Jump to content
Dogomania

[Fundacja AST] Nuka niepełnosprawna amstaff ka ... potrzebne wsparcie na hotel !!!!


Tengusia

Recommended Posts

  • Replies 594
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Allez prosze mi nie dziekowac:eviltong:
zobaczcie ile poszlo!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi:
[URL="http://www.allegro.pl/item511244474_skatowana_mlotkiem_amstaffka_psie_pieklo.html"][COLOR=#000000]Skatowana mlotkiem AMSTAFFKA -Psie pieklo (511244474) - Aukcje internetowe Allegro[/COLOR][/URL]

2 dni i poszlo prawie 100 cegielek!!!!!!!!!!:multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']rewelacja!bardzo się cieszę, mam nadzieję że wszystkie pójdą jeszcze przed świętami.
ja w każdym razie zostawiam link do tej aukcji w opisie bullków na nk.[/quote]

super:multi::multi:
im wiecej osob zobaczy tym wieksza ilosc zostanie sprzedana!!!:loveu::loveu:
ja tez jeszcze dzis porozsylam:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Na dzień dzisiejszy wiesci są takie: Nuka zostaje w hotelu w Otrębusach, a scislej parę ulic dalej, u córki Pani Grażyny. Mimo swiątecznego przepełnienia, udało nam się to osiągnąć, dzięki temu, że Pani Ania Żero (Hodowla Sentinel) pożyczyła Nuce na miesiąc klatkę i jeszcze ją osobiscie dowiozła na miejsce do Otrębus. Bardzo Pani Ani dziękuję!
Co do pytania, czy Nuce się poprawi, odpoiedź: nie, nie poprawi się, chociaż teraz zawiozę jej lecytynę, jak będę do niej jechac po Nowym Roku. Ponoć lecytyna dobrze działa na móżdżek. Oglądam czasem Animal Planet i widzę, że np. w Stanach to ludzie mają taki szczególny rodzaj próżnosci, który by i u nas się trochę przydał. Polega to na tym, że tam prędzej ktos adoptuje psa niepełnosprawnego, wymagającego opieki, niż zwykłego psa. Oni się tym chełpią przed sąsiadami, że oto są tacy wspaniali i zaopiekowali się takim psem. A Nuce przecież szrapnel nie oberwał nogi, drzewo nie spadło jej na plecy etc; jest w stanie ogólnie samodzielnie funkcjonować. Ale, żeby nie robić sensacji, polecam domek z ogródkiem. Chciałabym, żeby np. w Wigilię zdarzył się cud i zadzwonił ktos w sprawie adopcji Nuki. Póki co, bardzo dziękuję wszystkim, zwłaszcza Keiti z AST-a, za pomoc w ogłaszaniu Nuki i poszukiwaniu dla niej domku!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nuka nadal w hotelu i nadal szuka domu. Nikt o nią nie pyta. Ponieważ wpłynęło do nas (TOZ Warszawa) kilka wpłat na Nukę:
Anna z Radomia (20 zł)
Kamila - Połczyn Zdrój (20 zł)
Katarzyna Struska (10 zł)
Iwona - Krapkowice (20 zł)
Izabela - Suwałki (15 zł)
Aldona - Wrocław (20 zł)
pragnę wszystkim darczyńcom podziękować i zapewnić, że te pieniądze pójdą na hotel Nuki, ale i jednoczesnie przypomnieć i prosić, aby wszelkich kolejnych wpłat dokonywać na konto Fundacji AST, a nie TOZ-u, żeby się nie dublować i nie powodować niepotrzebnego zamieszania.
Dziś znów dostaliśmy wpłatę na Nukę od Agnieszki Hojnackiej z Lubonia - 30 zł. Oczywiście w imieniu Nuki bardzo dziękujemy, ale jeszcze raz prosimy, by wszelkich wpłat na Nukę dokonywać na konto FUNDACJI AST, aby się nie dublować i nie robić niepotrzebnego bałaganu. Jeszcze raz proszę o wpłaty tylko na FUNDACJĘ AST. Dzis dzwoniła do mnie Pani Grażyna, u której Nuka jest w hotelu. Otrzymaliśmy też fakturkę do zapłacenia na 100 zł, które wpłynęły na konto TOZ w ubiegłym tygodniu. Pani Grażyna poinformowała mnie też, że prześle fakturę na 600zł (bo jest ponad 800 zł. długu) na Fundację AST do Kasi. Mam też pytanie: Czy ktoś z Warszawy lub okolic chciałby ze mną w przyszłym tygodniu odwiedzić Nukę, bo się do niej wybieram?
Zapraszam też na naszą TOZ-owską stronę, gdzie w dziale adopcje jest anons Nuki. Przybyło nam też ostatnio sporo nowych ogłoszeń o innych bullowatych do adopcji. Zapraszam tu:
[url=http://www.warszawa.toz.pl/?menu=zwierzeta_do_adopcji]zwierzaki zwierzęta obrońcy zwierząt pomoc zwierzętom baza zwierząt identyfikacja psów schroniska hotele[/url]
Jeszcze raz wszystkim, którzy pomagają Nuce bardzo dziękuję!
Pozdrawiam!
Diana

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie wpłat i wypłat jakie zostały dokonane na koncie fundacji AST.

[B]DARCZYŃCY:[/B]
Blue.Berry - 50zł
Marcin Jaskółka - 100zł
Kancelaria Radców Prawnych J.May i A.Stańczak - 50zł
Paweł Chamski 100zł
J.May i A.Stańczak 50zł
Ewa Gil 55zł
Weronika Sowa 40zł
J.May i A.Stańczak 50zł
Adrian Zawadzki 100zł
Marianna Rudolf 260zł
Marzena Boni 20zł
J.May i A.Stańczak 100zł
Izabela Nowicka 30zł
Ewa Grabińska 55zł
Anna Awiżeń 35zł
Magdalena Binecka – 25zł
Weronika Sowa 40zł
Sonia Kolbe 50zł
Beata Kropielnicka 50zł
Izabela Nowicka 30zł
Weronika Sowa 40zł
Dorota Czaplarska 20zł
Weronika Sowa 40zł
Ewa Rorawska 50zł
Katarzyna Kordowska 450zł
J.May i A.Stańczak 100zł
Małgorzata Kulasz 30zł
Weronika Sowa 40zł
J.May i A.Stańczak 100zł
TP Wawa 120zł
Ewa Rorawska 300zł

[B]RAZEM WPŁYNĘŁO: 2580zł[/B]


[B]WYPŁATY[/B]
300zł
450zł
250zł
520zł
1000zł
600zł

[B]RAZEM: 3120zł. [/B]

2580 - 3120= -540zł.


Kamila_S, nie widzę wpłat z aukcji cegiełkowej na Nukę. Nie wiem czy ludzie jeszcze nie wpłacali czy o co chodzi, czy nie dopisywali "Nuka".

Zrobimy teraz aukcje charytatywną na Nukę, bo dostaliśmy już status na allegro.

Link to comment
Share on other sites

Może część wpłat przyjdzie w styczniu. Stycznia jeszcze nie rozliczałam w tym posumowaniu. Dopiero teraz zauważyłam, że w sumie aukcja skończyła się w styczniu.

Jak któraś ciotka ma chwilę czasu to niech ogłasza Nukę jako szukającą domu. Niestety o nią nikt nie dzwoni bidulkę.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Wpłaty ze stycznia na Nukę:
J.May i A. Stańczak - 100zł
Weronika Sowa - 40zł
Jolana Wargin - 50zł
Magdalena Rudzka - 20zł
Ewa Rorawska - 300zł

RAZEM: 510zł.

Poprzedni miesiąc był dług -540zł.

Dziś dostałam kolejną fakturę do zapłacenia na kwotę 775zł.

SALDO NUKI JEST WIĘC NA MINUSIE [B]-805zł

Bardzo proszę o pomoc w zbiórce na hotelik Nuki i jej ogłaszanie.
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']O zdrowiu Nuki, może jedynie napisać BS bo ona czasem do niej jeździ. My niestety nie dajemy rady. :-([/quote]

rozumiem doddy...
wiem,ze jestescie zarobione....jak bedziecie mialy czas( BS )napiszcie prosze co u Nuki...
niestety nie moge osobiscie pomoc ani odwiedzic Nuki,ale od dlugiego czasu kibicuje jej i mam nadzieje,ze znajdzie sie dla niej dobre serce,ktore ja pokocha...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...