Jump to content
Dogomania

Poczwarkowo-gordonkowa galeria czyli Kudłata Dama Tina i Merida Waleczna


Talia

Recommended Posts

Zamawiam worek rybnego TOTW, obowiązkowo żwacze, jeszcze jakieś peniski czy coś wezmę dziewczynom do żucia. Hmmm... i zapomniałam co jeszcze chciałam. Cholera zapisałam gdzieś, ale nie wiem gdzie. 
Młodej chce zmienić karmę. Mam wrażenie, że strasznie dużo wydala po RC. Nigdy nie lubiłam tej karmy, ale miałyśmy już jedną próbę zmiany na samym początku jak do nas trafiła i nie była udana. Wróciliśmy więc do tego co jadła w hodowli. Teraz chcę zmienić na Brita Care, jest z jagnięciną i bez kukurydzy, więc może będzie lepiej ją przyswajała. Musze zamówić też coś na sierść i chyba płyn do uszu. No i niedługo drugi opak oleju, bo wracam do Torunia, a oby dwie muszą mieć ;) 

Tina dziś znowu minęła spacer przez armatki. Poszłam tylko z młodą, ćwiczyłyśmy chodzenie przy nodze, aportowałyśmy. 

Wczoraj zrobiłam Tinę spot on z Beaphara, który dostałyśmy na wystawie. Wygląda jakby ją ptak osrakał. Na sierści ma biały nalot, jakbym ją wysmarowała kropelką, a nie płynem na kleszcze. Pytałam się siostry czy jej suka też tak miała, ale mówi że nie. A dałam jej z tego samego opakowania, bo dostałyśmy cały kartonik na wystawie. 

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze nie słyszałam złej opinii o Brit care. Jedne psy tolerują go super, inne dobrze, ale widocznie ma taki skład, że każdemu pasuje (nie mówię oczywiście o psach chorych). 
Zaraz zabieram się za zakupki, czekam tylko na znajome czy niczego nie chcą.

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam zamówienie, ale jakoś tak biednie wyszło. Żadnych zabawek, niczego fajnego. 
Zamówiłam jednak nie TOTW (w dodatku na złość rybne już nie było w promo), wzięłam jej Simpsons Sensitive Salmon&Potato, wyszło troszkę drożej niż TOTW, ale gratis ciasteczka to się wyrówna :D Do tego kupiłam saszetki Lukullusa dla Tinsona i żwirek + kartoniki bozity dla kota przyjaciółki. 

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście zjeba*** bo miałam wziąć jeszcze coś za premie punktowe. Ale to wszystko dlatego, że naładowałam koszyk, chciałam sfinalizować zamówienie, a tu komunikat "wybrany sposób płatności jest niedostępny". Szukam na stronie czy nie wycofali tej metody, ale dalej jest wymieniona. Zadzwoniłam więc do serwisu czemu nie mogę zapłacić 14 dni po otrzymaniu paczki, bo akurat bym przyjechała do domu i zdarła z przyjaciółki i mamy kasę :D A oni mi mówią, że mają problemy techniczne i na jakiś czas opcja jest niedostępna. Trochę mi popsuli humor. 

Link to comment
Share on other sites

Wypad mega udany. Oprócz tego oczywiście, że nie byłam na stoiskach i nic nie kupiłam  :lookarou: 
Podróż spoko, ale długa strasznie, Meri lepiej ją zniosła. Spała rozwalona na 2 siedzeniach :loveu: Teraz padam z nóg, idę spać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...