ze dobkowi takie kolorowe nie pasują bo wygląda nie poważnie ;) Ale myslę,ze na wiosnę zaopatrzymy się w jakąś kolorową.

Ślicznie Tinka wygląda.

Link to comment
Share on other sites

Ale piękne zdjecia! :loveu:

Ja odkąd w wakacje opitoliłam Mikę na krótko pokochałam krótkowłose psy :P Między innymi dlatego, że pięknie widać obróżki :lol:

 

 

Fajne, uniwersalne smycze możesz sobie zamówić u Pawsitive. Robią czarne lub szare z kolorowym przeszyciem, więc akurat do różnych obroży :)

Link to comment
Share on other sites

Fakt z dnia dzisiejszego: 
Mój najukochańszy Tinsonek, radość mojego życia, najlepszy przyjaciel i niezastąpiony kompan wypraw w dniu dzisiejszym obchodzi swoje 9 urodziny!  :BIG:  :bday:  :new-bday:  
Myszko moja ukochana, życzę Ci co najmniej kolejnych 9 wspaniałych lat  :loveu:
 

 

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy za życzenia. Na urodzinki dostała same smakołyki. Obróżki 3 dostała już przed, łącznie z id. Za zabawkami Tinka nie przepada, więc tylko jedzenie się liczy. Teraz chcę jej kupić flexi vario, tylko najpierw muszę zobaczyć wszystkie kolory na żywo. Myślałam dużo o tym i na razie stanęło na tym, że bierzemy coś kolorowego. Zastanawiam się nad niebieskim, różowym i turkusem. Niebieski pięknie wygląda na zdjęciach, ale nie wiem czy ten kolor jest tak samo głęboki w rzeczywistości, czy taki zwyczajny jak przy innych typach flexi. Różowy by nam pasował do prawie wszystkiego, bo większość obróżek mamy w kolorystyce róż-fiolet. 
No i turkus - jest po prostu ładny, ale najmniej go chce. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...