Jump to content
Dogomania

Podpalili Psa Filmowali Jak Kona


Rafka

Recommended Posts

  • Replies 609
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lemoniada']Ewatonieja parę postów wyżej pisała, o wysłaniu z delegacją jakiegoś dogomaniaka na salę rozpraw. Nie znam się na prawie, nie wiem, czy to jest możliwe i jakie korzyści mogłyby z tego wyniknąć:oops: Ale przynajmniej wiedzielibyśmy, co w trawie piszczy.
Czy ktoś bardziej obeznany z prawem mógłby się wypowiedzieć?[/quote]

Może przydałoby się po za tym komuś "uprzykrzyć" codzienność. Jakieś maile, listy, petycja do urzędów które powinny zmienić prawo (za znęcanie się nad zwierzakami). Gdyby przy każdym takim nieszczęściu zapypywać te instytucje może ktos w końcu miałby dość i coś zmienił?

Może pójść ktoś na rozprawę ale czy będzie jakaś rozprawa? Czy sad rodzinny? Czy jeśłi to są nieletni to co sie z tym będzie dalej działo? Kto by go oskarżał ? Czy to jest coś "więcej" niż dręczenie zwierząt z punktu widzenia prawa? Czy to można ścigać tylko z ustawy o ochronie zwierząt?

Link to comment
Share on other sites

Ok Sluchajcie, Nie Moze Tak Byc. Nie Mozna Tego Zostawic Ot Tak Po Prostu. Same Komentarze Z Oburzeniem Nic Nie Pomoga.
Widzialam Reportaz Na Tvn24 - Wypuscili Ich Do Domu Bez Zadnych Najmniejszych Konsekwencji. Dzis Byl To Maly Szczeniak Jutro Moze Byc To Kot - Bo Tak Najlatwiej Spalic Zwierze Ktore Nie Ma Szans Obrony, A Potem Bedzie To Jakas Staruszka Albo Niepelnosprawna Osoba. Swoim Czynem Wykazali Ze Nie Maja Uczuc, Nie Okazali Skruchy I Musza Poniesc Kare. W Zwiazku Z Tym Proponuje Drodzy Dogomaniacy Podjac Inicjatywe W Slusznej Sprawie. Mianowicie- Zebrac Podpisy Pod Petycja Potrzeba Ich Chyba 100 Tysiecy, Jako Taka Akcja Spoleczna Ku Obronie Zwierzat, A Potem Pokierowac Ja Do Sejmu. Jesli Sie Uda A Wierze Ze Tak, Tych Wynaturzencow Spotka Kara I Bedzie Przestroga Dla Innych Wynaturzencow.
Proponuje Napisac Wspolnie Tekst Petycji, Po Czym Osoby Chetne Z Kazdego Wojewodztwa Postaraja Sie Zebrac Podpisy. Z Pewnoscia Sie Uda W Koncu Zyjemy W 40 Milionowym Panstwie I Gleboko Wierze Ze Wielu Polakow Poprze Ta Akcje.

Link to comment
Share on other sites

Jestem po prostu w szoku... Jakbym dorwała w swoje ręce tych gówniarzy... :angryy: Skoro sprawia im przyjemność patrzenie na cierpienie psa, to z czasem ich to przestanie zadowalać i nie zdziwię się, jeśli w przyszłości będą się chętnie znęcać nad bezbronnymi ludzkimi istotami. :angryy: :angryy: :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Skoro sprawia im przyjemność patrzenie na cierpienie psa, to z czasem ich to przestanie zadowalać i nie zdziwię się, jeśli w przyszłości będą się chętnie znęcać nad bezbronnymi ludzkimi istotami.[/QUOTE]
Viz, to pierwszy ich wybryk, który został nagłośniony. Jakoś mam złe przeczucia, że nie był to ich pierwszy raz, a że nie ostatni to jestem pewna.

Wspominacie tu film z discovery. Też go oglądałam. Było tam jasno powiedziane, że znęcanie się nad zwierzętami jest poprzedzeniem znęcania się nad ludźmi, aż wreszcie to wszystko prowadzi do morderstw i to tych najokrutniejszych.
Nie od dziś również wiadomo (badania naukowe), że następnym krokiem po zoofilii jest pedofilia, a ta pierwsza w naszym kraju nie jest karalna!!
Bezkarność jest 'motywująca' i to też wiadomo nie od dziś, lecz cóż skoro policja i sądownictwo działają jak działają, wrrr...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"basia"']Viz, to pierwszy ich wybryk, który został nagłośniony. Jakoś mam złe przeczucia, że nie był to ich pierwszy raz, a że nie ostatni to jestem pewna.[/quote]

Ja również się tego obawiam... :shake:

Jeśli w tej chwili nie odczują skutków swojej zbrodni to poczują się bezkarni... Niestety tutaj lubi się bagatelizować takie sprawy, a jeszcze bardziej lubi się "obracać kota ogonem" w celu uniknięcia kary, jak już nie raz się zdarzało. :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nobody29']Ok Sluchajcie, Nie Moze Tak Byc. Nie Mozna Tego Zostawic Ot Tak Po Prostu. Same Komentarze Z Oburzeniem Nic Nie Pomoga.
Widzialam Reportaz Na Tvn24 - Wypuscili Ich Do Domu Bez Zadnych Najmniejszych Konsekwencji. Dzis Byl To Maly Szczeniak Jutro Moze Byc To Kot - Bo Tak Najlatwiej Spalic Zwierze Ktore Nie Ma Szans Obrony, A Potem Bedzie To Jakas Staruszka Albo Niepelnosprawna Osoba. Swoim Czynem Wykazali Ze Nie Maja Uczuc, Nie Okazali Skruchy I Musza Poniesc Kare. W Zwiazku Z Tym Proponuje Drodzy Dogomaniacy Podjac Inicjatywe W Slusznej Sprawie. Mianowicie- Zebrac Podpisy Pod Petycja Potrzeba Ich Chyba 100 Tysiecy, Jako Taka Akcja Spoleczna Ku Obronie Zwierzat, A Potem Pokierowac Ja Do Sejmu. Jesli Sie Uda A Wierze Ze Tak, Tych Wynaturzencow Spotka Kara I Bedzie Przestroga Dla Innych Wynaturzencow.
Proponuje Napisac Wspolnie Tekst Petycji, Po Czym Osoby Chetne Z Kazdego Wojewodztwa Postaraja Sie Zebrac Podpisy. Z Pewnoscia Sie Uda W Koncu Zyjemy W 40 Milionowym Panstwie I Gleboko Wierze Ze Wielu Polakow Poprze Ta Akcje.[/quote]
Jeżeli petycja zostanie napisana chętnie ją podpiszę.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]Takich rodziców bym wykastrowała bez znieczulenia ...zresztą potomstwo też na żywca:angryy::angryy::angryy:....mój 19 letni syn total pacyfista powiedział że on byłby w stanie podpalić takiemu zwyrodnialcowi to i owo :angryy::angryy::angryy:TZ ..... nie będę przytaczać epitetów [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

debile...........witam wszystkich, jestem tu nowa, od dzisiaj:) ......szybciutko sie opiszę. Mam na imię Anita i jestem mamą ślicznego 6 letniego bullmastiffa:)....Jestem z Poznania więc jakby kiedykolwiek była potrzebna pomoc w Poznaniu mozna do mnie dzwonic nawet w nocy. Nie dysponuję co oprawda DT ale mam dobre chęci, miłosc do zwierzaków , wolny czas i samochód. Nie wiem czy podajecie tutaj swoje numery tel ale ja podam 605 924 573( w razie czego) A co do wątku...nie mam siły nic powiedziec:((((((((:-(

Link to comment
Share on other sites

Kto namierzy gnoi w Lublinie? Proponuję zatruć im kompletnie życie, tak, żeby ludzie na ulicy wytykali ich palcami, zeby nie mogli schować się w mysią dziurę. Do Lublina mam niedaleko, chetnie im z dupsk zrobię jesień średniowiecza, cholerne chwasty :mad:

Link to comment
Share on other sites

Przed chwila pokazali w telewizji fragment tego filmu.
Boże, nie mogę!!! Po co ja go obejrzałam????? Matko, ten pisk szczeniaczka.
Nie mam siły, na jakim świecie ja zyję?
Nie miałabym litości dla tych gnojków ŻADNEJ !!!!!!!!!
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że będą mieli guzik nie kary a szczeniakowi nikt życia nie przywróci!
Jestem załamana!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Leni']Kto namierzy gnoi w Lublinie? Proponuję zatruć im kompletnie życie, tak, żeby ludzie na ulicy wytykali ich palcami, zeby nie mogli schować się w mysią dziurę. Do Lublina mam niedaleko, chetnie im z dupsk zrobię jesień średniowiecza, cholerne chwasty :mad:[/QUOTE]
[B][COLOR="Red"][SIZE="3"]To Piotr D. - Tomaszowice i bracia Damian i Stanisław S. z Motycza.[/SIZE][/COLOR][/B]

Mam nadzieje, ze ta sprawa ruszy wreszcie Polakow, na samym onecie jest ponad 1700 komentarzy. Petycja jesli bedzie gotowa, zostanie rozeslana do wszystkich wirtualnych opiekunow mieleckiego schroniska, a jest ich sporo.

Moja corka tez ma 16 lat i wszystkie pajaki z domu wynosi, jest wegetarianka i wolontariuszem. A co sie zawsze na religii naslucha od ksiedza, to jej.
Bo u nas na podkarpaciu nie mozna chodzic na etyke, bo nie ma etatow.

Link to comment
Share on other sites

Popieram Leni!!!!!!!!
Namierzyć zwyrodnialców. [B]Niech ich ''twarze'' ujrzy cała Polska.[/B]
[B]Niechaj ich czyny wrócą do nich pomnożone!!!![/B]
To bestialskie morderstwo nie może uniknąć kary - bo jutro to samo zrobią z rówieśnikiem. To była tylko próba generalna przed premierą z człowiekiem!
''Gdyby zwierzęta wierzyły w Boga, Szatan miałby twarz człowieka''.

Link to comment
Share on other sites

Jaka tam odwaga, wystarczy poczytac onet i nasza klase, to sa dane ogolnie dostepne :

Imię: Piotrek Miejscowość: Tomaszowice
Nazwisko: [COLOR=Green][usunięte][/COLOR] Wiek: 15 lat
Pseudonim szkolny: ZiUpA Płeć: Mężczyzna


[URL]http://nasza-klasa.pl/search?query=&city=tomaszowice&x=0&y=0&page=3[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...