Jump to content
Dogomania

Wiosenne podboje trójki wielkich łobuzów. Shadow & Taj & Rasta ZAPRASZAMY


Katarama

Recommended Posts

Hihi - ja jak sie draznilam z sunia od cioci to weszlam na jej miejsce to ona mi tak tak smiesznie glową popychala, ale ja nie chialam zejsc to ona sie polozyla na takim malutkim, wolnym skrawku:evil_lol: a to owczarek niemiecki wiec wygladalo to komicznie:evil_lol: i oczywiscie nie obylo sie bez owczarkowatego narzekania(mmmmmhhhh):evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 940
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Taak uwielbiam to burczenie pod nosem. Nie zapomne jak jednego razu na skzoleniu zaczął burczeć na inne psy (wyglądało to jakby mówił : no i na co się gapisz :P), Musiał warować i wiele innych komend robic a bardzo mu się nie chcialo to w pewnym momencie zaczął burczeć na swój cień :D Ten dźwięk zawsze mnie rozśmiesza ;) Owczarki są bardzo kochane a jak jest mieszanką i ma nawyki 2 ras to jes jeszcze śmieszniej :)

Link to comment
Share on other sites

e tam, moja ostatnio znalazła sobie świetne posłanie:evil_lol: mama miesiac temu kupiła sofe do mojego pokoju, rzadko ktoś tam siedzi tylko jak ktoś przyjdzie, to Rika na noc zaakceptowała to jako posłanie:evil_lol: i tak spi teraz:evil_lol:

[IMG]http://i38.tinypic.com/314clxf.jpg[/IMG]


:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piciminikas']e tam, moja ostatnio znalazła sobie świetne posłanie:evil_lol: mama miesiac temu kupiła sofe do mojego pokoju, rzadko ktoś tam siedzi tylko jak ktoś przyjdzie, to Rika na noc zaakceptowała to jako posłanie:evil_lol: i tak spi teraz:evil_lol:

[IMG]http://i38.tinypic.com/314clxf.jpg[/IMG]


:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

No no no Rika wie co dobre :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='groszek83']Hej
Może tak mu sie podoba bo jest własnie takie zasłonięte z wszystkich stron,moje lubią spać pod łóżkiem i pod stołem.Ale na łóżku jednak najlepiej;)[/QUOTE]

No mój położy się na łóżku jak ja śpię ale to na chwilę i schodzi. Teraz postanowiłam go oduczyć całkowicie wchodzenia na łóżko, no chyba że będzie chcial przez okno patrzeć bo tak to może nawet pół dnia przesiedzieć :) Bardzo go to wciąga i pasjonuje ;)

Link to comment
Share on other sites

Sara ma zdecydowanie więcej z ONka. Kaukazy zazwyczaj są dumne, poważne i nieufne w stosunku do obcych.

Sara z kaukaza ma na pewno instynkt terytorialny, ach te donośne szczekanie...
Ale czy jest poważna?? zdecydowanie nie, bo trudno nazwać 5 letniego psa poważnym, gdy ta ciągle "rzuca" w nas piłeczkami, zabawkami, biega w koło i chce się bawić. Do tego ulubione miejsce do spania to zdecydowanie łóżko ale to chyba nie zależne od rasy :eviltong:

PS. Rika świetnie się kamufluje na tej sofie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wola']Sara ma zdecydowanie więcej z ONka. Kaukazy zazwyczaj są dumne, poważne i nieufne w stosunku do obcych.

Sara z kaukaza ma na pewno instynkt terytorialny, ach te donośne szczekanie...
Ale czy jest poważna?? zdecydowanie nie, bo trudno nazwać 5 letniego psa poważnym, gdy ta ciągle "rzuca" w nas piłeczkami, zabawkami, biega w koło i chce się bawić. Do tego ulubione miejsce do spania to zdecydowanie łóżko ale to chyba nie zależne od rasy :eviltong:

PS. Rika świetnie się kamufluje na tej sofie :lol:[/QUOTE]

No to widzę supe psiunia. Myślę,że z Shadowem szybko by się zaprzyjaźnili :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katarama']Dziękuje bardzo :) Choc na tym zdjęciu chciałam skupic sie na rezydencji futrzaka, który właśnie kogoś/coś goni, oczywiście przez sen :) Pokonał juz odległość ok. 1,5 metra bokiem po podłodze :)[/quote]

:) tak to jest jak się nie chce wyjść ze zwierzakiem na spacer, to tylko mu bieganie przez sen pozostaje:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Żeby można było z taką ilością sierści nie wyjść na spacer ;P Sama sie dopomina. Dziś w nocy wychodziliśmy średnio co 1,5 godz bo futro miało problem żołądkowy. Teraz juz jest ok, ale dziś tylko delikatne jedzonko w nie za dużej ilości, aby nie podrażniać. Za chwilkę na dłuższy spacerek idziemy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...