Jump to content
Dogomania

kupie staffika suczke z rodowodem od 8 tyg go 7 mies na raty


*ziba*

Recommended Posts

  • Replies 690
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Powolutku jakie warunki umowy? Umowy nie bylo... Po drugie nie oddam Sali w to miejsce napewno. A jesli chodzi o zaplate- zostala kupiona za zlotowke, ktora Pani dostala. A umawialysmy sie na pewna kwote zeby Pani nie byla stratna, ale po otrzymaniu metryki. Rozmawiajac z Pania za kazdym razem slyszalam, ze jeszcze nie odebrala ze zwiazku,a metryke mialam dostac gora tydzien po wzieciu Sali. Wiec kto nie dotrzymal umowy?
Czym strasze Pania? Mozna cierpliwie prosic przez miesiac, ale kiedys cierpliwosc sie konczy.
Jesli chodzi o umowe to kupno przez allegro to umowa cywilno-prawna- tu Pani jej nie dotrzymala gdyz pisze szczenieta z metrykami, a metryki ani widu ani slychu.

W ostatnim telefonie uslyszalam, ze Pani nie stac na pojechanie do zwiazku wiec jestemciekawa czy stac ja na wykarmienie psow...w takiej ilosci...

Napisze odrazu, ze Sali nie oddam i nie zlamie jej serca- to nie pies do kojca! Hodowca zreszta powinien o tym wiedziec hodujac setery.

Jesli chodzi o Bosmana mielismy swoje powody oddania go- napewno nie to ze sie znudzil, mial zly charakter czy ze byl nie wystawowy. calkowicie inne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daro 25']W ostatnim telefonie uslyszalam, ze Pani nie stac na pojechanie do zwiazku wiec jestemciekawa czy stac ja na wykarmienie psow...w takiej ilosci...[/quote]
czyli w sumie jezeli mowisz prawde, to moze byc to osoba twojego pokroju - nie stac cie bylo na ubranka dla dziecka czy krem, ale na wystawe jak najbardziej
przyjmij do wiadomosci, ze nie wszyscy mysla twoimi kategoriami; sa jeszcze na swiecie ludzie dobrzy i bezinteresowni :roll:

Link to comment
Share on other sites

Strumyk byl taki okres ze nie bylo mnie stac, bo rozne niespodzianki w zyciu wychodza. Napewno nie bralam tch rzeczy do sprzedazy, a ubranek zadnych nie dostalam.
Jesli liczysz mnie ta sama kategoria prosze bardzo, ale ja nie mecze chorej suki miotami jak Pani od seterow i nie porywam sie na taka ilosc psow wiedzac ze nie bede mogla im zapewnic warunkow.
Chcialabym zeby stanely szczenieta z miotu Sali obok niej, bo roznice pewnie bedzie widac. I to dosc spora. Wiec nie pozwole na to zeby Sali wygladala znow tak jak wygladala. Uwierz, ze nie chcialabys zeby Twoj pies tam byl chodzby 5 min w warunkach jakie miala Sali.
Jak widac Sali juz wyglada jak powinna wygladac moze pomijajac jej wzrost, ale w ciagu mies nie mozna miec wszystkiego.

Dodam jeszcze to:

...To pies wrzliwy, nie nadaje sie do trzymania w kojcu, pozbawiony bliskosciopiekuna bedzie nieszczesliwy... - z gazety moj pies pazdziernik 2004
Hodowca powinien to wiedziec.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daro 25']Strumyk byl taki okres ze nie bylo mnie stac, bo rozne niespodzianki w zyciu wychodza. Napewno nie bralam tch rzeczy do sprzedazy, a ubranek zadnych nie dostalam. [/quote]
nikt nie wie jak bylo i jak bedzie, a ty juz swoja szanse zaprzepascilas i nasze zaufanie nadwyrezylas, i to bardzo
[QUOTE]Jesli liczysz mnie ta sama kategoria prosze bardzo, ale ja nie mecze chorej suki miotami jak Pani od seterow i nie porywam sie na taka ilosc psow wiedzac ze nie bede mogla im zapewnic warunkow. [/QUOTE]
i twoje slowa przeciwko wielkiej niewiadomej - moze gdyby ktos inny mogl powiedziec jak tam jest naprawde
ale niestety, tobie raczej juz nikt nie uwierzy

Link to comment
Share on other sites

To jeżeli jestes taka szczera i prawdomówna to może daj mi nowy adres Bosmana. Możemy zrobić wizytę poadopcyjną. Przekonać się czy on żyje.

Z sumie przecierż Łaciata Strona działa na rzecz dalmatyńczyków więc myślę że możemy to zrobić.

Link to comment
Share on other sites

I kto to pisze :cool3: osoba która zbiera psy i bez zgody ich właścicieli odsprzedaje :crazyeye: podpisuje do tego na nie swojego psa umowę kupna - sprzedaży :cool3: łamie tym samym ustną umowę , która w świetle prawa również jest wiążąca
a o kontrolę się nie martw - w świetle prawa ta Pani jest czysta jak łza .. w przeciwieństwie do Ciebie Daro 25

Daro czy wszystkich tak straszyłaś tą umową z allegro ? tych od których nabywałaś psy :cool3: powiedzmy jorka , jorka nie dostałaś to WIEM .... a pare piesków za złotówkę wygrałaś - już pisane było , internet to kopalnia wiedzy :cool1:

Więc się nie ośmieszaj :lol: z tymi strachami

Link to comment
Share on other sites

Vectra widze ze popierasz pseudo:diabloti: gratuluje. Zastanawiam sie tylko jak wygladalo to po wizycie. Czy byly szczeniaki, matka Sali i inne psy pozamykane, kulejace itp czy zostalo wszystko posprzatane na czas waszej zapowiedzianej wizyty:cool3: Bo w rozmowie na gadu wychodzi oj wychodzi.
Nawet wlasciciel wrocil:evil_lol:
Oslabia mnie juz to, ale wierzcie sobie i popierajcie dalej pseudohodowle tylko nie placzcie juz ze tyle psow jest w schroniskach:shake:

Link to comment
Share on other sites

Wiesz Daro..moze inni sa ciekawi.
A moze inni sa ciekawi co sie stalo z psami ktore ,,adoptowalas'' .
Ja tradycyjnie czekam na zadane przeze mnie pytanie ktore jak zwykle zostalo przez Ciebie niezauważone.

Po co Ci metryka do tej seterki tak w ogole? Zeby ja sprzedac dalej ,tak?
Bo to niezly interes wyłapywać okazje na allegro i handlowac psami.

Link to comment
Share on other sites

daro napisala:
[QUOTE]metryka mi potrzebna do wystaw. Nie mam zamiaru ani jej sprzedawac ani oddawac! [/QUOTE]
:siara::roflt::flaming:

Tyle mojego komentarza. Zyj zludzeniami dalej.

[QUOTE] Co do Twojego pytania- nie rozumiem go wiec nie odpowiadam[/QUOTE]

Wytlumaczyc?
Prosze bardzo.
Sprzedalas Verziego podajac sie za wlasciciela.
Wiec powinnas przekazac dokumentacje psa. Przekazalas? Jak nie, to wyjasnij mi jak teraz zarejestrowac psa w ZK. Ty to powinnas wiedziec skoro dysponowalas psem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daro 25']Ruda pochwal sie co tam zastalas- wszyscy sa ciekawi[/quote]

Chyba nie sa tak bardzo ciekawi, bo nikt mnie nie pytał? nie widziałam tez zapytania w tej sprawie na forum.
A jesli chodzi o to co tam widziałam to nazywajac to po imieniu " hodoffle "

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daro 25']Powolutku jakie warunki umowy? Umowy nie bylo... Po drugie nie oddam Sali w to miejsce napewno. A jesli chodzi o zaplate- zostala kupiona za zlotowke, ktora Pani dostala. A umawialysmy sie na pewna kwote zeby Pani nie byla stratna, ale po otrzymaniu metryki. Rozmawiajac z Pania za kazdym razem slyszalam, ze jeszcze nie odebrala ze zwiazku,a metryke mialam dostac gora tydzien po wzieciu Sali. Wiec kto nie dotrzymal umowy?
Czym strasze Pania? Mozna cierpliwie prosic przez miesiac, ale kiedys cierpliwosc sie konczy.
Jesli chodzi o umowe to kupno przez allegro to umowa cywilno-prawna- tu Pani jej nie dotrzymala gdyz pisze szczenieta z metrykami, a metryki ani widu ani slychu.

W ostatnim telefonie uslyszalam, ze Pani nie stac na pojechanie do zwiazku wiec jestemciekawa czy stac ja na wykarmienie psow...w takiej ilosci...

Napisze odrazu, ze Sali nie oddam i nie zlamie jej serca- to nie pies do kojca! Hodowca zreszta powinien o tym wiedziec hodujac setery.

Jesli chodzi o Bosmana mielismy swoje powody oddania go- napewno nie to ze sie znudzil, mial zly charakter czy ze byl nie wystawowy. calkowicie inne.[/quote]

tutaj znow Ci sie pomieszało:pzreszta jak to zwykle bywa z Twoja prawdomownoscią
bo oto fragment Twojej wypowiedzi z anethka na gg

[COLOR=black][FONT=Verdana][B]Ja[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana] (24-09-2008 12:03)[/FONT][/COLOR]
[FONT=Verdana][COLOR=black][COLOR=red]zabralismy suke za darmo[/COLOR][/COLOR][/FONT][COLOR=black]
[FONT=Verdana][B]Ja[/B] (24-09-2008 12:03)[/FONT]
[FONT=Verdana]bez metryki- ma tatuaz[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daro 25']Acroba metryka mi potrzebna do wystaw. Nie mam zamiaru ani jej sprzedawac ani oddawac!
Co do Twojego pytania- nie rozumiem go wiec nie odpowiadam[/quote]

tu znow przekłamanie, bo na gg z anethką pisałas co innego na temat seterki
[COLOR=black][FONT=Verdana][B]Ja[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana] (24-09-2008 12:15)[/FONT][/COLOR]
[FONT=Verdana][COLOR=black][COLOR=red]wiem, ze sali u nas nie zostanie[/COLOR][IMG]file:///C:/Program%20Files/Gadu-Gadu/emots/1/smutny.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][COLOR=black]
[FONT=Verdana][B]anethka[/B] (24-09-2008 12:15)[/FONT]
[FONT=Verdana]dlaeczego?[/FONT]
[FONT=Verdana][B]Ja[/B] (24-09-2008 12:15)[/FONT]
[FONT=Verdana]wszystko jest ok[IMG]file:///C:/Program%20Files/Gadu-Gadu/emots/1/wesoly.gif[/IMG][/FONT]
[FONT=Verdana][B]anethka[/B] (24-09-2008 12:16)[/FONT]
[FONT=Verdana]nikt Ci psa nie zabierze[/FONT]
[FONT=Verdana][B]Ja[/B] (24-09-2008 12:16)[/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=red]ona nie wytrzyma ze staffikami[/COLOR][IMG]file:///C:/Program%20Files/Gadu-Gadu/emots/1/smutny.gif[/IMG][/FONT][/COLOR]

[I]i jeszcze jedno[/I]

[COLOR=black][FONT=Verdana][B]Ja[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana] (24-09-2008 12:06)[/FONT][/COLOR]
[FONT=Verdana][COLOR=black]ona sie panicznie boi[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=black][B]Ja[/B] (24-09-2008 12:07)[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=black][COLOR=red]ona sie boi nawet yorka[/COLOR][/COLOR][/FONT][COLOR=black]
[FONT=Verdana][B]Ja[/B] (24-09-2008 12:07)[/FONT]
[FONT=Verdana]a ma 10 tyg i jest wielkosci miki[/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Pytam jakiego yorka ty zakłamana dziewczyno opisujesz, bo napewno nie tego o ktorym pisałas na forum ze wziełas z licytacji z allegro.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]York ( sunia) był i nadal jest ze swoja włascicielką a Ty jestes na tyle beszczelna, ze dzwonisz do ludzi i prosisz aby w razie jakichkolwiek zapytan kobita potwierdzała twoja kłamliwa wersje:angryy:[/FONT][/COLOR]
Wypisujesz brednie wyssane z palca na temat kosztownej operacji i ratowania zycia yoreczce.

Ty raczej sobie zafunduj leczenie

Link to comment
Share on other sites

Daro , odpowiem Ci tam
Rozmnażanie psów w naszym kraju nie jest zabronione , ustawa o ochronie zwierząt tego nie reguluje .. jeśli psy ma ją wode , jedzenie , dach nad głową , opiekę weterynaryjną , nie są zapchlone , zagłodzone .. to wg prawa wsio jest OK

Natomiast dysponowanie nie swoją własnością , jest przestępstwem , którego Ty sie dopuściłaś .. sprzedając staffika ....

O bosmanie też już słyszałam wersje :cool3: że oddałaś bo nie miałaś kasy na kosztowny zabieg , znaczy nam na forum ściemniałaś że to TY go za ciężką kase wyleczyłaś ?

aa jak jorczka którą podobno leczyłaś z raka sutka ?
to kolejna bajeczka :evil_lol: udało się skontaktować z właścicielką jorka i wiemy że go nie dostałaś :eviltong: no nam pisałaś że leży obok w pokoju w Twoim domu i dochodzi do siebie

Link to comment
Share on other sites

dobrze Ruda , że o tym piszesz :cool3:

Tak , pani od jorka dzwoniła z wielkim zdziwieniem dowiedzieć się DLACZEGO daro do niej wydzwania i prosi by w razie jakiegoś telefonu z zapytaniem o jorka kobieta KŁAMAŁA że jork jest u daro i jest po operacji :lol:

Czy myślisz że ludzie żyją w takim świecie fantazji jak Ty ?
świat jest mały , znajomych dużo , już ci pisałam - psiarze to zgrany zespół

ciekawe kogo jeszcze straszyłaś sądem :cool1:

Link to comment
Share on other sites

To juz przegiecie z Mika:angryy: Vectra do Ciebie dzwoniila ta Pan? Skad miala numer telefonu?:lol: Wszyscy sobie dupe ratuja moim kosztem!! Suka miala guza sutka! I Pani sobie ja zostawila?:lol: Oslabia mnie juz to! I ze niby ja dzwonilam czy moze moj maz z WIELKA PROSBA? Ja juz nie bede tego komentowac. Jak tak dobrze bajki piszecie to napiszcie jeszcze takie o Piesku lub Kotku dla mojej corki:lol: To naprawde robi sie smieszne:evil_lol: I myslcie sobie co chcecie i niech dalej do Was dzwonia i mowia ze ja dzwonilam i mowilam...., a Wy wierzcie we wszystkie bajki.

Pewnie zaraz napiszecie ze znow klamie, ale ja juz nie mam zamiaru nic pisac, bo macie to daleko w du... a zabijacie czas bajkami:lol::cool3:

Mam jeszcze kuca na balkonie i umie spiewac:lol::roll: chcecie kupic? Mozecie dokonczyc bajke... chyba ze macie brak pomslow;)

Link to comment
Share on other sites

mialam sie nie odzywac choc sledze sprawe Daro i jej psow od dawna ale dzisiaj nie wytrzymalam

pytanie do Daro25

czy ty naprawde jestes taka glupia czy tylko udajesz ??? czy naprawde chcesz przekonac nas ze wszyscy klamia na okolo ciebie tylko nie ty ??? moze to jakis spisek przeciwko tobie ??? moze to kosmici chca cie zniszczyc ???

daruj sobie dziewczyno bo tym ostatnim postem dzwignelas mi cisnienie nie samowicie ... wszyscy klamia na okolo tylko nie Daro - boze co za brednie :angryy:

z mojej strony wszyscy po koleji demaskuja twoje klamstwa a ty jak zwykle brniesz w nastepne zeby wydostac sie z poprzednich :mdleje:


mam nadzieje ze nigdy nie bede miala osobiscie do czynienia z tak klamliwymi osobami jak ty ...

Link to comment
Share on other sites

Daro , a od czego są telefony ? od tego żeby się komunikować :lol: :lol: :lol:
w aukcja przeważnie są podawane :cool3:
Czy myślałaś że to takie skomplikowane , znaleźć Twoje podróże po necie ?

proszę , Twoja wylicytowana Mika
[URL]https://ssl.allegro.pl/show_item.php?item=437906265[/URL]

której nie dostałaś :eviltong: a o której pisałaś , że masz ... leczysz

nie graj ofiary , którą nie jesteś.

Link to comment
Share on other sites

:shake:[FONT=Arial][COLOR=Red][B] :shake: :shake:oj daro daro zmień psychiatrę bo ten cię c****:mad:

poczytuję sobie sukcesywnie ten wątek i dziś ujawniam się ze tu bywam ... to nie groźba ale uwierz ...masz szczęście ze mieszkasz tak daleko :roll::p[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...