Jump to content
Dogomania

,,Ale piękny owczar - tylko stary '' JUŻ W NOWYM DOMU!!


Becia66

Recommended Posts

[quote name='becia66']Benek jest zaszczepiony p/wściekliżnie gdzieś chyba na jesieni. Zostałby więc czip i paszport.....sprawa do załatwienia tylko musiałybyśmy wiedzieć że na pewno wyjeżdża....[/quote]
Becia, a jaka jest jego kondycja. Czy moze to w jakis sposob okreslic weterynarz. Do Holandii jest 1500 km - okolo. Czy piesek wytrzyma podroz? Mlodzikiem nie jest.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 322
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wystarczy osłuchać serducho!;) A ja stawiam, że[B][SIZE=3][COLOR=red] Beniuś[/COLOR][/SIZE][/B] nie ma więcej, jak 7/8 latek! Absolutnie nie jest staruszkiem z krwi i kości- bo niby dlatego, że ma siwą bródkę??:roll:

Typowe staruszki rzadko kiedy trwają w takich warunkach tak długo- jest co prawda wyniszczony, ale pies starzeje się dwa razy szybciej, jak nie ma celu w życiu...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koperek']Wystarczy osłuchać serducho!;) A ja stawiam, że[B][SIZE=3][COLOR=red] Beniuś[/COLOR][/SIZE][/B] nie ma więcej, jak 7/8 latek! Absolutnie nie jest staruszkiem z krwi i kości- bo niby dlatego, że ma siwą bródkę??:roll:

Typowe staruszki rzadko kiedy trwają w takich warunkach tak długo- jest co prawda wyniszczony, ale pies starzeje się dwa razy szybciej, jak nie ma celu w życiu...:shake:[/quote]

Benek jest w schronisku co najmniej 4 lata - tak twierdzi Żaba bo tyle jeżdzi do schroniska , a Benek już tam był. W sumie jaka może być kondycja psiaka który od czterech lat siedzi w niewielkim boksie i ani razu przez ten czas go nie opuścił bodaj na 5 minut ? Mnie też się wydaje że może mieć mniej lat bo ma bardzo żywe spojrzenie, bez śladu zaćmy, a i zęby nie tak bardzo zniszczone. Jedno jest pewne - jest bardzo zrezygnowany i pewnie już na nic nie liczy.....:shake: A o zbadanie serducha poprosimy.....

Link to comment
Share on other sites

Becia, napisalam maila do Kasi w tej sprawie,
Poniewaz to pilne pisze tez do Ciebie. Ma wyjechac za pare dni transport dla schroniska. Mamy srodek transportu i trzeba go wykorzystac. Pytanie, czy bedzie gdzie dary przechowac. Pojedzie to, co widzieliscie na zdjeciach plus gwozdzie, narzedzia i jeszcze pare innych rzeczy.
Prosba o zrobienie zdjec z tych rzeczy, ktore przyjechaly do Was 2 tyg. temu. Gdzie one sa, czy psy dostaly juz karme, czy probowaliscie odpchlic - jesli nie to kiedy.
Sprawa pilna - prosze o podanie do kogo trzeba przywiezc transport, numer telefonu kom, adres itd. Kierowca bedzie Holender, mowi po polsku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alysia']Becia, napisalam maila do Kasi w tej sprawie,
Poniewaz to pilne pisze tez do Ciebie. Ma wyjechac za pare dni transport dla schroniska. Mamy srodek transportu i trzeba go wykorzystac. Pytanie, czy bedzie gdzie dary przechowac. Pojedzie to, co widzieliscie na zdjeciach plus gwozdzie, narzedzia i jeszcze pare innych rzeczy.
Prosba o zrobienie zdjec z tych rzeczy, ktore przyjechaly do Was 2 tyg. temu. Gdzie one sa, czy psy dostaly juz karme, czy probowaliscie odpchlic - jesli nie to kiedy.
Sprawa pilna - prosze o podanie do kogo trzeba przywiezc transport, numer telefonu kom, adres itd. Kierowca bedzie Holender, mowi po polsku[/quote]

Alysia wszystko jest u mnie - mam duży dom więc z przechowaniem nie ma problemu. Byłam w poniedziałek z halcią w schronisku po psa i zawiozłyśmy część kocy, poduszek i kołder do schroniska. Parę wyścieliłysmy sukom ze szczeniakami, reszta została zamknieta w szopie. Rozkarmiłyśmy też psiaki 3 mniejszymi pudłami karmy. W niedługim czasie planujemy całą grupą pojechać do schroniska i wtedy odpchlimy psy, zawieziemy kolejną część darów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...