Jump to content
Dogomania

Sochaczew - DOSIA z najpiękniejszymi oczami MA DOMEK


luka1

Recommended Posts

Nasza SZCZĘŚCIARA :loveu: :loveu: :loveu:
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/17/e7786c99dc0d92d3.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/380/7cd1247ff5f9d06d.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/17/cd704d846b3aaa2a.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/17/48fce6b978ec2e6b.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 772
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Renata5']Kinga prosiła,żeby zawiadomić,że nie może wejść od wczoraj na dogo.Odezwie się jak tylko będzie mogła.[/quote]
Teraz już będzie mogła, nikt z nas nie mógł od wczoraj wejść na dogo :angryy:...na szczęście już jest OK!!!

Link to comment
Share on other sites

no w końcu mi się udało tu wleźć ;) już myślałam że :mad: na szczęście nie musiałam sięgać po broń ;) moderatorzy jednak będą cali :evil_lol: Dosieńka jest bardzo grzeczna na razie :eviltong: mogę powiedzieć ze tak grzecznego psa jeszcze nie miałam .....wyszkolona jeżeli chodzi o kanapki :cool3:załatwia się na dworze....na dworek zabieram ja bez smyczy bo jest bardzo grzeczna słucha się i idzie przy mojej nodze .....strasznie lubi jak ja sie głaszcze a jak przestaje to albo powarkuje pod nosem albo zaczepia mnie łapką :evil_lol: jeżeli chodzi o kota to nic mu nie robi ale miłością też do niego nie pała a znowu Benio ciągle ją wącha zaczepia chce się z nią zaprzyjaźnić ;) Dosia razem ze mna chodzi karmić bezpańska kotkę na dworze ;) najczęściej leży na wyrku ale jak jest jej za gorąco to woli dywan ;) aha puszki i suchą karmę mogę sobie wsadzić w cztery litery ona woli mięsko z indyka lub kanapeczki :evil_lol: Dosia upodobała sobie mnie oczywiście najmniej idzie do mojej córci która się o to wkurza ;) mieszkam na drugim piętrze wiec Dosia woli jak ją na rączkach noszę -hrabianka :lol: Dziękuje cioteczce Ziutce za wstawienie fotek mam kolejne dwie ale zostawie je na jutro bo zwierzaki zbytnio nie lubią błysku fleszu i chyba będe mniej fotek im robić .....Dosia jest jeszcze troszkę lękliwa reaguje nasze szybkie ruchy na hałasy itp ale myślę że szybko jej to minie .....zastanawiał się czy nie zafundować jej wizyty u fryzjera ale to już nie w tym miesiącu ........Nelson w Gdańsku ? nie kojarze tego psa .....Dosia uwielbia spać -śpioch nie z tej ziemi :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Kinia...a czy Dosia ma adresówkę założoną ???
Hmm, nie radziłabym jej puszczać narazie luzem, to psiak ze schroniska i może uciec w każdej chwili np. zobaczy jakiegoś psa i za nim pobiegnie a Ona nie zna jeszcze dobrze tego terenu :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Kinia...a czy Dosia ma adresówkę założoną ???
Hmm, nie radziłabym jej puszczać narazie luzem, to psiak ze schroniska i może uciec w każdej chwili np. zobaczy jakiegoś psa i za nim pobiegnie a Ona nie zna jeszcze dobrze tego terenu :shake:[/quote]
Albo wystraszy się czegoś...

Link to comment
Share on other sites

już dzisiaj miała spotkanie z psem warczała na niego ale on był taki nachalny że biedna do mnie na ręce chciała ....nawet na mnie skoczył by do Dosi się dostać powąchać .....na razie spacerowała w koło mojego bloku nigdzie daleko nie odchodzimy na dalsze spacery to smycz obowiązkowo jej założę ...Dosia dziś widziała psa z mojej klatki o połowę od niej mniejszego i tez się go bała ......na razie zakładam jej szelki po mojej Tosi jak Pati wyzdrowieje to wtedy na spokojnie kupię jej inną chyba.....Dosia się ode mnie nie oddala cały czas przy nodze chodzi ale masz racje lepiej być ostrożnym ... Ja i Dosia mówimy wam DOBRANOC :)

Link to comment
Share on other sites

miałam okazję poznać Dośkę :lol: większą część podróży z Wawy do Gdyni przespała na moich kolanach :eviltong: Na początku się denerwowała, ziajała, ale potem wyluzowała i spała w różnych fajnych pozycjach - Apsa ma fotki. Bardzo grzeczny pies.
Pozdrowienia dla Kingi i głaski dla Dosi!

Link to comment
Share on other sites

Dziękujmy za pozdrowienia -wzajemnie pozdrawiamy :) Dosia się już chyba u nas zaklimatyzowała bo powoli zaczyna się bawić ;) na kota szczeka a on biedny tak by chciał się z nią zaprzyjaźnić ;) .... księżniczka wybredna jest z jedzeniem :evil_lol: Tomek zadowolony że Dosia taka grzeczna i jak wychodzi do pracy to ona się z nim żegna ;) żebyście mogły spać spokojnie to tymczasowo wymyśliłam takie rozwiązanie że do breloczka wsadziłam moje dane i nr tel i ten breloczek przyczepiłam do szelek Dosi .....jak córcia wyzdrowieje to wtedy kupimy adresówkę ......Dosieńka cwaniara chce by ją znosić i wnościć bo leniuch po schodach nie chce zbytnio chodzić :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...