Jump to content
Dogomania

ByŁa ŻywĄ PochodniĄ-maŁa Sunia Z Torunia znalazła domek!!!!!!!!


asiaf1

Recommended Posts

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='asiaf1']Sytuacja suni jest następująca:
Kilka chwil temu Pani która ja wypatrzyła w schronisku zabrała ja już ze schronu.
Sunia pojedzie dziś do bardzo dobrego lekarza w Toruniu, który ją obejrzy i oceni jej stan-zrobi wyniki badań itp.
To co mi udało sie załatwić to są 2 alternatywy:jeżeli stan suni będzie na tyle dobry, że będzie wymagała tylko leczenia domowego to zostanie jeszcze na tymczasie u tej pani przez jakieś 2 tygodnie.
Jeżeli nie to najpóźniej w piątek Pani przywiezie ją na leczenie do kliniki na Kosiarzy a potem jeżeli nie znajdzie domu to trafi na tymczas do Legionowa (gdzie będzie pod bardzo dobrą całodobową opieką)
[/quote]
to bardzo dobra wiadomość, ale obawa o sunię nadal jest

Link to comment
Share on other sites

:placz:[COLOR=DarkOrange][B]:placz::placz: Masakra, co za skur**syni jej to zrobili?:mad::placz:
Biedna maleńka, rycze juz 5 minut i nie wiem jak moge pomóc:placz:

Zebym spotkała tych zwyrodnialców to nogi z doopy bym im powyrywała:angryy::mad::placz:
Może bazarek?
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Co się z tymi ludżmi dzieje,podpalona sunia,pokopana sunia i szczeniaczek jamnisiowy wyrzucony z balkonu,az strach wchodzić na wątki,same ofiary ludzkiej przemocy wobec zwierząt.Ci wszyscy winni krzywd tych zwierząt powinni poniesć karę i zaplacic za ich leczenie.

Link to comment
Share on other sites

powtarzam: nie darujcie! nie odpuszczajcie! ja obrzydziłam życie pijaczkowi sadyście-identycznie również miał Ratlerka do bicia! ale muszą byc podpisy zeznanie w formie pisemnej trzeba byc skutecznym i zaciętym jak ospa wietrzna-tak by to odczuł nawet w uszach-nie możecie tego odpuścic!

ponawiam pytanie: są fajne ubrania to wystawienia: moderator Misiaczkowa ponownie zapytuje czy może i gdzie zrobic bazarki na jej leczenie?

Link to comment
Share on other sites

a powiem jeszcze więcej: w tak drastycznym wypadku (a jestem więcej jak pewna) można to nagłośnic medialnie-tak! mordę pijaka śmiecia pokazac i Ratlerka spalonego żywcem, przypalanego papierosami-kara by była nieunikniona-daję swoją głowę!

Link to comment
Share on other sites

tak demi w patologii Wiesz jaka jest największa kara? zabrac i nie miec potem na wódkę i w mordę za psa dostac-to jest kara-bo nie morale, nie ma sumienia-sumienie to chęc urżnięcia się-mózg jest ścięty jak białko -przeżarty przez wódkę, to niziny społeczne-które trzeba ścigac i pokazac gdzie ich miejsce!

dajcie dane!

Link to comment
Share on other sites

myślę, ze warto- moze Emir, był by w stanie sie tym zająć?

Dajcie tu jakiegoś wielkiego chłopa!i wpier... w ciemnym kącie! połamać ręce i nogi i powiedzieć za co, moze hamy pomyslą!:2gunfire:

Poprostu to sie nie da patrzeć, ani myśleć, ani nic:placz:

Link to comment
Share on other sites

i takie biedne zwierzęta, cały czas skazane na debili! To sie życ z tym nie da...:shake:

Poprostu szok! :placz:


najważniejsze, ze suńcia, ma teraz troszke spokoju, zeby dojść do siebie. ale ją musi boleć...:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...