Jump to content
Dogomania

Wrocław. KOCHANY ZIUTUŚ /ZENNY - NASZ CUDOWNY LISEK ODSZEDŁ ZA TM !


iwa77

Recommended Posts

No, Zenny na obiad zjadl surowy kalafior!, a wczoraj wieczorem na kolacje dostal surowa marchewke! Schrupal ja jak najlepsza kosc.
A co z chlebem? Bo tez chetnie je, ale i chleb, i makaron, i warzywa daje mu tylko w malutkich ilosciach, bo naprawde nieweim co mu moze zaszkodzic. Niema tu na dogo zadnego weta zeby zapytac? Moze w dziale odzywienia....?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 973
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja z kolei słyszałam ,że kalafior nawet gotowany nie jest wskazany dla psów.
(dotyczyło to mojego psa z chorą wątrobą - lekarz zabronił i powiedział ,że lepiej unikać podawania dla psów:roll:)
Poprosiłam kogoś kto ma dostęp do dietetyka dla zwierząt o fachową poradę .
Czekam na odpowiedź .......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Reksiu,pisałam ci ,żeby jarzyny gotowane dawać.Surowe nie są dobrze przyswajalne.Musi jakieś białko dostawać,bo inaczej wychudnie i osłabnie.
Gotuj mu jarzyny z ryżem.[/quote]

Ale on mi niechce jesc gotowanych warzyw, wszystko co miekkie, jak ryz np. ,to nierusza. Naprawde mam problem co mu dac. Znalazlam przepis w necie na diete taka wlasnie, to tam tez jest ryz podany, lub makaron(ktorego tez niechce), i jajko na twardo. Jajko to zjadl, ale tylko zoltko, bialko wypluwa.:shake:
Puszki Royal to zjada codziennie (rano, jak jest bardzo glodny), okolo 2 lyzeczki, a potem odchodzi. Wpycham mu do pyska jeszcze ze dwie, to polknie, ale wiecej niechce go meczyc.
Jakos przetrzymamy do poniedzialku, wtedy badania, i zobaczymy. Wet moj niedaje mu zadnych szans, mowil ze przy takich wynikach jak on mial, to zaden pies nieprzezyl dluzej niz pare tygodni, i ktokolwiek inaczej mowi to klamie.
Narazie Zenny czuje sie dobrze, biega w ciagu dnia, gania nawet na dworze, obszczekuje naszego ONka, i niemysle ze go cos boli. Nawet ani razu od poniedzialku niezwrocil.

Tylko z tym jedzeniem to koszmar!

Link to comment
Share on other sites

Bylismy wczoraj w klinice. Tak sie biedak bal, ze go znowu tam zostawie, ze trzasl sie caly w gabinecie. Wyniki niezle jak narazie. Jeden,tzn. moczniku, taki sam jak tydzien temu, a krenatina(chyba tak sie pisze?:oops:) spadla troszke, wiec oby tak dalej. Nawet zaczal puszki swoje jesc, pare razy dziennie po pare lyzeczek, tak ze pol puszk i dziennie zjada:multi:.

Przed chwila dorwal pomidora z kolacji, i tak mu smakowal, ze jeczal nastepne 10 minut zeby mu nastepnego dac.:roll:

WEt w klinice mowil ze troszke warzyw i owocow mu wolno, tylko zwierzece bialko bardzo ograniczac trzeba.

Link to comment
Share on other sites

Czyli mocznik taki sam , a kreatynina spadła - to dobrze , ze się nie podnoszą !
Ucałuj Ziuteńka ode mnie i powiedz mu ,że bardzo go kocham i myślę o nim !
[B]Reksiu !Odnosnie jedzenia - spójrz proszę do postu 858 , ja prosiłam MAXsta o pomoc , w sprawie ułożenia diety przez dietetyka dla Ziutka .
Musisz tylko odpowiedziec na te pytania ![/B]

Link to comment
Share on other sites

Ziutus spi kolo mnie. Je swoja puszke, ale wiele razy dziennie po pare lyzeczek. Pozatym to dobrze sie czuje, ma energie, biega na dworze.

[IMG]http://i37.tinypic.com/2v0nbqt.jpg[/IMG]

Oto on, wczoraj przy stajni. Niemam lepszego zdjecia bo mi baterie w aparacie wysiadly po tym pierwszym, i sie jaduja, ale snieg dzisiaj czesciowo stopnial.

Link to comment
Share on other sites

Tak, Iwonko, u nas jak narazie to wszystko OK. Bylismy w klinice w poniedzialek z naszym starym ONkiem, bo ma bardzo duze problemy z sercem i robili mu EKG, no i kupilam Ziutusiowi Puszki dla nerkowcow Hillsa, i mowie wam, ze polyka je w mgnieniu oka. Jakbym mu niedzielila to nieweim ile by zjadl. Ciesze sie bardzo, bo przynajmniej wiem ze ma wszystko w nich co mu potrzeba. Dostaje tez proszek Ipakitine dwa razy dziennie na wspomaganie pracy nerek, i dobrze sie czuje, biega, lazi zamna caly dzien wszedzie. BAdania nowe bede mu robic za jakies 2 tygodnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...