Jump to content
Dogomania

Funia - maleńka sunia Orzechowców. Ma dom !!!


Becia66

Recommended Posts

[quote name='izzie1983']Funieczko kochana. Jeszcze czasem myślę o Tobie. Jak Ci się żyje ze swoją Pańcią?[/QUOTE]

Dobrze [B]izzi[/B] że pytasz bo tym sposobem odnalazłam wątek......
A z Funiową Panią rozmawiałam w okresie okołoświatecznym i mówiła że wszystko dobrze, troszke jeszcze strachliwa ale kanapy uwielbia. Przesle jej link do wAtku to sama napisze bo też stary jej nie działa. Dzięki[B] izzi[/B] za odświeżenie wątku. :Rose:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie ma za co Beciu, robię porządek w subskrypcjach i wykopałam parę starych wątków psiaków, którym szczególnie serdecznie kibicowałam. Funia tak mi się podobała, że sama miałam wielką ochotę ją wziąć, aczkolwiek nie było niestety zgody reszty domowników. Strasznie się cieszę, że u Funiaczka wszystko ok! :) Czekam na info od Funiaczkowej Pańci :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Witam wszystkim cieplutko. Przesyłam najserdeczniejsze podrowionka z Sosnowca ode mnie i oczywiście od Funieczki. U nas wszystko oki..Funka zadomowiła sie już na całego.Szczeka ,warczy..mruczy jak chce cos do zjedzenia albo zaczepia łapką jak chce się bawic. Minął rok a widac wielkie postępy w zachowaniu psinki...przytyła i jest o wiele radośniejsza. Nie boi się juz szelek i smyczy bo wie że to wiąże sie ze spacerkiem. Je juz więcej...jak wspominałam potrafi się dopominac o smakołyk i co najważniejsze ANI RAZU NIE ZAŁATWIŁA SIĘ W DOMU!! Postaram się przesłac aktualne zdjęcia.Pozdrawiam raz jeszcze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...