Jump to content
Dogomania

Rambo osobisty jamnik Isadory... i osobista jamniczka Isadory - Ruda Fergie


Isadora7

Recommended Posts

Poproszę namiary na 19.90 , da się w pralce to cudo uskutecznić na novo?

bo Ovo znów posikuje ... potrzebowałabym dwa na zmianę do poduch, które ma (rymcymcym! mnie się wdał) ;)

 

Guś rymowaczka ;)

 

Gusiaczku twierdzą że da się prać, ja jeszcze nie musiałam, więc nie mogę potwierdzic ale wygląda na to że tak.
Podaję link do aukcji:
http://allegro.pl/listing/user/listing.php?id=90064&order=p&us_id=21498366

 

Sama kupiłam w ciemno 4 sztuki

Link to comment
Share on other sites

:loveu: :loveu: :loveu:

zwariować można z radochy

Twoje zdjęcia, Dorotko, urzekają, a fotogeniczność Twoich Miłości w metrach mierzonych powala :loveu:

Ganga ma cudowną minę "nooooooo doooooooooobra, lansuj, lansuj, a ja i tak pierniczki opierniczę " :diabloti:

a propos - sraka przeszła? ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

:loveu: :loveu: :loveu:

zwariować można z radochy

Twoje zdjęcia, Dorotko, urzekają, a fotogeniczność Twoich Miłości w metrach mierzonych powala :loveu:

Ganga ma cudowną minę "nooooooo doooooooooobra, lansuj, lansuj, a ja i tak pierniczki opierniczę " :diabloti:

a propos - sraka przeszła? ;)

 Sraka przeszla a Ganga ma focha. Bo ja chciałam aby ona stała w tym ubranku a ona centralnie mnie olała i się połozyła i za nic nie dała sie uprosić.

Link to comment
Share on other sites

 Sraka przeszla a Ganga ma focha. Bo ja chciałam aby ona stała w tym ubranku a ona centralnie mnie olała i się połozyła i za nic nie dała sie uprosić.

 

tak mi się wydawało, że współpraca nie wchodziła w grę .... jamnior, to jamnior, nawet przebrany i oświetlony na chwilową potrzebę atelier Dużej,

 nic nie traci z charakteru, a ty się człeku bujaj :megagrin:

G.

 

Rambo, jak Ty ze swoimi  Babami wytrzymujesz ?

Ovo baba, ciekawska babską ciekawością, ale z charakterem zdecydowanie męskim ;)

 

Ps

Sraki nie ma, spokój jest i luz ..... o nie! luzu nie ma !  i klawo :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Foch jak złoto ;). A co Ganga ma dzwonki (nabiał) , żeby za mikołaja robić ? :evil_lol: , to już prędzej za śnieżynkę  dało by radę :eviltong:  :megagrin:. Pięknie wyglądają oboje , w życiu nikt by nie dał im tyle latek co mają :) :loveu:  :wub: 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...