Jump to content
Dogomania

Pies w pociągu


Lady

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='basia bonnie']A w InterCity może jechać osoba niepełnoletnia z psem??:roll:[/quote]
Myślę, że może. Jako nastolatka często sama jeździłam ze swoim psem pociągiem do innego miasta.
Mam nadzieję, że nic nie zmieniło, choć nastolatką byłam dość dawno.;)

Tutaj masz numer informacji kolejowej: (22)9436, wszystko Ci powiedzą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='assta']Jechałam z moją suczą pociągiem w ostatni wtorek.

Bilet za psa w pociągu Inter City i Express kosztuje 15 zł, natomiast w pociągu pospiesznym oraz osobowym - 5 zł.
Kaganiec obowiązkowy.[/quote]

w osobowym kosztuje 4 zl !! ostatnio jechalam wczoraj z psica i nic sie nie zmienilo

[quote name='Patikujek']A ja mam do was pytanko
pociągi TLK zaliczają się do ICC czy do przewozów regionalnych bo nie wiem ile kasy odłożyć psu na bilet 15 złoty czy 4 to jednak różnica[/quote]

no niestety drozej :shake:

Link to comment
Share on other sites

kurczę no:shake:
jeszcze i tak nie wiem czy ze mną pojedzie ale miałam nadzieję że będzie to ten za 4 zł.
A może wsadzić by go do transporterka i nic by mnie to wtedy nie kosztowało??? Tylko on kurczę nigdy w czymś takim nie siedział, a co dopiero kilka godzin:shake:

Link to comment
Share on other sites

Zaraz znajdę ten przepis i ci go tu wkleję

Edit:
już znalazłam:)

[QUOTE]Za psy umieszczone w odpowiednich pojemnikach (klatkach, pudłach, koszach itp.) - przewożone w ramach bagażu podręcznego, nie pobiera się żadnych opłat. W ten sam sposób mogą być przewożone wszystkie zwierzęta domowe.[/QUOTE]
zaczerpnięte z tej strony:
[url]http://www.intercity.pl/?page=przewoz_psa[/url]

muszę jeszcze poszukać czy w przewozach regionalnych też tak jest czy tylko w ICC

Link to comment
Share on other sites

W pociagu osobowym za szczeniaka w transporterku musialam zaplacic za bilet - 4 zlote + oplata za wystawienie biletu w pociagu (wystawiony przez konduktora) :shake:
W Intercity natomiast pelna kultura wobec wlascicieli z psami.. przedstawiajac bilet za psa konduktorowi, ten powiedzial, ze niepotrzebnie kupilam bilet.. takie male pieski w transporterkach podrozuja bezplatnie ;)

Link to comment
Share on other sites

Niby nie może ale myślisz że ktoś to będzie sprawdzał:shake:
Ja od zawsze z psem jeżdżę w zeszłym roku też niepełnoletnie osoby jechały pociągami i jakoś nikt się nie czepiał, spokojnie:)
Jeżeli nie wyglądasz ja 5 latek i nie jedziesz z rottweilerem to myślę że nikt się nie przyczepi

Link to comment
Share on other sites

A Kto wie jakie są wymiary drzwi "przejściowych" (tych z wejścia na karytarz, czy do przedziału) w pociągu? :lol:
Bo mam zamiar kupić sobie transporter, ale złapała mnie rozkimina, czy on się w ogóle przejściu zmieści, co? :lol:
Myślę o tym o szerokości 66cm (to wew czy zew szerokość?)

Link to comment
Share on other sites

No właśnie boję się, że nie wykręce do przedziału lub, że nie będe mógł postawić na korytarzu, bo będzie go całego blokować...:placz:
Generalnie collie (i transporter nie byłby potrzebny) ale zapewne pojawi się drugi kundel o podobnych wymiarach (53cm kłąb) i bez niego już się nie obejdzie raczej, a nie zawsze będe mógł jedno zostawić :/

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ja by radzila pozukac znajomego z samochodem... w zyciu bym nie pojechala ze szczeniakiem pociagiem...
a apropo pociagow...
ten pies i tez pies w pociagu- bylam dumna z coreczek ze byly takei grzeczne pomimo moherow upierdliwych ;)
[IMG]http://images29.fotosik.pl/183/c7ccc2aceff27d80med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...