Jump to content
Dogomania

Małe psy - inne niż wszystkie (?)


requiem.

Recommended Posts

[quote name='sylwiaskalska']Wczoraj z moim małym przeszłam 7 kilometrów dzisiaj 5 kilometrów a ten co wogle nie zmeczony :roll: mój box przy nim wysiadłi spi jak zabity, mnie nogi bolą. Zakupiłam w tamtym roku kapok dla psa więc mały będzie pływał może wtedy się trochę zmęczy ;)[/quote]

a bez kapoka nie umie? :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 878
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sylwiaskalska']Wiesz mój umie pływać ale nie każdy pies czuje się jak ryba w wodzie. Są psy które nie umieją pływać, tak samo można zapytać po co psu ratownikowi kapok ;)[/quote]

ale np. niepełnosprawny piesek bez 2 łapek nie umie plywac.
A no fakt z tą rybą. Np. mój uwielbia wode ale pies sasiadki sie boi. Do wanny nie chce wejsc .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaskalska']Wiesz mój umie pływać ale nie każdy pies czuje się jak ryba w wodzie. Są psy które nie umieją pływać, tak samo można zapytać po co psu ratownikowi kapok ;)[/quote]

no moj tez ale nie lubi..nie zwrocilam uwagi nigdy i nie widzialam psa w kapoku a nawet powiem ze nie wiedzialam ze takie kapoki istnieja.:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']nie pytalam sie po co jest kapok tylko czy umie plywac ;)[/quote]

beee zle napisalam :eviltong: kapok nie jest tylko po to, jak pies nie umie pływać. Kapok tez jest dla bezpieczeństwa psa zeby sie nie "utopił", podtopił etc., o! :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cocker']no wiem ze takie napewno musza byc, ale same oczojebne kolory. :D Same jaskrawe, a jaskrawo zielony i rozowy w zoologu to mnie juz zabija :P
to tak zeby pies swiecil w wodzie tzn ... tak jak odblaski[/quote]

No wiesz kapoki zazwyczaj maja kolory odblaskowe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']fajny pomysł z tym kapokiem. Moje suczydło kocha pływać, czasami muszę ja na smyczy do wody wpuszczać bo ja prąd ciągnie bo to małe, lekkie :evil_lol:
Ile płaciłaś za kapok?[/quote]

Daje stronkę [URL]http://www.e-wopr.pl/index.php?p158,kamizelka-asekuracyjna-dla-psa-pupil-pies-maly[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Jak ja bym chciała żeby lana się wody bała:roll:
Kapoki są świetne. Chyba Lanie sprawie taki na lato, bo ona nie zna umiaru. teraz jak bylismy nad jeziorem skoczyła z pomostu, w pierwszej chwili nie wiedziała co się dzieję :evil_lol: ale jak skumała że potrafi pływać to dała czadu - wpłynęła w trzciny za kaczkami :angryy: Bałam się o nią i o mały włos już za nią bym wskoczyła do tej wody. Wyjść nie chciała. A jak aportowała z wody :evil_lol: Mam Lane-pływaczke.

Link to comment
Share on other sites

jeśli chodzi o pływanie to jadę jutro na basen, i śmieje się, że jak bym wzięła Mr. Sera ze sobą, to ten niebieski basen, byłby czarny, tak się teraz skurczybyk leni, że jest poprostu tragicznie :lol!:. Jak go rozczesuje to katastrofa jest ... wszędzie kłaczory, raz w nosie swoim znalazłam po pielęgnacji :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...