Jump to content
Dogomania

kupie staffika suczke z rodowodem od 8 tyg go 7 mies na raty


*ziba*

Recommended Posts

a teraz o co Wam chodzi? Bo teraz juz nie rozumiem o co chodzi sortis.
Ale ktos kto sie tu wypowiadal mial racje- nie wszyscy czytaja wszystkie fora i nie znaja dokladnej sytuacji. Zreszta pisanie, a zobaczenie na zywo i zmierzenie sie z tym jest roznica.
Ktos rowniez napisal na niebieskim, ze na forach nie warto sie radzic bo co temat czlowieka radzacego sie to jest najazd na ta osobe. Ludzom sie nudzi i sie czepiaja wszystkiego, a jak jedna zacznie to reszta pisze to samo, bo inaczej i jej sie obrywa.
Rowniez napisal, ze powinnam sama zadecydowac i nie dzielic sie tym, bo nie ma tu z kim. I mial racje.
Natomiast jesli chodzi o staffika wczesniej bylismy zainteresowani kupnem dopoki nie okazalo sie, ze jednak nasza suka ma dalej problemy z psychika. W tym momencie oplakujemy nasza sunie i przejmujemy sie Bosmanem, ktory przestal jesc od paru dni
:( A jesli chodzi Wam o zranienie nas do konca to Wam sie udalo. Rowniez udalo sie Wam to ze juz nigdy tu nie zajze, bo nie ma niestety do kogo.
Szkoda mi Was, bo nie macie swojego zdania. Patrzycie co pisza inni i piszecie to samo. To sie nazywa nie miec swojego zdania.
Do widzenia.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 690
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tekilka20 to my Cię niby zraniliśmy?Czym?
Kto zaczął wątek.
Forum nie jest przymusem, wchodzą tu wszyscy co chcą i mają ochotę, tak samo z wypowiadaniem się.
Nikt Cię do krzesła nie przywiązał i wsadził zapałki do oczu żebyś czytała.

A o co chodzi Sortis....dla mnie to oczywiste i pewnie nie tylko dla mnie.
Ja jakbym była hodowcą, również chciałabym się dowiedzieć, gdzie i u kogo będzie mieszkał mój szczeniak. Jakie będzie miał warunki.

Poza tym nie masz za co dziękować "donosicielowi" zrobił to z myślą o szczeniętach...jemu należą się GRATULACJE!!!:Rose:

Poza tym uważasz, że ktoś stworzył bajkę mówiąc mu o tym...no cóż polecam przeczytać w takim bądź razie wszystkie fora i na nich Twoje wypowiedzi + Topici, bo jakoś za każdym razem są wypisane sprzeczne wypowiedzi.
Poza tym jak ktoś tu już napisał, forum jest ogólnodostępne, tak więc i ów hodowca mógł siąść i przeczytać wszystko...

Sama się zraniłaś! Bo my tylko staraliśmy się Tobie parę spraw wytłumaczyć ... wygląda jednak na to, że nie dość, że Cię nie interesowały to jeszcze i tak robisz je po swojemu a do tego się teraz czujesz przez nas niby urażona??!!...Nie wiem jak inni, ja tam poczucia winy nie mam.

Polecam zająć się 2 psem, zanim zdechnie z głodu i to Ty będziesz wtedy mieć poczucie winy .
Zamiast siedzieć tu i się użalać, na Twoim miejscu zajęłabym się psem, rodziną i domem.
Każde z nich potrzebuje ciepła i pamięci o nim.
Bosman potrzebuje na pewno teraz ciepła i żeby ktoś się nim zajął, a nie zamiast tego sobie sprawiać kolejnego psa.

Nie rozumiem czemu nie można poczekać na kolejnego psa, wiele osób w tym i ja czekałam na wymarzonego psa ... ja np 5 lat i sama się zajęłam wszystkim by warunki były idealne.
Czasem naprawdę warto poczekać...wtedy się docenia wiele rzeczy.
Przemyśl to...

pozdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote]Widze, ze w takim razie wyszlo, ze jeszcze zle wychowuje dziecko i jst niedelikatne dla psow. Tylko skad to wnioskujecie skoro nie widzieliscie, nic nie pisalam jak corka traktuje psy? Tu troszke sie mylicie, ale i tak Was juz nie przegadam, bo ulozyliscie sobie juz w wyobrazni jaka jestem, jaka mam corke, jaki jest Bosman... on przeciez taki niewychowany, ja taka nieodpowiedzialna wredna baba, a moja corka potwor meczacy wszystkie psy z okolicy. A to tylko dlatego, ze zdecydowalismy sie na uspienie suczki, ktora miala problemy z psychika. I juz moja cala rodzina zostala oczerniona- nawet Bosman, bo on to napewno zadecydowal o tym.
Wera nie wezme krolika i kota i nie mam takowych, bo i je oczernicie.[/quote]- oj w tym momencie to juz TYPOWE popadanie w skrajność..,własna obrona [I](odwracanie kota ogonem)[/I] i zupełne niezrozumienie..wszystkiego.. na ta chwilę ... :roll:
Zaczynasz się załamywać ...,a to nie o to chodzi .. ?!

[quote][COLOR=Navy][I]Cytat:
Kazdy pisze ze nie sprzeda mi szczeniaka a mi sie to wydaje glupie- nie obrazajcie sie.[/I][/COLOR]


[B]- masz prawo tak uważać .. ,a wg.mnie naprawde głupim był pomysł zakładania takiego tematu...[/B] (chodzi mi o ten temat - zakup na raty etc,)[B] i CZEKANIA[/B] (jak ktoś juz zauważył)[B],ze hodowcy .. zaczną sie zgłaszać sami.. :roll: .. ?! Czyli na łatwizne troszkę poszłaś hmm ...tak..? A trzeba było wykazać chęci.. i zorientować się samemu.. co i jak ,gdzie u kogo etc. do takich orientacji służą przede wszystkim TELEFONY.. i bezpośrednia rozmowa.. ... ?!![/B][/quote]- pozwoliłam sobie raz jeszcze ..przytoczyć swoje słowa.. !!!!!!!!!!!!! , z tym,ze pogrubiłam,aby były bardziej czytelne dla zainteresowanej... :p:p

Pozdrawiam ..

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]i można wiele tłumaczyć i tak nie pojmą ....[/QUOTE]

nie można nie powiedzieć - " A NIE MÓWIŁAM ".:diabloti:

Ja mam wrażenie ze mamy doczynienia z kimś niespełna rozumu , lub to jest poprostu czysta PROWOKACJA . My sie produkujemy , a " oni " mają ubaw.

Tyle w tym temacie z mojej strony :)
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

[B]Vectra [/B]napisala:
[QUOTE] Jestem ciekawa czy dalmatyńczyk Bosman podzielił los amstaffki Teqilli .......
Czy staffika Draco też to czeka ......[/QUOTE]

A ja gdzie jest Ozzi ,czy prawdą jest że u rodzicow, bo fotki mialam dostac a nie dostalam
I co faktycznie stalo sie z Vezirem....dobrze pamietam imie?

Link to comment
Share on other sites

Asztir..tego sie chyba nikt nie dowie....
Chyba ze jest tu ktos Lublina co moze namierzyc tych ludzi.
To wszystko jest chore.....

Daro25, daruj sobie priv z tlumaczeniami........ kazdemu piszecie co innego,placzecie sie w zeznaniach.

[B][SIZE=4] Z tego co wiem to Daro szuka suczki na warunek, ostrzegam Hodowcow....
Ludzie sa z Lublina a jak sie nazywaja latwo znalezc skoro psa wystawiali.Pies sie nazywa [/SIZE][/B][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=109622"]Baster S.B.T Budziwój[/URL][/B]

Przed chwila w tym poscie byly moje uwagi pod adresem agnethki.
Wszystko cofam i mam nadzieje ze urazy nie ma do mnie.
Ale z tej calej sytuacji jaka jest mozna wyciagnac rozne wnioski-ja wyciagnelam bledne.
Przepraszam Agnethka i mam nadzieje ze wszystko sobie wyjasnilysmy.
Powodzenia :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asztir']o ludu to ile ona tych psów miała? i co się z nimi wszystkimi dzieje czy stało?[/quote]
tego się chyba nie dowiemy , ale mam nadzieje , że już więcej nie dostaną.
Szczególnie suczek na warunek hodowlany !!!!!


Wywlekając ten wątek , głęboko z archiwum , nie miałam na myśli by kogoś oczernić ....
Tylko przestrzec przez oddaniem swojego psa , do rąk ludzi którzy chyba nie bardzo są odpowiedzialni .....
Daro bardzo chciała psa z hodowli Penn - Staff .... ale nie dostanie ..... Już o tym wie i mam nadzieje , że teraz rozumie DLACZEGO NIE NIE NIE
Psy , to nie zabawki , które jak się znudzą nie spełnią oczekiwań , to się oddaje , sprzedaje , usypia.....
Pies to istota która kocha , czuje i należy jej się największy szacunek .. nawet jak się okaże chora , brzydka , nie wzorcowa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ruda76']To do tych wszystkich newsów dodam jeszcze jeden :p otóż

Daro25 chciała niedawno ode mnie GEIGERA PORT-ERIN:p[/quote]
o proszę , przecież Gaiger było pisane , że do domu bez psów ...
Po historii z agresywną astką , nieudaną adopcją dorosłego staffika , bo się nie dogadał z Draco , chcą kolejnego :lol:

Daro 25 to dawniej Tekilka20 obecnie *ziba*

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...