Jump to content
Dogomania

kupie staffika suczke z rodowodem od 8 tyg go 7 mies na raty


*ziba*

Recommended Posts

  • Replies 690
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bea_m']Bosman to brat psiaka Patisy. Nie dziwmy sie że dziewczna się martwi. Wątek zamarł. Nie powinien :shake:[/quote]

bea, dziękuję za wsparcie.
Mniejsza zresztą o to, czy ja mam coś wspólnego z Bosmanem czy też nie, myślę, że jest wiele osób, które martwią się losem tego psiaka.

Jeżeli dla dobra sprawy lepiej nie ujawniać żadnych "newsów" to w porządku, niemniej... dziwnie się poczułam po odpowiedzi Vectry...:look3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patisa']Oj Vectra, nie przerażaj mnie proszę... chciałabym się dowiedzieć, co dzieje się z psem. Nawet jeśli miałabym trafić do piekła...:shake:[/quote]
takie pytanie zadaj daro 25 .. do tej pory nie ujawniła gdzie opchnęła psa :razz:

cóż więcej można tu napisać ? :niewiem: przeglądać dogo i sieć regularnie ?
i znajdowac takie cuda [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f937/oferuje-dt-dla-duzego-psa-130204/?highlight="]Oferuje DT dla duzego psa[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 5 months later...

Ci "milosnicy" psów typu bull znowu atakują...

[url=http://www.allegro.pl/item808547034_przygarne_amstaff_pit_bull_bullterier.html]PRZYGARNE ! AMSTAFF ! PIT BULL ! BULLTERIER! (808547034) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

A żeby któryś ich zagryzl!! :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kana']Ci "milosnicy" psów typu bull znowu atakują...

[URL="http://www.allegro.pl/item808547034_przygarne_amstaff_pit_bull_bullterier.html"]PRZYGARNE ! AMSTAFF ! PIT BULL ! BULLTERIER! (808547034) - Aukcje internetowe Allegro[/URL]

A żeby któryś ich zagryzl!! :mad:[/QUOTE]

[FONT=Arial][B]e tam zagryzł ..żeby ich furmanka z hasiem rozjechała :angryy::angryy::angryy::mad:[/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]ruga aukcja tej osoby...


Dodatkowe informacje o przesyłce i płatności
Aukcja Wystawiona na prośbe znajomego. [U]
[/U][url=http://www.allegro.pl/item815306852_sprzedam_staffordshire_bull_terrier_amstaff_mini.html]Sprzedam!Staffordshire Bull Terrier ! Amstaff Mini (815306852) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

Witam mam do sprzedania śliczną 1,5 roczną suczke rasy Staffordshire Bull Terrier (rasa potocznie nazywana miniaturką Amstaffa).
Suczka nigdy nie miała szczeniąt, psiak ma kopiowane uszy , ma komplet szczepień (zapisane w książeczce zdrowia psa).
Suczka ma wzorcowom budowę jak na rase przystało jest psem gładkowłosym o średniej wielkości i muskularnej sylwetce.
Sunia toleruje psy lecz nie przepada za suczkami i kotami.
Do dzieci jest bardzo kochana.



Zastrzegam sobie zakończenie aukcji przed czasem
Suczke sprzedam tylko w dobre i odpowiedzialne ręce


Kontakt: 506631667 - Damian





Jedynie lokalizacja nie pasuje, ale myślę, że fakty mówią same za siebie:][/QUOTE]

To chyba ona bo miejscowość nie musi się zgadzać. Zawsze można mieć tam znajomych...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']no ale to Lublin był...

na jednym chce przygarnać...a na drugim sprzedaje:angryy:

tu jeszcze takie ogłoszenia z tym drugim nr tel.:

[URL="http://www.sprzedasz.pl/staffordshire_bull_terrier_miniaturka_amstaffa,20091111205045.html"]Staffordshire Bull Terrier (Miniaturka amstaffa)![/URL][/QUOTE]
[FONT=Arial]
aaa już wiem ...Tengusia chyba dawała tego gostka z allegro na Czarne Kwiatki ...tego co są te ogłoszenia [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[I]Witam mam do sprzedania śliczną 1,5 roczną suczke rasy Staffordshire Bull Terrier (rasa potocznie nazywana miniaturką Amstaffa).
Suczka nigdy nie miała szczeniąt, [B]psiak ma kopiowane uszy[/B] , ma komplet szczepień (zapisane w książeczce zdrowia psa).
Suczka ma wzorcowom budowę jak na rase przystało jest psem gładkowłosym o średniej wielkości i muskularnej sylwetce.
Sunia toleruje psy lecz nie przepada za suczkami i kotami.
Do dzieci jest bardzo kochana.



Zastrzegam sobie zakończenie aukcji przed czasem
Suczke sprzedam tylko w dobre i odpowiedzialne ręce


Kontakt: 506631667 - Damian[/I]

To jakas nowosc chyba u sbt:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Byłam na niebieskim standardowo, bo interesują mnie ttb....i zobaczyłam link do tego wątku....Już wiem co to jest mitomania :shake: szkoda psów...naprawdę. Jak można być tak wyrafinowanym i kłamliwym, i tak nieczułym na braci mniejszym...:shake: Jestem ciekawa jak się zakończyła sprawa z Draco i Bosmanem oraz innymi psiakami...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

[B]Witam

Chciałbym poinformować, że decyzją Sądu Koleżeńskiego Związku Kynologicznego w Lublinie Pani [COLOR=red]Sylwia Ś[/COLOR]., znana na forach jako [COLOR=red]Daro, tekillka, ziba[/COLOR] (i mnóstwo innych, dziwnych nicków zakładanych wg. potrzeby) została zawieszona w prawach członka Związku Kynologicznego w Polsce na okres 24 miesięcy.

Przyczyną zawieszenia w prawach członka był handel oraz pośrednictwo w handlu psami rasowymi, które Pani Sylwia rzekomo „adoptowała” aby odsprzedać z zyskiem. Psy członka zawieszonego w prawach ([COLOR=red]Baster SBT Budziwój oraz Pegii Księżniczka z Poręby[/COLOR]) nie mogą być pokazywane na wystawach, używane w hodowli oraz przerejestrowywane na inne osoby, bądź rejestrowane w innych oddziałach ZKwP. Przestrzegam oraz polecam szczególnej uwadze opisane powyżej warianty, ponieważ patrząc na dotychczasową postawę, działalność oraz przedmiotowe podejście do psów Pani Sylwii - zachodzi uzasadnione podejrzenie, że zechce swoje psy sprzedać lub rozmnażać dalej poza ZK.

PS. Kopia wyroku Sądu będzie do wglądu dla osób zainteresowanych u mnie (za około tydzień czasu, gdy tylko dostarczy ja poczta) oraz w lublińskim oddziale Związku Kynologicznego.

Pozdrawiam
Łukasz Koźlarek
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...