Jump to content
Dogomania

Podpalili Psa Filmowali Jak Kona


Rafka

Recommended Posts

  • Replies 609
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lepiej już podpis "spalił psa dla zabawy... jutro dla zabawy zabije twoje dziecko".. wtedy bardziej trafi do ludzi bo każdy boi się o swoje dzieci:mad::mad::mad:
trzeba to nagłośnić w tej miejscowości żeby ludzie ich wytykali palcami i traktowali jak odmieńców.

Link to comment
Share on other sites

Miłośnicy zwierząt pokażmy ze nie byl obojetny nam los tego psiaka!!!!!! wiem ze jest mnusto zwierzat ktore cierpia ale od czegos trzeba zaczac, w jednostce siła.Zorganizujmy sie, inni walacza o powyzke pensji my walczmy o zwierzeta.Nie znam sie od strony prawnej na takich akcjach ale pomoge w czym tylko bede potrafiła!!

Wiem ze duzo cietych slow cisnie nam sie na usta czytajac ten artykol ale nasze rozmowy tutaj nie pomoga - trzeba działać.

Link to comment
Share on other sites

dajcie mi znać na PW jak będzie petycja gotowa. Jestem z warszawy i pozbieram podpisy od kogo tylko będę mogła i dokąd będę w kraju... A mam pytanie :oops:... wybaczcie ale czy pod petycją mogą się podpisywać obcokrajowcy? Bo w angli będę i mogę tam coś zebrać jeśli to coś da...

Link to comment
Share on other sites

Sluchajcie wyslalam juz wiadomosc do jednej z uzytkowniczek ktora jest prawnikiem, z prosba o napisanie tekstu ustawy obywatelskiej / spolecznej ktora pozwoli chronic zwierzeta przed okrucienstwem ludzi i ktora da mozliwosc ukarania tych wynaturzencow za ich czyn. Trzeba bedzie zebrac 100 tysiecy podpisow pod tą ustawa a potem skieruje sie ją do sejmu.
Mam nadzieje ze pomozecie Dogomaniacy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nobody29']Sluchajcie wyslalam juz wiadomosc do jednej z uzytkowniczek ktora jest prawnikiem, z prosba o napisanie tekstu ustawy obywatelskiej / spolecznej ktora pozwoli chronic zwierzeta przed okrucienstwem ludzi i ktora da mozliwosc ukarania tych wynaturzencow za ich czyn. Trzeba bedzie zebrac 100 tysiecy podpisow pod tą ustawa a potem skieruje sie ją do sejmu.
Mam nadzieje ze pomozecie Dogomaniacy.[/quote]

Pewnie, że pomożemy dość okrucieństwa wobec zwierząt!!!:angryy::angryy::angryy:
Można napisać jakiegoś maila do tvn24 żeby nie zapomnieli o sprawie, media mogą być bardzo pomocne.

Link to comment
Share on other sites

Myślę,że i dogomaniacy i ci z miau,jak również wielu "niezrzeszonych" pomoże.A tak w ogóle to powstała Koalicja d/s Zwierząt,m.in pani poseł Mucha obiecała działać w sejmie na rzecz zwierząt.Teraz jednak chodzi o ukaranie tych zwyrodnialców.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izabela29']ja myślałam bardziej o tym, żeby rodzice "normalniejszych" dzieci wytykali go palcami, zabronili sie z nim kolegować itp. żeby był "spalony" w swojej miejscowości, gdybym mieszkała bliżej rozkleiłabym plakaty z jego zdjęciem jako podpalacza, z parafia dobry pomysł :)on jest za głupi zeby zrozumieć ze źle zrobił, chodzi o to zeby karą było wytykanie go, zeby rodziców też w jakiś sposób napiętnować,[/QUOTE]

i co to da?! Te dzieciaki trzeba zmienić, wychować, nauczyć a nie olać. Z olanych mikrorzestępców za pare lat będziemy mieć dużych bandziorów zdolnych do wszystkiego bo na niczym im nie będzie zależało.

[QUOTE]Wypuścili ich i na tym się skończy(ło)[/QUOTE]
do czasu wyroku są pewnie w domu.

Po za tym to sąd decyduje o karze, a nie inni ludzie.

Jeżeli będą potrzebne podpisy do inicjatywy obywatelskiej chętnie podpiszę.

Link to comment
Share on other sites

Ale chodzi mi tez o takie portale jak wp, interia,onet itd niech wiedza wszyscy ze nie stoimy bezczynnie i patrzymy na okrucienstwo.
Moze wytykanie palcami i pietnowanie to nie najlepszy sposob ale niech zobaca ze o tym pamietamy, ze walczymy ze plazem nie przejdzie, bo tak co rodzice powiedza " nie rob tak wiecej, i lanie spuszcza" a co to da- NIC bo wiedza ze sa bezkarni i dzieciaki i rodzice( beda sie tlumaczyc ze dziecko mlode i nie chcialo)

Link to comment
Share on other sites

Sądy są od wydawania wyroków,ale zgadzam się z Izabelą29,że napiętnowanie ze strony rówieśników może być dotkliwszą karą niż cokolwiek innego.Nie zamiast,ale oprócz kary sądowej.A czy ktokolwiek z was mających dzieci pozwoliłby na ich kontakty z tymi łachudrami?Nie wpuściłabym za próg,nie przebywałabym w tym samym pomieszczeniu.

Link to comment
Share on other sites

To nie takie proste, dzieci od kogos sie ucza, dzieci nasladuja.Trzeba wiedziec jacy sa rodzice, czego uczyli, co wpajali.Ja ich nie bronie, wrecz przeciwnie ale tu chodzi o to aby pokazac innym dziecio czy doroslym - ze takie postepki nie uchodza plazem, trzeba uczyc milosci do zwierzat.Musimy pokazac ze nie mozna byc obojetnym na los zwierzat, ze sa osoby ktore beda walczyly o kazde istnienie.Czesto sobie powtarzamy co to da ze pomoge jedemu jak sa jeszcze tysiace, ale ja pomoge jednemu, ty drugiemu, on trzeciemu...

Link to comment
Share on other sites

<<"To nie takie proste, dzieci od kogos sie ucza, dzieci nasladuja.">>

Najczęściej są to przedurne gry komputerowe lub równie przedurne filmy,pełne przemocy i okrucieństwa.Od bajek rysunkowych począwszy.Dorosłych także winię.Tych w czarne kiecki spowitych również.

Link to comment
Share on other sites

ustalmy czy robimy coś konkretnie w sprawie tych chłopców, wiem, ze konsekwencje kary pieniężnej dla rodziców nałozone przez sąd lub ich pobyt w poprawczaku były by dla nich samych zgubne, pewno lanie w domu i moze jeszcze cos gorszego ale zostawic ta sprawę bez nie zrobienia niczego też ciężko, to był żywy pies ,istota czujaca i cierpiąca niewyobrażalne męczarnie, sama nie posiadajac dzieci powiem, ze ważniejsze są dla mnie psy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewatonieja']te dzieciaki sa dzisiaj takie porąbane ,że gówniarz gotowy popełnić samobójstwo
i co w takim wypadku? z wszystkimi opcjami trzeba sie liczyć :shake:[/quote]

To będzie jednego zwyrodnialca mniej na świecie.

A co do rodziców, to co to wogóle za rodzice co coś takiego wychowali o ile wychowywali wogóle. O księżach nie wspominam bo oni tylko patrzą ile forsy na tace w niedzielę kto daje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...