Jump to content
Dogomania

Funia - maleńka sunia Orzechowców. Ma dom !!!


Becia66

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][SIZE=7][COLOR=Red]Funia się znalazła!!
:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::cunao::cunao::cunao::cunao::cunao:
[SIZE=2][COLOR=Black]

Nie pytajcie gdzie, co i jak - nic nie wiem tylko jeden wielki radosny krzyk przez łzy.....mówią że właśnie złapali, trzymają, już nie puszczą....że siedziała pod krzakiem - tyle zrozumiałam..... nie ma szelek i smyczy.......że ukradli.....że wracają do domu......
napiszę więcej póżniej jak wszyscy ochłoniemy.....

[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=7][COLOR=Red][SIZE=2][COLOR=Black][SIZE=4][COLOR=Red][B]F[/B][B]uniu moja najdroższa psinko kocham cię !!!

:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
[/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

ja tez czekałam na tę wiadomość.........ufffffffffffffffffffffff:loveu::loveu::loveu:

beciu66 bardzo dziękuję.........................:multi::multi::multi::multi::multi::multi:
:cunao::cunao::cunao::cunao::cunao::cunao::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::laola::laola:

Link to comment
Share on other sites

cały dzień wchodzę na wątek i czekam na TĄ wiadomość i wreszcie jest :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:

niech tylko dadzą znać, że już są z nią w domu, żeby można było odetchnąć pełną piersią

Funiu zmarznięta i głodna pewnie jesteś :placz::placz::placz::placz::placz:
Ale mądra z ciebie dziewczyna, że tam sobie siedziałaś:multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fizia']Cudownie!!!!!!:multi::multi::multi::multi::multi::multi:

Może zaczepiła gdzieś smyczką i zdjęła sobie szelki.

Ale teraz to juz nie jest ważne!! :loveu::multi:[/quote]


:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::bigcool::bigcool::bigcool:

SUUUUUPEEEEEEEEEEEEEERRRRRRR!!!

Dobrze, że poinformowała mnie o tym fakcie izzie1983, bo koczowałam na innym wątku i tam wylewałam łzy ... Oferowałam też swoją pomoc w poszukiwaniu Funi.
Ale świetnie, że już po wszystkim!!!:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='becia66'][B][SIZE=7][COLOR=red]Funia się znalazła!![/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=7][COLOR=red]:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::cunao::cunao::cunao::cunao::cunao:[/COLOR][/SIZE][/B]


[SIZE=7][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/quote]


Cudownie!!!!!!:multi::multi::multi::multi::multi::multi:

Może zaczepiła gdzieś smyczką i zdjęła sobie szelki.

Ale teraz to juz nie jest ważne!! :loveu::multi:

Link to comment
Share on other sites

Żeby coś nie przeinaczyć wklejam maila który dostałam przed chwilą od p. Magdy.......:multi::multi::multi:

,, To MY... Siedzimy już w domu z Fuńką...jeszcze drżą nam ręce,serca walą jak szalone z radości a w oczach jeszcze kręcą się łzy szczęścia....Jeszcze nie możemy uwierzyć w ten cud!
Od rana w poniedziałek szukałyśmy jak szalone na zmiane do póżna i nie ważne że było nam zimno i buty przemokły.. chciałyśmy ją tylko znależć...Noc nie przespana, ranek kiepski..oczy podkrążone od łez.Wszyscy znajomi w pracy i szkole zawiadomieni ...rodzina stale pomagała w ulotkach i ogłoszeniach...obdzwonione schroniska i straż miejska. Ogłoszenia na przystankach,słupach , sklepach i wszedzie gdzie się dało.Nawet Monika-moja siostra miała ogłoszenie o Funi na szybie samochodowej....Pare minut przed znalezieniem Funi dzwoniłyśmy za bilbordem ale facet nie odbierał, odebrał po znalezieniu małej.
Pani Beatko jak pisałam ostatniego smsa że właśnie wyszłam z córką i się rozglądam to nie myślałam że ten dzień skończy się szczęśliwie choć wciąż tliła się nadzieja. Po wyjściu ze sklepu miałam iść na poczte zupełnie w inną strone, ale coś mi mignęło ...to pies przebiegał przez ulicę...serce zabiło mocniej..czy to Funia? Pociągnęłam córkę w tamtą strone tłumacząc że musimy sprawdzić co to za psina...krótkie nóżki córki nie nadążały ale ja parłam do przodu... Psina była wystraszona i uciekała a ja nie miałam pewności czy to Fuńka bo już się ściemniało a poza tym to była krótka chwilka...Co robić...
Stojąc bezradnie zadzwoniłam po Monike krzycząc do telefonu...a ona nic innego jak tylko wsiadła w samochód z synem i przyjechali. Nie ważne że było już ciemno...była nadzieja.. Po długim szukaniu i rezygnacji że to chyba nie Funia szłyśmy w kierunku samochodu i znów tknęło nas żeby obejść zabudowania i wtedy....Funia siedziała w krzakach...Baliśmy się że znów ucieknie w stronę ulicy więc trzeba było ją obejść....Biłyśmy się z myślami ...Boże pomóż!!!....nie pozwól nam znów jej stracić...Malutka była wystraszona nie wiedziała czy podejść mimo iż mówiłam bardzo spokojnie. Była bez szelek i smyczy ...JAKIŚ KUTAS POŁASZCZYŁ SIĘ NA TO I ZOSTAWIŁ PSINĘ!
Beciu powiedz co to za ludzie....w tym momencie nic by nie dał adresownik...
Teraz siedzimy i przeżywamy na nowo...mama stale zagląda do kuchni ,bo właściwie to ona obwiniała siebie o to co się stało....
Po tym wszystkim naprawde wierzymy że tu u nas jest miejsce Fuńki...""

Link to comment
Share on other sites

A ja ze strachu pilnie cały dzien pracowałam A TERAZ WESZŁAM NA WATEK BO JUZ NIE MOGŁAM.:cool3: O suuupppeerrr ! :multi::multi::multi::multi: MOGE SPOKOJNE WRACAC DO DOMU I ISC SPAĆ .
Domek to ma Funia wprost niesamowity ;). Jestem uparta ale Ich determinacja przeszła wszystko co widziałam . GRATULACJE I PODZIW !!!!
A Funia to wyglada jak kopia mojej Najtki ( za TM:shake:) - kiedys do nas po prostu przyszła i tak zaczęliśmy karierę "domu wielozwierzęcego" BYŁA CUDNA SUPER SUCZKA do dzis po niej płaczemy .
O KRADZIEŻY SMYCZY NIE MOGE SIE WYPOWIEDZIEC NA FORUM :diabloti: BO MNIE ZAMKNA :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Funia już smacznie śpi.....:sleep2::sleep::loveu:.
Ma nowe szeleczki, smyczke i 2 adresówki......:loveu::loveu::loveu:
Śpij moja maleńka i śnij o lepszym życiu......niech to będzie juz koniec twojej życiowej poniewierki.....
I ja się pewnie huknę w łoże niedługo bo jak wrak sie czuję i wyglądam.....:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...