Jump to content
Dogomania

DZIEŃ PSA "Psiejsko - Czarodziejsko w Silesia City Center"


JOMA

Recommended Posts

[B]Gisic87[/B] - Korę to tak z rozpędu ponieważ Klaudiaaa ostatnio non stop tymczasuje :lol: ale muszę się jeszcze z ludźmi skontaktować, co u kogo.

Szczekającym i warczącym wolontariuszom proponujemy kagańce z ekologicznej skóry :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za wpisanie mnie do grafiku!
Ja oczywiscie bede z psem i bede z puchą. Może za mnie, będzie Anka z psem, a ja bee z puszką biegac, bo ostatnio znów się wkręciłam :evil_lol:
Co do psa, to jeszcze nie wiem z jakim - z Marsem (o ile się znajdzie jełop jeden), lub Tinką...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vannes'] nie moge sie doczekac! olka... kwestujemy? :#cool3:ale bedziesz szczekac na ludzi no nie? :P[/QUOTE]

tiaaaa no obowiązkowo :evil_lol: i warczeć :cool3:
juz ćwicze gardziel:cool3:
[QUOTE]
Szczekającym i warczącym wolontariuszom proponujemy kagańce z ekologicznej skóry[/QUOTE]

nieeee :placz:
ja poprosze o taki a'la Hannibal Lecter :lol:plose plose

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']Mam bardzo podobny w domu :evil_lol:. Bazyl w nim kiedyś chadzał, a że pychol ma dość duży to zapewne będzie pasował ;).[/QUOTE]

jejku super !to ja poplose:loveu: powinien byc dobry na moja straszliwa paszcze:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

wikuwiku gdzie potencjalny przyszły wolontariusz ma posłac swoje dane na którego maila? Dziewczyna wysłała na ten podany na stronie i bez odzewu (moze nie doszło?), nie wiem ty masz dostęp do tego konta? Bo moze ono nieaktualne a ja ja źle poinformowałam? Jak coś to przejrzyj poczte bo ona mi truje :razz:

Link to comment
Share on other sites

[U][I][COLOR=seagreen]Wykasowałam wcześniejszy tekst aby ludziom nie robić zamieszania.[/COLOR][/I][/U]

[B]Janusza[/B] wpisałam do kwesty - bo szło mu świetnie , no a że puszki to jego działka to wiadomo - też sobie świetnie radził.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JOMA']No to będzie trzeba postarać się o przekazanie tobie maila "wolontariat..."

I tak porozmawiam o tym z Amikat :loveu:[/quote]
He, he i tak wszystkie kody mam ja!:eviltong:
Jak cś na wolontariat dochodzi to przekazuję na Rafała.
wzorce identtyfikatorów ma wikuwiku, ale pieczatki znów ja;)
Pieczatkę chyba trzeba rozmnożyć przy takim rozsianiu zarządu.
Ja wprawdzie już tylko sprzatam, ale jeszcze niektóre "atrybuty władzy" mam:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kuba123']piszę się na sobotę, ale na niedzielę chyba nie :placz:
idę w ślady Lary i zostanę Matką.................chrzestną:roll:[/quote]

O, witaj w klubie :)

A powiedźcie mi, jak odbywa się awans w Fundacji? :razz: myślę, że wszyscy powinni mieć takie same szanse, a wikuwiku awansował w trymiga :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Lara Fundacja to nie miejsce gdzie robi się karierę,tutaj wszyscy są równi i jednakowo potrzebni i ważni, każdy coś robi na miarę możliwości ja akurat mam dość sporo możliwości , które można wykorzystać dla dobra naszej wspólnej sprawy, ale nie posiadam talentów jakie mają inni z fundacji. Wielu rzeczy jeszcze nie wiem i doprowadzam niektórych ludzi do szału swoimi nagminnymi pytaniami i wątpliwościami. Odpowiadając na pytanie jak to się tak szybko stało, mogę powiedzieć, że nie wiem. Czuje się jakoś wyróżniony, ale nie czuję się lepszy więc nie bądź na mnie zła

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...