Jump to content
Dogomania

,,Ale piękny owczar - tylko stary '' JUŻ W NOWYM DOMU!!


Becia66

Recommended Posts

  • Replies 322
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no Beniu w Orzechowcach została tylko stara skorupa z Twojego grzbietu ale już też wolna bo na łąkach poza schronem ............. tak strasznie się cieszę :) !!!!!!!!!!!

Muszę Benia wychwalić naprawdę dzielnie znosił zabiegu cioteczek to był akorupa kału, ziemi - koszmar słuchajcie .... widać że psina odetchnął kiedy się jej pozbył/. Israel dzięki za szczotki skorzystały również inne psiaki!

Link to comment
Share on other sites

Focie z metamorfozy:)

Przed

[IMG]http://img89.imageshack.us/img89/4708/p4270001aa9.jpg[/IMG]

[IMG]http://img89.imageshack.us/img89/6343/p4270004pz5.jpg[/IMG]



i PO

[IMG]http://img232.imageshack.us/img232/8919/p4270012cn8.jpg[/IMG]

[IMG]http://img91.imageshack.us/img91/72/p4270013qz8.jpg[/IMG]


::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='becia66']Beniuś po wizycie w salonie fryzjerskim....:evil_lol:

[IMG]http://img175.imageshack.us/img175/5637/dscn7537bg9.jpg[/IMG][/quote]
Ze wyprzystojnial, to jasne. Mnie sie wydaje, ze wzrok od razu inny, bardziej pogodny, radosny. Tak jakby czul, ze cos sie bedzie dzialo dobrego....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alysia']Ze wyprzystojnial, to jasne. Mnie sie wydaje, ze wzrok od razu inny, bardziej pogodny, radosny. Tak jakby czul, ze cos sie bedzie dzialo dobrego....[/quote]

IDEALNIE TO UJĘŁAŚ[B] alysia[/B]!:multi::multi: :multi: [SIZE=1]Dziękuję za foteczki![/SIZE]:loveu:

Link to comment
Share on other sites

A teraz wiadomości z Beniowego domku.....:multi:
Beniuś całą drogę cichutko siedział w samochodzie. Po przyjeżdzie na miejsce nie dał się wprowadzić do domu i skwitował to warknięciem.... Za to chętnie wszedł do budy gdzie miał przygotowany przez tatę tapicera materac....:eviltong:
A od rana - wędrówka po gospodarstwie 1 ha....pan myślał że Benio to taki staruszek co ledwie dycha, a to sie okazało że zrobił obchód na co najmniej kilka kilometrów...:eviltong:Po prostu chodził i chodził, zaglądnął we wszystkie kąty, nie reagował na zaczepki kota, obwąchiwał gąski...no, cud, miód i orzeszki..
A na koniec wszedł do stodoły i tam usnął w kopie siana...:evil_lol:więc pan czym prędzej po drugi materacyk coby Benia nie kłuło i tak Beniu przespał póżne popołudnie umordowany..... Teraz znowu próbowali go do domu wepchać ale Benio się nie daje...:evil_lol: bo przecież to mocny chłop i wie czego chce...Chce wolności , a nie jakiegoś tam domu :eviltong:. I póki co znów wszedł do stodoły - pan zaglądnął, a Benio na materacyku zadowolony i dodatkowo na kopie siana...:eviltong:
A od rana pewnie znów wędrówka, pan mówi że piesio nie może się nadziwić że tyle tej wolności...:loveu: Niebawem będą zdjęcia z Beniowego domku...:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='becia66']A od rana - wędrówka po gospodarstwie 1 ha....pan myślał że Benio to taki staruszek co ledwie dycha, a to sie okazało że zrobił obchód na co najmniej kilka kilometrów...:eviltong:Po prostu chodził i chodził, zaglądnął we wszystkie kąty
[/quote]
trzeba nabrać kondycji ;) zakładam, że na ostatnim spacerze nie licząc wczorajszego przy czesaniu był baaaardzo dawno
[quote]nie reagował na zaczepki kota, obwąchiwał gąski...no, cud, miód i orzeszki..[/quote]
..a podobno był już kiedyś w domu i został oddany za AGRESJĘ :shake: nie bardzo chce mi się w to wierzyć :mad::diabloti:


czytając wiadomości z domku Benia aż nie mogę uwierzyć w szczęście tego psiaka:Rose: jak to dobrze, Beciu, że założyłaś wątek właśnie jemu :sweetCyb:

Link to comment
Share on other sites

No i beczę, jak bóbr :-( ...że tacy fajni ludzie się [SIZE=3][COLOR=red][B]BENIUSIOWI[/B][/COLOR][/SIZE] trafili!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

[B]Beciu [/B]skąd ich wzięłaś?? Może posiejemy i rozmnożymy?? Późną jesienią się zbiory zrobi i będzie, jak znalazł ogrom nowych domków przed zimą, co??
:)

Link to comment
Share on other sites

kolejna bida w potrzebie, której będziemy zakładac wątek - taki kolejny Beniu ale w jeszcze gorszej kondycji .....

Beniu szalejesz ale nie dziwie się - w jednym boksie przez tyyyyyyyyyyyyyle lat, bez spacerów ..... nadrabiasz i wierzę nadrobisz każdy cm drogi który był Ci odebrany! Bo doczekałeś się w końcu swojej drogi :) GOŚCIU! :)


Koperek to dobry pomysł z tym sadzeniem i zbiorem - naprawdę brakuje dobrych ludzi którzy chcą ratować takie psiaki jak Benek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koperek']No i beczę, jak bóbr :-( ...że tacy fajni ludzie się [SIZE=3][COLOR=red][B]BENIUSIOWI[/B][/COLOR][/SIZE] trafili!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

[B]Beciu [/B]skąd ich wzięłaś?? Może posiejemy i rozmnożymy?? Późną jesienią się zbiory zrobi i będzie, jak znalazł ogrom nowych domków przed zimą, co??
:)[/quote]

Koperku - posiać to by posiał tylko skąd wziąć nasiona ...?... chciałam napisać coś dowcipnego ale to trochę sprośne....:diabloti: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

chwilke mnie tu nie było a tu takie rewolucje :crazyeye:

aż się popłakałam... ale tak płakac to ja chcę cały czas...z RADOŚCI !!!!!!

:multi::multi::multi: :multi::multi::multi: :multi::multi::multi: :multi::multi::multi:

Bądz juz zawsze szczesliwy !!!!!

i trzymam kciuki za kolejnego ON-ka !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...