Jump to content
Dogomania

Trzyłapki z dogo do adopcji!! W schronach....bez szans na adopcję!! Pomóżmy!!


Hotel KADIF

Recommended Posts

  • Replies 776
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

DIF kochana, a Ty pisałaś, że wątek zamiera :cool3:

Jak coś trzeba będzie zmniejszyć, wykadrować itp to wysyłaj do mnie na zdrojka7[małpa]wp.pl (nie piszę całego adresu, bo potem spamu dostaję mnóstwo). Jak się od razu nie odezwę to ślij SMSa, zrobię, co mogę!

Podziwiam, pochwalam i będę wspierać :p

Link to comment
Share on other sites

Atos
[IMG]http://img228.imageshack.us/img228/2202/atoscf3.jpg[/IMG]

Książę
[IMG]http://img410.imageshack.us/img410/4104/ksiazeuv4.jpg[/IMG]

Rudzik
[IMG]http://img248.imageshack.us/img248/6745/rudzikme7.jpg[/IMG]

Nela
[IMG]http://img357.imageshack.us/img357/4768/nelaqk9.jpg[/IMG]

Roki
[IMG]http://img177.imageshack.us/img177/9798/rokivn4.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zdrojka']DIF kochana, a Ty pisałaś, że wątek zamiera :cool3:

Jak coś trzeba będzie zmniejszyć, wykadrować itp to wysyłaj do mnie na zdrojka7[małpa]wp.pl (nie piszę całego adresu, bo potem spamu dostaję mnóstwo). Jak się od razu nie odezwę to ślij SMSa, zrobię, co mogę!

Podziwiam, pochwalam i będę wspierać :p[/quote]

Przeca ja mam Twój adres :eviltong: ! Cały :evil_lol:.
A jak nie chcesz spamu załóż sobie adres na gmail-u. Zero spamu! Wszystkie głupoty automatem są przenoszone do zakładki "spam" i nawet ich nie widzę. A w każdej chwili mogę sobie w te spamy wejść i pooglądać. Bardzo fajna poczta:loveu:!

A jeśli chodzi o usługi komputerowe chętnie skorzystam!! :comp26:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koperek']Sama zostałam w błąd wprowadzona!:mad: [B][SIZE=3][COLOR=magenta]Nela[/COLOR][/SIZE] nie miała amputacji tylnej łapki w schronisku! Ona się taka urodziła[/B]- przynajmniej z tego co mi wiadomo. I ma pół tylnej łapki.[/quote]

No właśnie :roll:! Od razu zwróciłam uwagę na tę łapkę. Ona nie wygląda na amputowaną, tylko niedorozwiniętą. Tak jak u Atosika. Ale nie chciałam się wymądrzać i skoro napisałyście, że amputowana to amputowana.
Zmienić na pierwszej info?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DIF']No właśnie :roll:! Od razu zwróciłam uwagę na tę łapkę. Ona nie wygląda na amputowaną, tylko niedorozwiniętą. Tak jak u Atosika. Ale nie chciałam się wymądrzać i skoro napisałyście, że amputowana to amputowana.
Zmienić na pierwszej info?[/quote]

Bardzo proszę!;)

Link to comment
Share on other sites

Witam na"zamierającym"wątku...:crazyeye:DIF,Psiapsiółko,chciałabym,by tak wyglądały wszystkie zamierające wątki...:loveu:
Co do chodzenia spać-ja jestem grzeczne dziecko :diabloti: i chodzę spać o 22.00,ale do spania muszę się odpowiednio przygotować...Kolacyjka,myciu-myciu,ścielonko łóżeczka,wieczorne mizianka dwóch nienasyconych pieszczot psiaków...:eviltong:
Więc około 20.00 życzę spokojnych snów moim dogomaniackim podopiecznym i kładę laptopa spać...:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Właśnie kombinuję,jakby tu przerobić popularną piosenkę,żeby pasowała do trójłapków,a przy tym nie straciła rytmu...:evil_lol:
Może tak...
Łapy,łapy,piękne łapy...
Albo tak:
Mam trzy łapy,piękne łapy...
O,właśnie,tak lepiej...
A teraz cała dogomania śpiewa razem ze mną...

Mam trzy łapy,piękne łapy
jestem sobie pies kudłaty.
Kto pokocha psa,kalekiego psa?
Może ty,może ty???
Kochaj,tak,jak ja!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wet-siostra']Właśnie kombinuję,jakby tu przerobić popularną piosenkę,żeby pasowała do trójłapków,a przy tym nie straciła rytmu...:evil_lol:
Może tak...
Łapy,łapy,piękne łapy...
Albo tak:
Mam trzy łapy,piękne łapy...
O,właśnie,tak lepiej...
A teraz cała dogomania śpiewa razem ze mną...

Mam trzy łapy,piękne łapy
jestem sobie pies kudłaty.
Kto pokocha psa,kalekiego psa?
Może ty,może ty???
Kochaj,tak,jak ja!![/quote]

:roflt::roflt::roflt:

Jesteś "the best" - najlepsza czyli!!! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']:placz: :placz: :placz: :placz: :placz: Nie ma zdjęć ciotka - zabij nas ale tak zaczęło padać, żeeee :angryy: Zdążyłyśmy przywitać się ze wszystkim mieszkańcami Azorka i wyczesać dwa psiaki i jak zaczęło padać to koniec :shake:
Wiem, że Asiamm miała jego zdjęcia - co prawda, robione latem kiedy trzyłapek był czesany ale zdjęcia były bardzo ładne .... więc może narazie te od Asiamm :roll: a w tygodniu może będziemy (jak nie to weekend) i się zrobi nowe- jak nie będzie padać znowu, rzecz jasna :diabloti:[/quote]

Nie mam zamiaru nikogo zabijać, bo kto będzie tyrał w Azorku przy psiakach jak Wy poginiecie z mojej ręki??!! :evil_lol:
Ale będę pamiętać o tym trójłapie :mad:!!:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Właśnie,właśnie,cioteczki,nie wychwalajcie mnie tak...:oops:
Bo za chwilę znowu skrzynka DIF pełna będzie wpisów typu:towarzystwo wzajemnej adoracji,kółko poetyckie itd.,itp...:evil_lol: :eviltong:
Jak się mają dziś piękne trójłapki???
Zabieram wszystkie na spacerek.
(Cioteczko DIF-skoro ta strona i tak nie spada,to może nie trzeba tu nic pisać???:eviltong::eviltong::eviltong: )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...