Jump to content
Dogomania

Małe psy - inne niż wszystkie (?)


requiem.

Recommended Posts

  • Replies 878
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Tinka:)']co myślicie o ubrankach dla psiaków? : P
chcę swojemu kupić bluzę dresową z kapturem xDD[/quote]
ja nie gustuję w psich ciuszkach, ale chętnie kupiłabym Magii szelki z napisem "policja" lub "ochrona" :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)']co myślicie o ubrankach dla psiaków? : P
chcę swojemu kupić bluzę dresową z kapturem xDD[/quote]

xDD
Według mnie to błazenada, ale OK. Nie obraź się. Chciałam powiedzieć tylko że strojenie psa jak paris hillton ma się nijak do jego życia. Bluza jeszcze może być, ale ładna. Ja mam sweter, czapkę i skarpetki (tzn. buciki że by śnieg między poduszki nie włazil) i takie coś na deszcz, I kuniec. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)']może u ciebie w domu się tak mówi, nie wiem, ale leni ma zupełnie inne znaczenie...[/quote]

leni ...od lenić sie? wsumie tez mozna tak potocznie o lnieniu..a to przypadkiem nie jest lNienie tylko LInienie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']leni ...od lenić sie? wsumie tez mozna tak potocznie o lnieniu..a to przypadkiem nie jest lNienie tylko LInienie?[/quote] na pewno jest linienie. a ty jek potocznie mówisz? ja nigdy leni nie słyszałam : P zawsze jest lnieje albo linieje.

[quote name='cocker']xDD
Według mnie to błazenada, ale OK. Nie obraź się. Chciałam powiedzieć tylko że strojenie psa jak paris hillton ma się nijak do jego życia. Bluza jeszcze może być, ale ładna. Ja mam sweter, czapkę i skarpetki (tzn. buciki że by śnieg między poduszki nie włazil) i takie coś na deszcz, I kuniec. ;)[/quote]
piszesz : Według mnie to błazenada, a później: Ja mam sweter, czapkę i skarpetki co jedno drugiemu przeczy.

ja mam się obrażać? to tak jakbyś ty sama siebie obrazila : P bluza to przecież nic wielkiego :p ze mnie się śmieją, że kupuję psu szampon za 40 zł, chodzę z nim obcinać pazury(choć to akurat uzasadnione) i kupuję mu obroże, to kupię i bluzę, dla przekory :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)']na pewno jest linienie. a ty jek potocznie mówisz? ja nigdy leni nie słyszałam : P zawsze jest lnieje albo linieje.


piszesz : Według mnie to błazenada, a później: Ja mam sweter, czapkę i skarpetki co jedno drugiemu przeczy.

ja mam się obrażać? to tak jakbyś ty sama siebie obrazila : P bluza to przecież nic wielkiego :p ze mnie się śmieją, że kupuję psu szampon za 40 zł, chodzę z nim obcinać pazury(choć to akurat uzasadnione) i kupuję mu obroże, to kupię i bluzę, dla przekory :evil_lol:[/quote]

Nie wiem jakoś tak to wyszło, moja babcia to wymysliła :eviltong:

sweter i skarpetki na zime to oczywistkość. A czapke tak dla jaj. Jednorazowa.

Fakt bluza to nic wielkiego. Tylko ogólnie - napisałaś "co myslicie o ubrankach dla psiaków" a ja odpisałam że wypicowane, roziowe, ciasne ubrania dla psiaków to w stylu chihuahua paris hilton ...
A jaka bluza? gdzieś kupujesz na internecie czy u siebie w zoologu. Ja poluje na kapok. Bedzie festyn to w wop ' sze kupie :D:D :evil_lol: tam sa takie *******y dla psów ... nawet "badżi" (tak się nazywało :lol:) do przeciągania bylo, chyba z gumy do majtek ... :evil_lol: o dżizys

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']hehe i fajnie :evil_lol:

pokaże wam Moli wersje skinheadowsko-pakerowską :diabloti:[/quote]

o łał, jaka Molinda :loveu: ja widziałam takie potargane dżinsy :eviltong: ee beznadziejne byly, jeszcze takie ciasne rurki i takie długie że 3 Moli by się do jednej nogawki zmieściły. Pozatym 80,50 więc ... sory, zbieram na aparat ...
Czasami tak coś ukradne z rogz'a, ale to tak odruchowo :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

I Moli zrobiona na Różową Landrynę :evil_lol::evil_lol: Śmiejcie się teraz

[IMG]http://pu.i.wp.pl/?k=MzA1MzYwMDAsNTQ1NTU0&f=S5034467.JPG[/IMG]

Ja lubię ubranka, dopóki pies to lubi i jest mu w tym dobrze wszystko gra, moja suka lubi chodzić w ubrankach, sama wręcz nachyla sie żebym ja ubrala ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)']no cena- 60zł u mojej cioci...

heheh nie pasuje do niej xDD[/quote]

no wlasnie...a na allegro najrtansze widzialam za 80zl

small molinda bardzo fajnie wyglada :) :loveu: i w sweterku i hmm moro :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']I Moli zrobiona na Różową Landrynę :evil_lol::evil_lol: Śmiejcie się teraz

Ja lubię ubranka, dopóki pies to lubi i jest mu w tym dobrze wszystko gra, moja suka lubi chodzić w ubrankach, sama wręcz nachyla sie żebym ja ubrala ;)[/quote]

A właśnie że nie ma się z czego śmiać. Kobieta bez różu jest jak ochydna Moli w ubrankach :eviltong: Nierealna. Róż do niej pasuje. Mam podobny sweter tylko brązowy. Jeszcze na tym sweterku z tyłu taka korona z napisem "beatiful dog" :P

Link to comment
Share on other sites

[quote] pati- różowa wersja zdecydowanie pasuje. I ta boska czuprynka:loveu::loveu:[/quote]no proszę cię, straszną miała czuprynę, wtedy już nie mogłam na nią patrzeć i nauczyłam się ja strzyc :diabloti:

[QUOTE]Jeszcze na tym sweterku z tyłu taka korona z napisem "beatiful dog" :P[/QUOTE]

na plecach ma serduszko z cekinów :)

bluzy na allegro są za 50,60 zł ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...