Jump to content
Dogomania

[Fundacja AST] Nuka niepełnosprawna amstaff ka ... potrzebne wsparcie na hotel !!!!


Tengusia

Recommended Posts

[quote name='Fela']KIedyś proponowałam pomoc, w Otrębusach bywam często, Nukę znam dobrze. Ale nikt nie podjął tematu, rozumiem, że niepotrzebnie się wcinam ;)[/quote]


Fela - ale jak najbardziej potrzebny taki ktos, kto częściej niz BS tam bywa;)
Może jakieś ładne zdjatka do podmiany na ogłoszeniach dałoby radę?:razz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 594
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Fela']KIedyś proponowałam pomoc, w Otrębusach bywam często, Nukę znam dobrze. Ale nikt nie podjął tematu, rozumiem, że niepotrzebnie się wcinam ;)[/quote]


Fela - ale jak najbardziej potrzebny taki ktos, kto częściej niz BS tam bywa;)
Może jakieś ładne zdjatka do podmiany na ogłoszeniach dałoby radę?:razz:

Link to comment
Share on other sites

Czy moglby mi ktos napisac co jest Nuce? Duzo tych stron do przeczytania ( brak czasu ) a chcialabym ja pokazac swoim znajomym, moze ktorys by sie "skusil". Wiem w jakim domu mieszkala. Ale nic wiecej. Gdzie teraz przebywa? Hotelik? W warszawie? Gdzies tam wyhaczylam cos ze nie jest w pelni sprawna?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='doddy']Tylko BS może napisać co się dzieje z Nuką, czy jest w hoteliku, czy gdzieś indziej, jak się czuje, czy są jakieś wizje na domek.[/quote]

problem tylko w tym że się tutaj nie pojawia ... może masz z nią kontakt i możesz się czegoś dowiedzieć ?

Link to comment
Share on other sites

Nuka jest nadal w hotelu, i wciąż p. Grażyna bardzo się o nią martwi. Problemy z równowagą nie ustępują, raczej niestety się nasilają. Nuka ma całą klatke wyłożoną miękką wykładziną, tak żeby sie nie obijała. Spacery tylko na szelkach - trzeba ją przytrzymywać. Nie jest w stanie sama zrobić kilku kroków, żeby się nie przewrócić. A jednocześnie tak bardzo cieszy się na widok ludzi, a zwłaszcza swoich opiekunów.

Przyznam, że kiedy na nią patrzę, aż mnie ściska coś w gardle :-( Kiedy nie może ustać na łapinach, zatacza się jak na rozbujanej łódce. To pies naprawdę szczególnej troski.

Z fotkami mam pewien problem - ja w Otrębusach jestem zazwyczaj dopiero późnym wieczorem.

Link to comment
Share on other sites

Myślałam,że wiosennie radosny pościk wysmażę o pieniążkach dla Nuki i...:-(:-(:-( wyć mi się chce...stan Nuki nie daje raczej powodów do ...pozostawienia jej samej sobie...wygląda to raczej na sytuację gdzie trzeba dość intensywnie poszukać pomocy dobrego specjalisty!A może już była konsultowana ...ostatnio? Co trzeba robić...?
Czy teraz ktoś pilotuje Nukę...na dogo i przy opiece, i leczeniu?

[B]Pieniądze- 62zł z bazarku przeleję na konto wskazane w pierwszym poście!OK?
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...