Jump to content
Dogomania

Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)


lavinia

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moi tymczasowicze też już są ze mną w domu. Mam chłopca marengo (Bazyla) i dziewczynkę łaciatą (Balbinkę). Od razu dałam im imiona, żeby były bardziej rozpoznawalne. Na razie są onieśmielone i bardzo zmęczone. Przytuliły się do siebie na posłaniu i śpią. Zdjęcia postaram się wkleić jutro.
Moje psy (buldog i chihuahua) są bardzo zaskoczone nowymi przybyszami, ale przywitały je ze spokojem i chyba zrozumieniem. Teraz czekam do 24, bo Pani weterynarz powiedziała, że będzie je można nakarmić po odrobaczaniu. Ciekawe jaki mają apetyt (choć sądząc po grubości to chyba niezły).
Ciekawe czy dadzą nam dzisiaj pospać, czy teraz odpoczną, a po jedzeniu zaczną szaleć. Jak nie będziecie dziewczyny mogły spać to piszcie.

Link to comment
Share on other sites

Można nie spać z psem w łóżku - ja niestety zostałam do tego zmuszona - po operacji nie mogłam sobie pozwolić by Klara - jak to ma w zwyczaju przez noc wędrowała po całym moim ciele i gramoliła się w tę i z powrotem - wizja mojej rodziny - pies rozszarpujący na strzępy szwy i przy okazji całą Virisię :diabloti::diabloti::diabloti:



Klara "ogranicza":evil_lol::evil_lol::evil_lol: palenie.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Muszę uczciwie stwierdzić,że jesteście dziewczyny wielkie i macie złote sercaElżbieta
[SIZE=1]A my jesteśmy bardzo radzi,bo choć to nie pieski,ale dziś udało się uratować rybki akwariowe,przepiękne m.in cudny,ogromny skalar o imieniu Leon.[/SIZE]
[SIZE=1]Nie przeszkadzam Wam już,będę czytać dalej![/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gacusiowa']Tazi wybrała miejsce OBOK łóżka - może ją parę razy przygniotłam :oops:
teraz już do łóżka nawet nie próbuje wejśc :razz:[/quote]
Gacusiowa, przegięłaś :mad:. Jak mogłaś przygnieść piesia??? To nie wiesz, że pies ma leżeć na środku (lub psy, jak w moim przypadku), a Ty na skrawku po zewnętrznej??? Jestem zdruzgotana.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481'](...) [SIZE=1][B]A my jesteśmy bardzo radzi,bo choć to nie pieski,ale dziś udało się uratować rybki akwariowe,przepiękne m.in cudny,ogromny skalar o imieniu Leon. (...)[/B][/SIZE][/quote]
Buziaki rybkom, a Leonowi w szczególności. Super, że i wodnym stworkom się udało! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Gacusiowa, przegięłaś :mad:. Jak mogłaś przygnieść piesia??? To nie wiesz, że pies ma leżeć na środku (lub psy, jak w moim przypadku), a Ty na skrawku po zewnętrznej??? Jestem zdruzgotana.:evil_lol:[/quote]
wstydzę się, to nie wystarczy?? :oops:
ostatnio nawet próbowałam Tazi zwabi do łózeczka - a była świeżutko po kąpieli i pachnąca i nie zdążyła sobie jeszcze wkręcic miliona rzepów w futro - ale nie chciała... może jej za gorąco - zobaczymy co będzie zimą :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Waldi, ja też kiedyś uratowałam życie rybkom - dwa zwinniki i jeden kirysek, sumy niestety nie przeżyły :-( A znalazłam je w zimie na dworzu :-( Komuś znudziło się akwarium to wystawił :-( Cieszę się, że uratowałeś te rybolce :-) A ja w sobotę właśnie będę przeprowadzać moje 240l :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Gacusiowa, przegięłaś :mad:. Jak mogłaś przygnieść piesia??? To nie wiesz, że pies ma leżeć na środku (lub psy, jak w moim przypadku), a Ty na skrawku po zewnętrznej??? Jestem zdruzgotana.:evil_lol:[/quote]OJ GACUSIOWA a ja ci ją dałam do adopcji bo mówiłaś że miejsce psa jest w łóżku u mnie ona spała na łóżku a ja skulona w kłębuszek na skrawku:mad:

Link to comment
Share on other sites

Dobra, Kochani, idę spać. Gdyby działo się coś pilnego - dzwońcie. Jak zrozumiałam kluchy jutro nigdzie się jeszcze nie ruszają dalej. W razie "W" proszę o info.
Cieszę się, to był długi dzień, najdłuższy dla Ratowniczek, które niniejszym szczególnie serdecznie pozdrawiam (mam nadzieję, że przyjmą pozdrowienia jak już się wyśpią :-) Viris, idź już spać, zanim padniesz przy kompie :-)
Dobranocka wszystkim

Link to comment
Share on other sites

Właśnie jestem po karmieniu. Ponieważ nie miałam czasu, żeby coś kupić, rozdzieliłam jedzenie moich psów-ryż z mięsem i warzywami. Rzuciły się jakby wcześniej jedzenia nie widziały. Dałam im w jednej misce, ale to nie był dobry pomysł, bo się strasznie spieszyły i wyżerały sobie nawzajem. Moje psy cały czas krążą i pchają się mi na ręce. Chcą żeby się nimi zajmować. Żeby zawsze były takie uległe.
Balbinka po jedzeniu poszła na matę i zrobiła siusiu - to chyba jakiś geniusz. Teraz się super bawią i szarpią wszystko co im podejdzie pod zęby, a mają niezłe igiełki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...