Jump to content
Dogomania

Małe psy - inne niż wszystkie (?)


requiem.

Recommended Posts

Czy Mikołajka rozdawała prezenty?? :)

Gops, gdzieś wsadziłam szczotkowy pasiasty sweterek, ale popatrzyłam po cennikach i wychodzi mi na to, że to bezrękawnik firmy Fiona. [URL="http://www.fionacollection.pl"]www.fionacollection.pl[/URL] niestety nie znalazłam bezrękawnika pasiastego na ich stronie

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 878
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Tilia']Czy Mikołajka rozdawała prezenty?? :)

Gops, gdzieś wsadziłam szczotkowy pasiasty sweterek, ale popatrzyłam po cennikach i wychodzi mi na to, że to bezrękawnik firmy Fiona. [URL="http://www.fionacollection.pl"]www.fionacollection.pl[/URL] niestety nie znalazłam bezrękawnika pasiastego na ich stronie[/quote]

juz ogladam fajne rzeczy maja :loveu: cena taka jak na allegro no ale chyba mu kupie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tilia']mogę Ci ewentualnie kupić i wysłać, te bezrękawniki są u nas w hurtowni po 30 zł jeśli bardzo chcesz- ale może lepiej najpierw obejrzyj gdzieś czy Ci odpowiada[/quote]

ja sie jeszcze zastanowie ;) mysle tez nad jakims zimowym okryzciem tazn jakby kurteczka ale taka ze bez lapek wkladania ..no niewiem jak to powiedziec..zastanowie sie co lepiej i dam znac ;)

Link to comment
Share on other sites

ja mam polarowo-ortalionową derkę zapinaną na grzbiecie, ale nie sprawdziła się jak byliśmy zimą na działce (stara chałupa drewniana dobę się nagrzewała), suka mocno wytrymowana nieźle zmarzła i wtedy pomyślałam o kombinezonie- ale kupiłam ten bezrękawnik

Link to comment
Share on other sites

Bzik ma ubranko ortalionowe od forumowej cockermanki. Tylko po to, żeby mu się w zimie kulki śnieżne nie przyklejały, bo on nie marznie nigdy.
Ubranko jest fajne strasznie jednak Bzik kategorycznie odmówił chodzenia w nim (tak, probowałam przyzwyczajać małymi kroczkami) :roll:

Link to comment
Share on other sites

Władczyni, ale mój pies jak założę mu ubranko to staje w bezruchu i może tak stać. Proponuję mu żarcie, olewam go żeby przywykł i w ogóle a on tak może stać i stać aż ja ruszę tyłek i zdejmę. To jest po prostu "NIE I JUŻ! ZDEJMIJ TO ZE MNIE NATYCHMIAST". A prób przyzwyczajenia go podejmowałam wieeele. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WŁADCZYNI']Bzikowa przejmujesz się? Przypili pęcherz to ruszy zadek :evilbat:
fochy nie ruszają z Su za duży terrorysta jest żeby sie poddawać:cool3:[/quote]

:evil_lol:
wow, ma psa terroryste, o ja! że też jej pies rzuca jej bomby pod nogi :evil_lol: A jak sie wabi? asuma billaden :evilbat:?

Link to comment
Share on other sites

Jego niepoddawanie się polega właśnie na tym, że stoi w miejscu i czeka aż mu to zdejmę. :evil_lol:
Nie przejmuję się bo w tym roku zbyt snieżnie nie było i nie musiałam mu trzy razy dziennie podwozia myć jak to czasem bywało :roll:

Link to comment
Share on other sites

To fajnie brzmi bardzo :eviltong: ale co miałam zrobić? Ciągnąć go na siłę na spacer w tym kombinezonku? Usiadłby mi na środku chodnika i tyle będzie ze spacerku. Teraz tak czysto teoretycznie pytam, za rok pewnie już nie będę probowala go ubierać.

Wyjaśnij proszę jak jej to 'powiedziałaś' że było skuteczne? :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']Bzik ma ubranko ortalionowe od forumowej cockermanki. Tylko po to, żeby mu się w zimie kulki śnieżne nie przyklejały, bo on nie marznie nigdy.
Ubranko jest fajne strasznie jednak Bzik kategorycznie odmówił chodzenia w nim (tak, probowałam przyzwyczajać małymi kroczkami) :roll:[/quote]

no wlasnie mozesz pokazac na zdjeciu to ubranko wlasnie mi najbardziej chodzi o zime bo mojemu sie te kulki na lapach i brzuchu robia i isc sie nieda bo sie zatrzymuje i czeka az go oskubie z tego :roll: buty juz mamy teraz potrzebna nam taka jakby kurrteczka no a pozniej jak kasy starczy sweterek ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WŁADCZYNI']bardzo brzydkimi słowami:oops: trochę podominowałam, pokryłam pare suk w okolicy i włalaaa:evil_lol:[/quote]

przypomniałaś mi taki przypadek hahahaha ... :diabloti: Suka ciotki ma chłopaczkow. Idzie pierwszy dochodzi drugi. odgoniłam takie maluchy kundle. Zabrakło im suki. Byli tak załadowani hormonami że jeden zaczął wyć poczym wskoczł na drugiego i zaczął go kryć :megagrin: potem zaczął go gryść po ... musiałam iść bo byłam z 6 letnim kuzynem :evilbat:
jeszcze do tego mi sie zapytał "co oni robią? " a ja " nie pytaj" :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']no wlasnie mozesz pokazac na zdjeciu to ubranko wlasnie mi najbardziej chodzi o zime bo mojemu sie te kulki na lapach i brzuchu robia i isc sie nieda bo sie zatrzymuje i czeka az go oskubie z tego :roll: buty juz mamy teraz potrzebna nam taka jakby kurrteczka no a pozniej jak kasy starczy sweterek ;)[/quote]
Te kulki to istna tragedia :shake: Ja zakupie kombinezonik żeby mała miała mteż łapy zakryte - taki ortalionowy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanika']Te kulki to istna tragedia :shake: Ja zakupie kombinezonik żeby mała miała mteż łapy zakryte - taki ortalionowy.[/quote]

no wlasnie kurcze najgorsze kulki robia sie na lapach podwoziu i pysku..jednym slowem wszedzie..a niechce zeby moj pies musial chodzic w kombinezonie i miec wszyko zakryte..ehhh buty sa dobre polecam chociaz w lapy nie marznie i jak chodzi po soli(chodnikach) to nie kuleje , ale napewno kupie jakis kubraczek mu moze poczekam az taks otworzy znowu watek :roll:

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem że chcesz chodzić z Bzikiem do psychologa, jak ciocia Władczyni mu pokaże kto jest samcem alfa:evil_lol:

Wdech wydech poważniej - bez względu na to co założę na Su ona nie wytrzyma w bezruchu ogłoszenia spacerku, czy rzucania zabawek i smaczków. Jestem taka zła:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...