Jump to content
Dogomania

Panie, dlaczego mi to zrobiłeś ? Dyzio w nowym domu.


basia0607

Recommended Posts

  • Replies 921
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='basia0607']Nie, ta labkowata żyje , to sunia druga , ciemna z nieznanych nam przyczyn odeszla za TM. Pokazuję tę ślicznotke, ponieważ grono "zacnych milosnikow dogamaniaków/ nie wymieniam nickow bo nie warto !/ kazalo mi ślepy miot uśpić. Nie zrobilam tego i chyba nigdy nie zrobię i to biale cudeńko pokazuje calemu światu. [B]A te psie morderczynie niech też zobaczą , bo, mam dzisiaj dzień milosierdzia.[/B] Sunię trzyma moja córka.
[/quote]

"Modlisz sie pod figurą a masz diabla za skorą"- nawet Bozych przykazan nie znasz-szanuj blizniego swego jak siebie samego.

MORDECZNIĄ TY tez JESTES!! Nie mow o "miłosierdziu" kazdy ocalony slepy miot to ZAMORDOWANIE z PREMEDYTACJA bedącego JUZ w schronisku psa-czy to szczeniak czy dorosly pies!! Jestes hipokrytka NIC WIECEJ!!
I jestes bezczelna-mowiac o psich mordeczniach-czyli doklanie mając mnie na mysli tez.

TAK, jestem za usypianiem( NIE MORDOWANIEM) slepych miotow, POKI w schroniskach setki tysiecy zwierzat CZEKA na domy i 'dzieki' takim jak TY niedoczekaja nie tylko one ale setki innych!! Kazde nowonarodzone zwierze to ŁANCUSZEK, szybko przybywajacych, w nedlugim czasie nowych, niechcianych, tak naprawde zwierzat!
A twoje "milosierdzie' mam głeboko gdzies!! Ty mnie nie interesujesz tylko ZWIERZETA!

Link to comment
Share on other sites

ARKA uspokoj sie dobrze?
szanuje Ciebie i znam Twoje zdanie, z wiekszoscia sie zgadzam, ale na litosc Boska nbie wchodz\ na watek zeby sie awanturowac co?
kazdy moze miec swoje zdanie, a ten co przygarnia szczeniaczka jak na tym zdjeciu powyzej moze nigdy nie przygarnac starszego psa ze schronu wiec i tak mozemy skrelsic go z listy klientow.
Uspokoj sie prosze Aniela bo bedzie nastepna awantura i po co.
D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorothy']ARKA uspokoj sie dobrze?
szanuje Ciebie i znam Twoje zdanie, z wiekszoscia sie zgadzam, ale na litosc Boska nbie wchodz\ na watek zeby sie awanturowac co?
[/quote]
Dorothy, rowniez z calym szacunkiem ale to jest forum publiczne, nie pozowle na to aby ktos bezczelnie nazywal mnie modreczynia i "łaskawie' dawal mi "rozgrzeszenie".
Cytuje:
[B]"A te psie morderczynie niech też zobaczą , bo, mam dzisiaj dzień milosierdzia."[/B]
Ona, niech w Pana Boga sie nie bawi bo mu do piet nawet nie dorosła a co dopiero do tego aby jego posłannikiem byc!!

Link to comment
Share on other sites

Basia mysle ze dyskusja jest zbedna- dla nas, za dlugo siedzimy na dogo, prawda? I wiemy obie ze takie dyskusje zamieniaja watek w smietnisko wyswisk.
Dajcie spokj, dajcie watkowi byc watkiem psa w potrzebie, pobitego, cierpiacego, samotnego malego psa. Jego naprawde nie obchodza Wasze poglady....:-(

Link to comment
Share on other sites

Z mojej strony EOT ale nie moge niezareagowac jak mi taki ktos "pluje w twarz".

A dlaczego "ktos" skopał psa?? DLATEGO,ze PSOW sa setki tysiecy, psow ODDWANYCH, w desperacji, BYLE KAZDY moze miec psa, psow "upychanych" byle by "ktos' przygarnal, PSY są zrownanane do wartosci RZECZY a nie KOGOS!!
[B][SIZE=4][COLOR=red]Im WIECEJ PSOW tym mniejsze ich poszanowanie, latwiej dostepne dla byle kogo, wiecej AKTOW OKRUCIEŃSTWA wobec nich!!! PROSTE jak drut![/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

bo Arka lubi sie gotować,to jej pasja życiowa oprócz innych pożytecznych
zajęć.
Ja też bym nie uśpiła:shake: nawet ślepego miotu i nie czuję się morderczynią z tego powodu.:cool3:
To może by usypiać wszystkie psy w schronach ,które mają powyżej 10 lat?:angryy:
Też zajmują miejsce innym psom.:diabloti:
Nie wolno pozwalać na ciąże i trzeba robić wczesne sterylki aborcyjne ,a nie mordowac młode ,zaczynające życie psy.
Basia nikogo nie nazwała po imieniu,ale tylko Arka się poczuła wezwana do tablicy,a jej zdanie podzielało więcej dogomaniaczek.
To może trzeba zacząć chwalić ludzi,którzy topią i zabijają mioty?
Zapobiegają w ten sposób przepełnieniu schronisk i dają szanse dorosłym psom?:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']
To może trzeba zacząć chwalić ludzi,którzy topią i zabijają mioty?
[/quote]
Nie plec bzdur, ok??!! No chyba ze sama sie zaliczasz do takiej "polskiej tradycji". Mowimy o humanitarnym poddaniu eutanazji, ZGODNIE z PRAWEM, slepego miotu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']Masz Doroty rację , chowam pazury, zamykam usta. Co wątek to kłótnia. Męczy mnie to i męczy niektórych dogomaniaków. Muszę się skupić na Dyziu i innych wyrwanych śmierci.[/quote]
Ach, myslaby kto...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']Nie, ta labkowata żyje , to sunia druga , ciemna z nieznanych nam przyczyn odeszla za TM. [COLOR=Red][B]Pokazuję tę ślicznotke, ponieważ grono "zacnych milosnikow dogamaniaków/ nie wymieniam nickow bo nie warto !/ kazalo mi ślepy miot uśpić. Nie zrobilam tego i chyba nigdy nie zrobię i to biale cudeńko pokazuje calemu światu. A te psie morderczynie niech też zobaczą , bo, mam dzisiaj dzień milosierdzia. Sunię trzyma moja córka.[/B][/COLOR]

Pierwsze zdjęcie to Dyzio w lecznicy. Więcej relacji opisze Charly bo dzisiaj widziala Dyzia i jest od dzisiaj prawą reką wetki.[/quote]
Oceńcie na spokojnie czy taki komentarz basia0607 jest w porządku? Czy on powinien się znaleźć na tym wątku? Kto sprowokował? Na pewno nie ARKA.
Basia0607, trzeba panować nad emocjami, a ocenę osób, które darzysz niechęcią zachować dla siebie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']Czy mozna prosic jedna z uzdolnionych technicznie ciotek o ladny banerek dla skopanego liska z lasu?[/quote]

taki może być?
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108495"][IMG]http://www.egonet.pl/dogo/banerki/rudy.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']taki może być?
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108495"][IMG]http://www.egonet.pl/dogo/banerki/rudy.jpg[/IMG][/URL][/quote]


kochana Selenga. dzieki wielkie. nie powiem, ze cudny, bo jest "straszny":-(, ale bardzo "przydatny"

Link to comment
Share on other sites

Tak zdjęcie Dyzia nie daje spokojnie spać. Ale w tym całym nieszczęsciu, bylo szczęście. Dyzia znalazlam praktycznie bez oznak życia, zamarznietego. Nikt by mu nie pomógl. Dowiedzialam sie , że on tam leżał kilka dni. Śniegu bylo dosyć dużo, w nocy -6 stp. Cud, że nie zamarzł i cud , że nie zostalam dluzej w Gdańsku bo mialam takie plany. Ja się cieszę , że zdażylam, że pojechalam od razu . Cieszę się w tym nieszczęsciu , piesek przeżył i tylko potrzebuje kochanego pana !
On jest maleńki, mam nadzieję , że takie pieski szybko znajdują domki.
Musze mu szybko znależć dom bo mamy przepelnienie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hop!']Oceńcie na spokojnie czy taki komentarz basia0607 jest w porządku? Czy on powinien się znaleźć na tym wątku? Kto sprowokował? Na pewno nie ARKA.
Basia0607, trzeba panować nad emocjami, a ocenę osób, które darzysz niechęcią zachować dla siebie.[/quote]

Wiécej - uwazam ze przez czystá cywilná uczciwosc, ARCE nalezá sié przeprosiny za taká obelgé. To nie bylo fair zagranie z Twojej strony Basiu, myslé ze byla to swiadoma prowokacja.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...