Jump to content
Dogomania

Podpalili Psa Filmowali Jak Kona


Rafka

Recommended Posts

  • Replies 609
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To jest nie do pomyślenia....:-(:-( Widziałam materiał w wiadomosciach...:-(:-(

Jeżeli chodzi o petycje to podpiszę ją bardzo chętnie, z mama i dziadkiem i na pewno jeszcze jakichś znajomych się namówi... Mam nadzieje że te śmiecie poniosą karę:mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

myślałam o tym, żeby zgłosić to do dyrekcji szkoły, gnój młody niech sie za nim ciągnie opinia mordercy-podpalacza, jakby kilka osób wysłało listy lub zadzwoniło do dyrektora szkoły (po wakacjach) może by go wziął na dywanik a w szkole by wytykali palcami, i rodziców bo tak młodego wychowali, moze nagane by dostał oficjalną na jakimś apelu,jak myślicie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izabela29']myślałam o tym, żeby zgłosić to do dyrekcji szkoły, gnój młody niech sie za nim ciągnie opinia mordercy-podpalacza, jakby kilka osób wysłało listy lub zadzwoniło do dyrektora szkoły (po wakacjach) może by go wziął na dywanik a w szkole by wytykali palcami, i rodziców bo tak młodego wychowali, moze nagane by dostał oficjalną na jakimś apelu,jak myślicie?[/quote]

Dyrekcja szkoły na pewno juz wie o sprawie (jeżeli to mieszkaniec Tomaszowic to jest to mała miejscowość) a jeżeli nie pewnie sie dowie z innych źródeł. Natomiast pomysł, żeby wysłać listy do szkoły jest dobry. Sama nagana nie jest zbyt dotkliwą karą (tak sądzę). Natomiast gdyby zobaczył setki listów albo chociaż jeden podpisany przez setki osób może zrobiłoby to na nim wrażenie? A jak nie na nim to moze na innych, potencjalnych nasladowcach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ma_ruda']Dyrekcja szkoły na pewno juz wie o sprawie (jeżeli to mieszkaniec Tomaszowic to jest to mała miejscowość) a jeżeli nie pewnie sie dowie z innych źródeł. Natomiast pomysł, żeby wysłać listy do szkoły jest dobry. Sama nagana nie jest zbyt dotkliwą karą (tak sądzę). Natomiast gdyby zobaczył setki listów albo chociaż jeden podpisany przez setki osób może zrobiłoby to na nim wrażenie? A jak nie na nim to moze na innych, potencjalnych nasladowcach.[/quote]
Proponuję jeszcze do własciwej dla miejsca zamieszkania parafii,moze z powiadomieniem kurii i do katechety/tki.Niech zobaczą zgniły owoc swej działalnosci.

Link to comment
Share on other sites

albo zrobić plakaty z ich gębami obok dać zdjęcie tego pieska i podpisać "mordercy" i porozwieszać w tej miejscowości... niech zobaczą parę razy swoją gębę z takim podpisem...śmiecie :angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

ja myślałam bardziej o tym, żeby rodzice "normalniejszych" dzieci wytykali go palcami, zabronili sie z nim kolegować itp. żeby był "spalony" w swojej miejscowości, gdybym mieszkała bliżej rozkleiłabym plakaty z jego zdjęciem jako podpalacza, z parafia dobry pomysł :)on jest za głupi zeby zrozumieć ze źle zrobił, chodzi o to zeby karą było wytykanie go, zeby rodziców też w jakiś sposób napiętnować,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Afi___']albo zrobić plakaty z ich gębami obok dać zdjęcie tego pieska i podpisać "mordercy" i porozwieszać w tej miejscowości... niech zobaczą parę razy swoją gębę z takim podpisem...śmiecie :angryy::angryy::angryy:[/quote]

Swietny pomysł:angryy::angryy: i ja bym jeszcze przytoczyła te statystyki o mordercach dodajac napis:

Zaczynaliśmy od szczeniaka Husky skończymy na Tobie, albo Twoich bliskich:angryy::angryy::angryy::angryy:
Gnoje:mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='al-ka']Proponuję jeszcze do własciwej dla miejsca zamieszkania parafii,moze z powiadomieniem kurii i do katechety/tki.Niech zobaczą zgniły owoc swej działalnosci.[/QUOTE]

To chyba to: [url]http://tomaszowice.kuria.lublin.pl/index_1.htm[/url]

oraz strona gminy do której przynależą Tomaszowice [url]www.jastkow.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Leni'][COLOR=Green][usunięte][/COLOR] czy to ten najmłodszy zwyrodnialec?[/quote]
Musi sie zgadzac z tym :
Piotr D. Tomaszowice i bracia Damian i Stanisław S. z Motycza.
Moze Krzysztof to ich kuzyn, jest troche tych na S. z Motycza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewatonieja']moim zdaniem gdy ich złapią ich dane powinny zostac upublicznione żeby ich spotkało wykluczenie i szykany ,żeby ludzie ich potraktowali równie bezwzględnie[/QUOTE]

i Twoim zdaniem to ich przekona aby postępować moralnie? Nie będą mieli żadnej motywacji aby się zmienić.
MOim zdaniem kara pieniężna, obcięcie przyjemności 'bo płacimy za twoje zachowanie', ewentualne prace na rzecz lokalnej społeczności (nawet jedenastolatek da radę np. grabić trawę) plus praca z dobrym terapeutom i dokładne prześwietlenie rodziny i pomoc aby rodzice zaczeli wychowywać.

Link to comment
Share on other sites

i tak pewnie gówno im narobią !! już widzę: terapeuta i pomoc dla rodziny, nic z tym nie zrobią, bo przecież wg władz (zresztą i szanownych księży) pies to tylko zwierzę, no wiesz jakby podpalili człowieka to może ktoś by się zajął tą sprawą, a tak to wielkie g. będzie

Wypuścili ich i na tym się skończy(ło)

Link to comment
Share on other sites

Chyba jednak zrobią coś,w telewizji regionalnej był program o tym.Najprawdopodobniej poprawczak dla dwóch 15-latków.TOZ z Krakowa/?,nie jestem pewna skąd/ zakłada sprawę również.Proponuję,całkiem poważnie, rodzicom tych dzieci pracę w schronisku dla zwierząt np.sprzątanie boksów.Osobiście,gdybym była nauczycielem któregoś z nich,odmówiłabym pracy z gnojem,podobnie,nie byłabym jego lekarzem rodzinnym.Lokalna społeczność,a szczególnie rówieśnicy powinni zastosować ostracyzm.To byłoby bolesne.

Link to comment
Share on other sites

Ok Sluchajcie, Nie Moze Tak Byc. Nie Mozna Tego Zostawic Ot Tak Po Prostu. Same Komentarze Z Oburzeniem Nic Nie Pomoga.
Widzialam Reportaz Na Tvn24 - Wypuscili Ich Do Domu Bez Zadnych Najmniejszych Konsekwencji. Dzis Byl To Maly Szczeniak Jutro Moze Byc To Kot - Bo Tak Najlatwiej Spalic Zwierze Ktore Nie Ma Szans Obrony, A Potem Bedzie To Jakas Staruszka Albo Niepelnosprawna Osoba. Swoim Czynem Wykazali Ze Nie Maja Uczuc, Nie Okazali Skruchy I Musza Poniesc Kare. W Zwiazku Z Tym Proponuje Drodzy Dogomaniacy Podjac Inicjatywe W Slusznej Sprawie. Mianowicie- Zebrac Podpisy Pod Petycja Potrzeba Ich Chyba 100 Tysiecy, Jako Taka Akcja Spoleczna Ku Obronie Zwierzat, A Potem Pokierowac Ja Do Sejmu. Jesli Sie Uda A Wierze Ze Tak, Tych Wynaturzencow Spotka Kara I Bedzie Przestroga Dla Innych Wynaturzencow.
Proponuje Napisac Wspolnie Tekst Petycji, Po Czym Osoby Chetne Z Kazdego Wojewodztwa Postaraja Sie Zebrac Podpisy. Z Pewnoscia Sie Uda W Koncu Zyjemy W 40 Milionowym Panstwie I Gleboko Wierze Ze Wielu Polakow Poprze Ta Akcje.

Link to comment
Share on other sites

Z jednej strony dobrze by było gdyby musieli pracować sprzątając boksy, ale czy oni powinni mieć styczność ze zwierzętami?

Z drugiej jednak strony dobrze by było, bo może przez kontakt ze zwierzętami trochę by się im sumienie ruszyło i żałowaliby ( o ile oni mają sumienie... )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nobody29']Ok Sluchajcie, Nie Moze Tak Byc. Nie Mozna Tego Zostawic Ot Tak Po Prostu. Same Komentarze Z Oburzeniem Nic Nie Pomoga.
Widzialam Reportaz Na Tvn24 - Wypuscili Ich Do Domu Bez Zadnych Najmniejszych Konsekwencji. Dzis Byl To Maly Szczeniak Jutro Moze Byc To Kot - Bo Tak Najlatwiej Spalic Zwierze Ktore Nie Ma Szans Obrony, A Potem Bedzie To Jakas Staruszka Albo Niepelnosprawna Osoba. Swoim Czynem Wykazali Ze Nie Maja Uczuc, Nie Okazali Skruchy I Musza Poniesc Kare. W Zwiazku Z Tym Proponuje Drodzy Dogomaniacy Podjac Inicjatywe W Slusznej Sprawie. Mianowicie- Zebrac Podpisy Pod Petycja Potrzeba Ich Chyba 100 Tysiecy, Jako Taka Akcja Spoleczna Ku Obronie Zwierzat, A Potem Pokierowac Ja Do Sejmu. Jesli Sie Uda A Wierze Ze Tak, Tych Wynaturzencow Spotka Kara I Bedzie Przestroga Dla Innych Wynaturzencow.
Proponuje Napisac Wspolnie Tekst Petycji, Po Czym Osoby Chetne Z Kazdego Wojewodztwa Postaraja Sie Zebrac Podpisy. Z Pewnoscia Sie Uda W Koncu Zyjemy W 40 Milionowym Panstwie I Gleboko Wierze Ze Wielu Polakow Poprze Ta Akcje.[/quote]

Jestem jak najbardziej za petycją, chętnie podpiszę i chętnie będę zbierać podpisy

Link to comment
Share on other sites

Konkretnie Chodzi Mi O Projekt Ustawy Spolecznej/obywatelskiej Ktora Po Zebraniu 100 Tysiecy Glosow Pokieruje Sie Do Sejmu. Trzeba Ustalic Wspolnie Tekst Owej Ustawy I Zbierac Podpisy. Nie Mozna Tego Zostawic, Trzeba Poruszyc Moi Drodzy Ziemie. Dosc Juz Przemocy Wobec Bezbronnych Zwierzat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...