Jump to content
Dogomania

DZIEŃ PSA "Psiejsko - Czarodziejsko w Silesia City Center"


JOMA

Recommended Posts

[quote name='__Lara']Ja raczej będę ;) tylko gorzej ze zdjęciem :roll: muszę coś odkopać....

[/QUOTE]

no moja droga pozostaje tylko porwanie towarzyszowi zycia swojego zdjatka z portfela:eviltong:
ja chyba to bede musiala uczynic :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

:diabloti: oj nie, zostawię mu, ładnie tam się prezentuję :eviltong:

Ola la, będziesz na spotkaniu? ;)

[quote name='Ola la']no moja droga pozostaje tylko porwanie towarzyszowi zycia swojego zdjatka z portfela:eviltong:
ja chyba to bede musiala uczynic :evil_lol:[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']:diabloti: oj nie, zostawię mu, ładnie tam się prezentuję :eviltong:

Ola la, będziesz na spotkaniu? ;)[/QUOTE]

a ty to dobra kobieta jestes:eviltong:
moj ma 3 jedno na drugim wiec i tak dwoch nie widac a nie chce mi oddac zadnego:mad:

postaram sie byc na spotkaniu .Chociaz bylam na poprzednim :lol: a psiejskie opowiesci wikuwiku mam na codzien:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola la']a ty to dobra kobieta jestes:eviltong:
moj ma 3 jedno na drugim wiec i tak dwoch nie widac a nie chce mi oddac zadnego:mad:

postaram sie byc na spotkaniu .Chociaz bylam na poprzednim :lol: a psiejskie opowiesci wikuwiku mam na codzien:evil_lol:[/quote]

To pochwal się co tam było? bo już się boję :evil_lol::diabloti:

Ola la, będzie znowu akcja PUSZKOWA w weekend :D

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Joma za uznanie i dobrą opinię.
Co do spotkania nie ma się czego bać, tylko należy przyjść!!!!! Niestety zdjęcia są bardzo ważne, jak nie na spotkanie to na akcję ale muszę je mieć bo potem to wy za mną będziecie chodzić jak ich nie dostanę na czas.


Ola la jakoś nie przeszkadzały Ci moje psiejskie opowieści:eviltong::eviltong::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[B]Larus [/B]nie ma sie czego/kogo bac :lol:

a akcja puszkowa bedzie .... oj bedzie:eviltong: niechaj drża ludzie :evil_lol:

a uszki ciezkimi beda ....hmmm bedziemy musialy chyba sobie jakies oklady na nadgarstki wziasc...:evil_lol:

[quote name='wikuwiku']

Ola la jakoś nie przeszkadzały Ci moje psiejskie opowieści:eviltong::eviltong::eviltong:[/QUOTE]

ale ja nie twierdze,ze mi przeszkadzaja :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3][COLOR=Red]Kochani z upoważnienia Góry Fundacji obwieszczam:
POTRZEBNE CZTERY SZYBKO I WYRAŹNIE PISZĄCE OSOBY ( FUNDACYJNI WOLONTARIUSZE) NA AKCJĘ W BĘDZINIE ( WYMÓG ORGANIZATORÓW), Chętnych zapraszam do zgłaszania się na maila [email][email protected][/email]
[COLOR=DarkOliveGreen]PRZYPOMINAM 17.07.2009 ( PIĄTEK), GODZ. 17.OO, SALA NR 162, WYDZIAŁ FIZYKI UŚ, UNIWERSYTECKA 4, SPOTKANIE WOLONTARIUSZY. OSOBY NIEPEŁNOLETNIE Z RODZICEM, JEŚLI NIE MOŻE TO BEZ TYLKO PÓŹNIEJ ODBĘDZIE SIĘ SPRAWDZENIE PODPISANEJ ZGODY RODZICA NA UDZIAŁ W AKCJACH I WSPÓŁPRACY Z FUNDACJĄ.
PRZYNIEŚCIE DOWODZIKI, PESELKI I ZDJĘCIA NIE TYLKO DO IDENTYFIKATORÓW ALE I DO LEGITYMACJI
(B. WAŻNE)
[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

kochani to bardzo ważne proszę abyście się zgłaszali kto chce byc sekretarzem sędziego?Nie płacą za to ale dają obiad:evil_lol:
Musimy listę wolontariuszy dostarczyć do Piątku.
Ci którzy chcą kwestować i rozdawać ulotki też niech się zgłaszają musimy podać liczbę osób która bedzie uczestniczyć na wystawie w Będzinie 26-go!!!! Pilne!!!
Kto moze przyjechac w niedielę 26? sorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrry ale mam klaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaure [popsutą moze wreszcie kupie nową

Link to comment
Share on other sites

Byłam wczoraj w katowickim schronie. Wrócił szczeniak z majowej akcji. Fuzzy.
Nie mogę wkleić linku do karty psa, nie wiem dlaczego, ale znajdziecie go tu: [url]www.katowice.schronisko.net[/url] w psach do adopcji, jego numer 751/09.
Państwo obrażeni na cały świat, bo szczenior zaczął podgryzać to i owo podczas ich nieobecności.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wikuwiku'][B][SIZE=3][COLOR=Red]Kochani z upoważnienia Góry Fundacji obwieszczam:
POTRZEBNE CZTERY SZYBKO I WYRAŹNIE PISZĄCE OSOBY ( FUNDACYJNI WOLONTARIUSZE) NA AKCJĘ W BĘDZINIE ( WYMÓG ORGANIZATORÓW), Chętnych zapraszam do zgłaszania się na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
[COLOR=DarkOliveGreen]PRZYPOMINAM 17.07.2009 ( PIĄTEK), GODZ. 17.OO, SALA NR 162, WYDZIAŁ FIZYKI UŚ, UNIWERSYTECKA 4, SPOTKANIE WOLONTARIUSZY. OSOBY NIEPEŁNOLETNIE Z RODZICEM, JEŚLI NIE MOŻE TO BEZ TYLKO PÓŹNIEJ ODBĘDZIE SIĘ SPRAWDZENIE PODPISANEJ ZGODY RODZICA NA UDZIAŁ W AKCJACH I WSPÓŁPRACY Z FUNDACJĄ.
PRZYNIEŚCIE DOWODZIKI, PESELKI I ZDJĘCIA NIE TYLKO DO IDENTYFIKATORÓW ALE I DO LEGITYMACJI
(B. WAŻNE)
[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][/quote]

To 1 zdjęcie wystarczy? :razz: bo z większą ilością mogę mieć problem :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']Byłam wczoraj w katowickim schronie. Wrócił szczeniak z majowej akcji. Fuzzy.
Nie mogę wkleić linku do karty psa, nie wiem dlaczego, ale znajdziecie go tu: [URL="http://www.katowice.schronisko.net"]www.katowice.schronisko.net[/URL] w psach do adopcji, jego numer 751/09.
Państwo obrażeni na cały świat, bo szczenior zaczął podgryzać to i owo podczas ich nieobecności.[/quote]

:angryy::angryy::angryy: cisną mi się na usta złe słowa :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=7][COLOR=Red]NIE MUSICIE MNIE ZA TO KOCHAĆ ALE,...
[SIZE=4]1. JUTRO O GODZINIE 17.OO ZEBRANIE WOLONTARIUSZY ( ZDJĘCIE, DOWÓD , PESEL, RODZIC - NIEPEŁNOLETNI).
2. DO JUTRA CZEKAM NA MAILE ODNOŚNIE 26.07 BĘDZIN, WYSTAWA PSÓW, POTRZEBNA LISTA OBECNYCH ORAZ CZTERECH JAKO SEKRETARZE SĘDZIÓW. [email][email protected][/email]
3. JAKIEŚ POMYSŁY NA ROZRUCH W FUNDACJI.
4. POTRZEBNE TYMCZASY, O DOBRYCH DOMKACH DOCELOWYCH NIE WSPOMNĘ.
5. ALE WY WOLONTARIUSZE JESTEŚCIE JEDNI Z NAJWAŻNIEJSZYCH ,PONIEWAŻ BEZ WAS NIC NIE BYŁOBY MOŻLIWE.

[/SIZE][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wikuwiku']Jedna fotka wystarczy.[/quote]

Teraz mam problem co do wyboru fotki :eviltong: bo znalazłam kilka :eviltong: a musi być taka legitymacyjna, z wszelkimi wymogami, typu odsłonięte lewe ucho, bez kolczyka, itd.?? czy dowolne, w rozmiarach legitymacyjnego? (ale zadaje dużo pytań, macie upierdliwą wolontariuszkę :eviltong:).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Teraz mam problem co do wyboru fotki :eviltong: bo znalazłam kilka :eviltong: a musi być taka legitymacyjna, z wszelkimi wymogami, typu odsłonięte lewe ucho, bez kolczyka, itd.?? czy dowolne, w rozmiarach legitymacyjnego? (ale zadaje dużo pytań, macie upierdliwą wolontariuszkę :eviltong:).[/QUOTE]

nie martw sie Laruś
wikuwiku to istna oaza spokoju i zapewne wczesnym rankiem napisze dokladnie :eviltong: :evil_lol:

Ja juz porwalam swoje :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...