Jump to content
Dogomania

ByŁa ŻywĄ PochodniĄ-maŁa Sunia Z Torunia znalazła domek!!!!!!!!


asiaf1

Recommended Posts

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzwoniłam dzis do kliniki w sprawie tego przejechanego psiaka.
wyniki krwi wyszły w miarę dobre oprócz w parametrów wątrobowych i leukocytów (to akurat jest zrozumiałe bo zaczyna się już stan zapalny).
Psiak ma połamane w kilku miejscach obie tylne łapki, uszkodzony jeden z kręgów, połamane żebra, odmę.
Dziś w nocy będzie operowany. Koszt tylko dzisiejszej operacji to jakieś 1000 PLN:roll:
Poza tym psiak jest bardzo łagodny (w klinice w toruniu powiedzieli, że bardzo agresywny przez co miał na sobie kaganiec), bez problemu daje sobie wszystko zrobić.
Bardzo prosimy o pomoc finansowa dla niego oraz o szukanie domku!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

50,00-p. Sobczynska
20,00-p. Adamczyk
100,00-p. Sobczak
50,00-Zaba
100,00-p. Paczkowska
[COLOR=Red][B]Razem:320,00 +380,00 czyli do dnia 20,05 mamy 700,00 PLN:multi:[/B][/COLOR]

[quote name='asiaf1']Kolejne pieniądze na leczenie Diany:
30,00- Slapcio
50,00-Tamb
50,00 Justyna Chruścicka
100,00-Wilczyca
[B]czyli razem 380,00PLN[/B][/quote]

Link to comment
Share on other sites

Tu info o psiaku, którego znalazłyśmy z P.Olą na trasie oraz o Diance:
[URL]http://dajmidom.ovh.org[/URL]
[URL]http://vegie.pl/topics153/1548.htm?sid=c37855b6c5606cc06fff7e55fd375a9b[/URL]

Gwidon i Diana świetnie się dogadują.
Szukamy domku.

Diana bidula ma tak już wiele postów, że nawet nie wiedziałam.
Dziękujemy ogromnie wszystkim ludziom, którzy jej pomagają.

Teraz jednak najbardziej potrzebne będą pieniądze na leczenie staruszka, który jest w klinice w Wawie, o którym napisała już P.Asia.

Obiecuję wrzucać nieco więcej info o psiakach, bo się zgapiłam, ale P.Asia wykonała kawał dobrej roboty! Dzięki ogromne!

Nasza kampania adopcyjna ruszyła już jakiś czas temu.
Jeśli interesują was jakieś materiały, które znajdują się na stronie np. w dziale do pobrania - dajcie znać na mail - [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] i możemy podesłać w lepszej jakości.

Co do Diany jeszcze to naprawdę byśmy chciały aby została u nas...
Jednak wyjeżdżamy za granicę za ok. 2mce i to do Skandynawii i nawet gdybyśmy chciały ją zabrać to już nie zdążymy załatwić formalności związanych z paszportem, a jedzie z nami jeszcze inny psiak...
Czekam jednak jeszcze na informacje od mojego brata, który może mógłby ją wziąć na czas naszej nieobecności.

Pozdrawiam wszystkich i dzięki jeszcze raz za pomoc!

Link to comment
Share on other sites

Skandynawia piękny kraj! jeśli brat będzie miał te same serce co Pani to będzie dobrze-jednak to bardzo odpowiedzialne zadanie-wymagające stałych wizyt u weterynarza oraz niewykluczone przeszczepów skóry jeśłi się wszystko zagoi-on musi chętnie się zgodzic-nie może podejmowac decyzji pod presją czy nawet najmniejszym naciskiem .

Link to comment
Share on other sites

Drodzy dogomaniacy!

po pierwsze [B]BARDZO DZIEKUJE[/B] w imieniu Diany wszystkim cudownym ludziom za pomoc i zaangazowanie, jestescie na prawde niesamowici!!!:multi:

Jestem corka tej Pani, ktora Diane w schronisku Torunskim wypatrzyla i wiedzac, ze psiaczek w takim stanie nie moze po prostu w warunkach schronowych przebywac, zaadoptowala i z tamtad zabrala.

Nasza znajoma asiaf zaangazowala sie calym sercem w pomoc Dianie, co przynioslo ogromne rezultaty, bo psinka czuje sie juz duzo lepiej, jest pod super opieka lekarska, ktora dzieki wam mozemy sfinansowac:loveu:

Chcialam nawiazac do informacji, ktora asiaf zamiescila na poczatku tego watku, czyli do tego [B]jak doszlo do takiej tragedii...[/B]
Widok biednej Diany u kazdego wywolalby silne emocje, co jest zupelnie zrozumiale. Okazuje sie, ze pod wplywem tych silnych emocji ktos podal nam taka informacje, a byla to najprawdopodobniej pomylka. Po glebszym rozeznaniu sie w calej sytuacji okazuje sie, ze byl to wypadek. Powodem tragedii byl mianowicie [B]pozar domku gospodarczego[/B] na posesji wlascicieli, od ktorego strasznie ucierpiala Diana. Jedyne (a to i tak duzy zarzut...), co mozna zarzucic wlascicielom to niedbalstwo, ale nie umyslne znecanie sie nad psiakiem. Strasznej informacji, jakoby wlasciciele dla zabawy podpalili suczke nie udalo sie (na szczescie) potwierdzic, co wiecej sa informacje temu zaprzeczajace.
Mam nadzieje, ze nieco was ta informacja uspokoi, mnie zrobilo sie lzej na duchu, bo chociaz Diana i tak jeszcze dlugo bedzie goila swoje rany, to moze jest na tym swiecie jednak o te kilka potworow mniej?...

Jeszcze raz dziekuje Wam za wsparcie dla Diany i wszystkich innych psich nieszczesc, mam nadzieje, ze jak najszybciej uda sie im znalesc kochjacy domek!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Margo05']Kokornelko witaj na forum :)

Przyznaję bez bicia, że Twój post całkiem mną zakręcił i chwilowo nie wiem już kompletnie co z czym i dlaczego :cool3:[/quote]

Dziekuje za cieple powitanie!
Hmmm a ja nie wiem czego Ty nie wiesz... :) Jezeli caly post jest dla Ciebie niejasny, to polecam pierwszy post w tym watku, do niego nawiazuje. Co do reszty reakcji- zgadzam sie z Wami, ze to i tak budzi duzo pytan i watpliwosci jak mozna doprowadzic do takiej sytuacji i takiego psiego cierpienia, ale na te pytania odpowiedzi nie mam...
Przepraszam tez, ze tyle musieliscie czekac na te wiesci, ale Asiaf nie mieszkajac w Toruniu ani okolicach nie miala mozliwosci rozeznania sie w sprawach, ja mieszkam za granica, natomiast moja mama, ktora w wolnych godzinach stara sie pomagac jak najwiekszej liczbie zwierzakow takich jak Dianka jest "nieskomputeryzowana"...

Wielki aplauz dla dziewczyn z Torunia, ktore tak serdecznie opiekuja sie Dianka!!!

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję za przeprowadzenie "śledztwa" w sprawie Dianki, wiem, że trudno było do wszystkich osób dotrzeć żeby wszystko wyjaśnić.
Mam nadzieję,, że to że nie została podpalona nie spowoduje zmniejszenia zainteresowania jej sprawą:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiaf1']Bardzo dziękuję za przeprowadzenie "śledztwa" w sprawie Dianki, wiem, że trudno było do wszystkich osób dotrzeć żeby wszystko wyjaśnić.
[B] Mam nadzieję,, że to że nie została podpalona nie spowoduje zmniejszenia zainteresowania jej sprawą:roll:[/B][/quote]
A co to zmienia??? Nic.Czy sunię ktoś podpalił czy odniosła obrażenia w pożarze...trzeba pomóc.
Mam dobre wieści.Bazarek wystawiony przeze mnie dla Diany,się ruszył ;).Na razie zostały zakupione 3 rzeczy.Kończy się 24 maja w sobotę.Osoby,które zakupiły ciuszki,prześlą mi kasę na moje konto wraz z kosztami wysyłki.A ja po zminusowaniu tych kosztów resztę kasy wpłacę na Twoje konto podane w pierwszym poście.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kokornelka']Dziekuje za cieple powitanie!
Hmmm a ja nie wiem czego Ty nie wiesz... :) Jezeli caly post jest dla Ciebie niejasny, to polecam pierwszy post w tym watku, do niego nawiazuje. Co do reszty reakcji- zgadzam sie z Wami, ze to i tak budzi duzo pytan i watpliwosci jak mozna doprowadzic do takiej sytuacji i takiego psiego cierpienia, ale na te pytania odpowiedzi nie mam...
Przepraszam tez, ze tyle musieliscie czekac na te wiesci, ale Asiaf nie mieszkajac w Toruniu ani okolicach nie miala mozliwosci rozeznania sie w sprawach, ja mieszkam za granica, natomiast moja mama, ktora w wolnych godzinach stara sie pomagac jak najwiekszej liczbie zwierzakow takich jak Dianka jest "nieskomputeryzowana"...

Wielki aplauz dla dziewczyn z Torunia, ktore tak serdecznie opiekuja sie Dianka!!![/QUOTE]

Kokornelka, wiem do czego nawiązywał Twój post :evil_lol: Tylko kika rzeczy mnie zdumiewa, ale dziś mam ciężki dzień jeśli chodzi o myślenie, więc nie trzeba na to zważać :eviltong:
Tak jakoś mnie zmyliły szczegóły z pierwszego postu i Twój post. Ale nic to, jak będę myśląca, to sobie to poukładam :evil_lol:

Pozdrowienia :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...