Jump to content
Dogomania

DZIEŃ PSA "Psiejsko - Czarodziejsko w Silesia City Center"


JOMA

Recommended Posts

Pamiętacie Korę z czerwcowej akcji która trafiła do Klaudii na tymczas? Dziewczyna strasznie wyrosła jak dla mnie coraz bardziej przypomina Sitę. Sami oceńcie. Dziewczynka jest teraz u mnie bo Klaudia wyjechała a transport do nowego domku będzie dopiero za parę dni.
[IMG]http://lh5.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/Smd0uamA18I/AAAAAAAAAjQ/5AP5O-75FYk/s576/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20006.jpg[/IMG]
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/Smd0qclpX9I/AAAAAAAAAjM/NjAFLs7XpmA/s576/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20005.jpg[/IMG]
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/Smd0y6hYJNI/AAAAAAAAAjY/Zvkkm6PBqhE/s576/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20008.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

klaudiaaa mówiła że ona boi się psów. jak była u mnie to normalnie się zachowywała. może się z nimi nie bawiła czy coś ale z klaudi opowieści miało być okropnie. miała się rzucać, szczekać uciekać i wgl. u cb Roksana jest ok?

Link to comment
Share on other sites

U mnie jest ok przy pierwszym zapoznaniu Kora się bała i uciekała ale teraz w domu jest ok podchodzi do Milki obwąchuje bez żadnych problemów nawet supłem zaczyna się z nią przeciągać ale strachliwa jest okropnie, gdy niespodziewanie ją pogłaskam od razu odskakuje jak oparzona na dworze każdy głośniejszy dzwięk wywołuje lęk i próbuje uciekać, nawet w domu tak robi jak np pies na dworze głośniej zaszczeka to się zrywa i przybiega do mnie i próbuje wejść na kolana

Link to comment
Share on other sites

Franka to owczarkowata szczeniorka ze schronu przyszła na czerwcowej akcji i Lena wzięła ją do siebie na DT teraz na lipcowej znalazła dom i wróciła bo podobno ojciec się na psa nie zgadza:roll: i pani która ją zaadoptowała przywiozła ją Jotce bez zapowiedzi pod drzwi zabierając smycz i szelki bo przecież je kupiła:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gisic87']Franka to owczarkowata szczeniorka ze schronu przyszła na czerwcowej akcji i Lena wzięła ją do siebie na DT teraz na lipcowej znalazła dom i wróciła bo podobno ojciec się na psa nie zgadza:roll: i pani która ją zaadoptowała przywiozła ją Jotce bez zapowiedzi pod drzwi zabierając smycz i szelki bo przecież je kupiła:angryy:[/quote]

:crazyeye::crazyeye::crazyeye: ręce opadają :shake:

Link to comment
Share on other sites

Zaczynam myśleć ze trzeba pobierać wysokie opłaty za psa. Zrobi sie mnie j adopcji ale będą OSTATECZNE. 10 x się zastanowi zanim wyda dziad jeden z drugim.

Mam prośbę powiedzcie czy checie (jak jest lepiej bo mamy wybór) kolejna akcje zrobić 22-23 czy 29-30 siperpnia?. Kiedy lepiej? Czy przed samym początkiem roku?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amikat']Zaczynam myśleć ze trzeba pobierać wysokie opłaty za psa. Zrobi sie mnie j adopcji ale będą OSTATECZNE. 10 x się zastanowi zanim wyda dziad jeden z drugim.

Mam prośbę powiedzcie czy checie (jak jest lepiej bo mamy wybór) kolejna akcje zrobić 22-23 czy 29-30 siperpnia?. Kiedy lepiej? Czy przed samym początkiem roku?[/quote]

Mi pasuje 29-30 lepiej :evil_lol: a poza tym może więcej osób będzie wtedy w SCC w ostatnie dni wakacji? już po wczasach? ;)

Właśnie, może opłaty powprowadzamy? :razz:

Link to comment
Share on other sites

trzeba to dobrze przemyśleć, po d Tesco ludzie przyjdą na zakupy szkolne - tylko nie wiem czy na pewno w ostatni weekend - prędzej chyba w przedostatni właśnie


( dodam,że dostosuję się do każdej decyzji, jeśli nie wypadnie mi jakaś -częściowo spodziewana- uroczystość rodzinna)

Link to comment
Share on other sites

MÓ kontakt sie przydał? WIKUWIKU WYMIATASZ! Ciesze się, że mogłam się na cos przydac! ;]

Ja myślę, że przedostatni weekend miesiaca bedzie ok. ;]

A może wartoby zrobić jakiś ulotki o pokazie fryzjera na kółkach i naszej akcji, i zaangażować w weekendy pare wolontariuszy, ktorzy rozprowadziliby je na terenie silesii (i zostawić w zoo natura) - to podniesie oglądalnosc akcji, ale i ilośc adopcji może wzrosnąc, no i ludzie zaczną nas kojarzyć z prestiżem.... ;]

Link to comment
Share on other sites

Też mi się wydaje że przedostatni weekend będzie lepszy bo w ostatni to ludzie będą jak na wariackich papierach zakupy do szkoły robić i gdzie im tam w głowie będzie jeszcze myśl o adopcji psa:roll:
A co do opłat też wydaje mi się że trzeba tak zrobić, w schronisku przecież też psów za darmo nie wydają. Chociażby żeby wnieść opłatę za koszty szczepień np

Link to comment
Share on other sites

Opłaty za szczepienia ni były by głupia a podreperowałoby się budżet nie dożo ale zawsze coś, oprócz tego wprowadziłbym kontrolę w jakiś sposób zgodę pozostałych domowników, bo m.in. takie są też powody zwrotów. Wtedy pozostaną nagłe alergie i inne głupoty. Klauzula o opłatach z zaznaczeniem w przypadku zwrotu psa nie oddajemy kasy więc człowieki pomyślą bo to jednak kasiorka, a pieski jak pisała Amikat pójdą gorzej ale w przemyślane domki.
Pomyślcie o plakatach i o ulotka informujących o akcji w Silezji z fryzjerkiem, załatwiłem,że pan będzie za free oporządzał nasze tymczasy tylko chciałbym,żeby to szło przeze mnie a nie wszyscy na hura, bo się na nas wypchnie.
[COLOR=DarkRed]Pamiętajcie o zdjęciach i Ci którzy jeszcze nie podpisywali porozumienia do mnie bo pogryzę a nie mam szczepień, uprzedzam:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

wikuwiku ja zdjęcia postaram się dać na sierpniowej akcji a jak nie to na wrześniowej na pewno :oops:
Co jeszcze do tych opłat to właśnie rozmawiając z Amikat mówiłam że chociażby opłaty za psa wynosiły 50zł to i tak w jakimś stopniu wpłynie to pozytywnie na budżet fundacji. A że ilość nie zawsze równa się jakości to chociaż adopcji było mniej to mniej także będzie zwrotów i nieodpowiedzialnych ludzi którzy przemyślą to kilka razy zanim się zdecydują

Link to comment
Share on other sites

ano przedostatni weekend zdecydowanie lepsiejszy jest na akcyje :cool3:
a i opłata 50 zł to też b. dobry pomysł.
Nio to jutro pracowity wystawowy dzionek!:multi:
będę na tą .7.30 ... Pluskwiaczku kochany jak mnie źle doinformowałeś
to ...:question::snipersm:

:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...