Jump to content
Dogomania

,,Ale piękny owczar - tylko stary '' JUŻ W NOWYM DOMU!!


Becia66

Recommended Posts

  • Replies 322
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przed chwilą to przeczytałam;[IMG]http://www.forum.molosy.pl/images/smilies/cant%20believe.gif[/IMG]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=104040[/URL]

Temat niby nie nowy,ale jakoś wcześniej nie trafiłam.W dodatku mi się to tak Z Brajlusiem skojarzyło....

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, nie wiem co pisac , we łbie mi się kręci.....:huh:...ale...
[B][COLOR=Red]Beniu ma dom !!! Beniu ma dom !!! Hurrrra !!!
[COLOR=Black]Wypatrzony na,, ale.gratka.pl ''. Anula wielkie dzięki !!! :loveu::B-fly:
[/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=Red][COLOR=Black]Zaraz więcej wiadomości bo musze zadzwonić do schroniska kto dzisiaj dyżuruje bo Pan niecierpliwy chciałby Beniusia czym prędzej zabrać do domu...
[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='becia66']Słuchajcie, nie wiem co pisac , we łbie mi się kręci.....:huh:...ale...
[B][COLOR=red]Beniu ma dom !!! Beniu ma dom !!! Hurrrra !!![/COLOR][/B]
[B][COLOR=red][COLOR=black]Wypatrzony na,, ale.gratka.pl ''. Anula wielkie dzięki !!! :loveu::B-fly:[/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=red][COLOR=black]Zaraz więcej wiadomości bo musze zadzwonić do schroniska kto dzisiaj dyżuruje bo Pan niecierpliwy chciałby Beniusia czym prędzej zabrać do domu...[/COLOR]
[/COLOR][/quote]
Beatko , nawet nie wiesz jak się cieszę:multi:.
Superancko , że się udało!!!!!!!!
I jak będziesz znała jakieś konkrety to napisz koniecznie. Ale nie do budy chce Benia , co??

Link to comment
Share on other sites

Sprawa mniej wiecej ma sie tak: Pan mieszka w Hłonczy k/Sanoka. Wypatrzył Benka w internecie, przeczytał tekst i łza sie w oku zakręciła. Dla niego nieważne że stary tylko że taki biedny, smutny i bezdomny od zawsze. Chce się nim zaopiekować na stare lata.
Benek miałby do dyspozycji ogrodzony 1 ha , mieszkanie wg uznania - w domu lub dużej budzie która stoi przy podmurówce. Jeśli Benek wybierze budę -to tylko na letnią porę roku. W zimie ciepełko. Ojciec Pana jest tapicerem i zaraz będzie Benkowi szył materac. Drzwi do domu stale otwarte i może wchodzić i wychodzić kiedy chce. Pełna opieka weterynaryjna u lekarza w Sanoku Jedzonko gotowane a nie jakieś tam ochłapy. Domek oczywiście można sprawdzić w każdej chwili i odwiedzać kiedy chcemy . Czyż to nie piekne ?
Boję się że tak piękne - że aż nieprawdziwe...:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='becia66']Sprawa mniej wiecej ma sie tak: Pan mieszka w Hłonczy k/Sanoka. Wypatrzył Benka w internecie, przeczytał tekst i łza sie w oku zakręciła. [/quote]
Widzisz ciocia , a mówiłaś mi , że ten mój tekst jakiś za bardzo moralizujący a ja tylko chciałam ruszyć ludzkie sumienia:oops:;) i........ matko jedyna... udało się:multi:!
To teraz szybciorem wymyślam tekst dla Malinki i można ją będzie "podpiąć" pod tą samą aukcję ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...