Jump to content
Dogomania

,,Ale piękny owczar - tylko stary '' JUŻ W NOWYM DOMU!!


Becia66

Recommended Posts

Poprosze Beniusiowi sprawic nalezyty posag - wyprawke. Miske, nowy kocyk, recznik, moze obrozke (jak dojedzie), troche jedzonka, zabawke (bo chyba tez sa jakies w kartonach). W koncu sroce spod ogona nie wylecial:lol::lol:.... no i bilet w jedna strone tylko....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 322
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='albiemu']MY

to że pies siedział tam tyle lat nie było takim okrucieństwem jak to, że teraz siedzi kiedy ma dom .... to nie ma nic wspólnego z sercem do zwierząt![/quote]

Ona też tam siedziała tyle lat i efekty widać, teraz się obudziła ale ciągle lunatykuje...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alysia']Poprosze Beniusiowi sprawic nalezyty posag - wyprawke. Miske, nowy kocyk, recznik, moze obrozke (jak dojedzie), troche jedzonka, zabawke (bo chyba tez sa jakies w kartonach). W koncu sroce spod ogona nie wylecial:lol::lol:.... no i bilet w jedna strone tylko....[/quote]

i sto tysiecy usciskow i calosow... bo jesli sie komus nalezy, to na pewno Beniusiowi.....

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=Red]Beniu pojechał do nowego domku !!![/COLOR][/B][COLOR=Red][I][/I][COLOR=Black]Aż pisać nie mogę tak strasznie się cieszę :cunao::cunao::cunao:
Państwo dotarli do schroniska dopiero o 22 godz., wcześniej błądzili po Orzechowcach po ciemku, nie mieli kogo zapytać bo ani jednego ludzia.
Kierowałam ich trochę telefonem aż w końcu trafili.....:multi::multi::multi:
Pan Janusz mówił że strasznie mili ludzie, Beniuś bardzo sie im spodobał , dał sie wygłaskać i ochoczo wskoczył do samochodu i.........odjechał w nowe lepsze życie.....Pan obiecał zdjęcia przysyłać i informować na bieżąco co tam u Beniusia słychać....no nie, nie mogę, zaraz się rozkleję....:loveu:
Jutro zadzwonię....a teraz póki co jeszcze są w drodze i ciekawa jestem co jutro Benio zrobi jak się obudzi mając 1 ha do dyspozycji....:loveu:
[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:wreszcie ! :multi:
[quote name='becia66'][COLOR=red][COLOR=red]ciekawa jestem co jutro Benio zrobi jak się obudzi mając 1 ha do dyspozycji....:loveu:[/COLOR]
[/COLOR][/quote]
stawiam na to, że rozkopie cały ogródek :evil_lol: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...