Jump to content
Dogomania

DZIEŃ PSA "Psiejsko - Czarodziejsko w Silesia City Center"


JOMA

Recommended Posts

[B]Glutofia[/B] - a ta kanalia to kto :niewiem:

[B]Gisic87[/B] - sorki ale takie duże dziewczynki to ja do kwesty wpisuję :loveu: - oczywiście po akcji będziesz miała prawo wyboru następnego psiurka

[B]Vannes[/B] - na razie cię zostawiam jest jeszcze tydzień może się jeszcze dużo zmienić :lol:

Link to comment
Share on other sites

Asienko kochana choc ty dzisiaj nie czyn mi wyrzutów. Zamiast tego błagam podnieś mi wątek Ortegi zeby zmienić temat dzisiaj jednej pani odmówiłam adopcji i wylewa z siebie jad na mnie. moze jak zaczneimy pisac o psie to przestanie?

A kanalia wie ze jest kanalia i nie protestuje nawet rodzinei się udzieliło i tak się do niej wracają

Link to comment
Share on other sites

Kurcze ja też nie wiem czy dam rade na spotkanie w piatek, nie wiem czy nie bede w pracy... :(

Na akcję zapisuje się na kweste w sobote (od rana do oporu), ew. jesli byłoby jakies wolne miesce dla tymczasa to Marsika wziaśc prosze pod uwagę (ale wątpie, że ktoś nas jeszcze chce widziec z tymczasami na akcji:evil_lol:)

Grrr... coś jeszcze miałam napisać, ale mi umknęło... ;|
Ahmmm...
Aaaa mam 2 tymczasy w zapasie, na yorkowatego psiaczka (z wyżywieniem), na obojetnie jaką suke przyjaźnie nastawioną do innych suk i DZIECI! oraz na kota tez coś by się znalazło...

A na akcji w będzinie...hmmm... ktos jedzie z Bytomia, bo ja ofiara - Ola? Wikuwiku? ;]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wikuwiku']tak ogólnie na zdjęciu nie widać,żeby był duży, no że z małych to tez nie. Napisz jeszcze proszę skąd ten piesek.[/quote]


hmm. ja tak powiem: on jest duży. Sięga mi do pół uda(Jak nie wyżej) a mam 160 wzrostu ;p) Ja go do siebie nie moge wziąć (mam 12 letnią suke która nie lubi takich psów i mam Kore na tymczasie) a szkoda mi tego psiaka.Na moje oko ma 5-6 lat. Jest bardzo łagodny. Nie je łapczywie. Dokarmiam go, ale jak długo tak można? On domu potrzebuje. Jest wspaniały. Jakby były jakies pytania to pisac na GG :5732811.

Ida nie może zalogować się i kazała przekazac ze w sobote będzie na 100% a w niedziele nei wiadomo.

Link to comment
Share on other sites

Bogie nareszcie mnie zalogowało coś mam z tą dogomanią :roll:

Jutro z Klaudią będziemy łapały psiaka... Pojedzie do schronu. Pani Aneta go zawiezie. Nie wiem czy psiak poradzi sobie w schronie. Z tego co wiem jest łagodny do innych psów. A jak wiadomo w schronach są tez psy agresywne więc jeśli jeden nie zaatakuje nie dojdzie nawet do jedzenia. To jest chudzina, która jak jeszcze trochę będzie latała wolno albo pożyje trochę w schronisku to zdechnie. Wg mnie dt jest bardzo pilny. Jeśli ktoś może go wziąźć to bardzo proszę. On ma czas do jutra. :-(
______________________________________________
Co do spotkania. Na ostatnim nie mogłam być wyskoczyło mi coś. Na tym będe na 80 %.
Mógłby mnie ktoś zabrać wraz z klaudiaa? No i raczej naszymi psiakami. Hihi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']Biszkoptowej nie zrobiłam fotek, bo wiedziałam, że tak czy inaczej dobre zakończenie ją spotka. Ajak trafo do dt to pewnie będzie miała wątek na dogo ;).

Tinka pojechała? Super :multi:. No i mam nadzieję, że Jagera ktoś w końcu wziął.

Czekamy na dalsze relacje.[/quote]


Ja zdążyłam zrobić jej jedna jedyna fotke :(. Moge wysłac na maila jak coś.

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=4][COLOR=Red]Ci , którzy nie mogą być na spotkaniu w piątek (17.07.2009r.) o 17.oo, przy ulicy Uniwersyteckiej 4, Wydział fizyki sala 162, PROSZĘ WAS zabierzcie na akcję zdjęcie i dokument tożsamości , niepełnoletni obowiązkowo zameldować się z rodzicem.
[COLOR=Black][SIZE=2]Co do psiura z Kazimierza nie mam nic pewnego jakby coś to będę się odzywał.[/SIZE][/COLOR]
[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]BoUnTy[/B] - tu nie chodzi o to czy chcemy cię widzieć czy nie bo wszystkim nam zależy na dobrych domkach dla psów. Wszyscy się wciąż i ciągle uczymy choć czasem się nam wydaje, że już wiemy wystarczająco dużo - do nastepnego razu :p - trzeba wyciągnąc wnioski i żyć dalej :loveu:
Zasada jest jedna dla wszystkich DT - [B]wydajemy TYLKO[/B] zwierzęta zdrowe, zaszczepione z aktualną książeczką zdrowie no i oczywiście wysterylizowane/ wykastrowane - no chyba, że są to szczeniaki.
Więc zapraszamy na akcję :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wikuwiku'][B][SIZE=4][COLOR=Red]Ci , którzy nie mogą być na spotkaniu w piątek (17.07.2009r.) o 17.oo, przy ulicy Uniwersyteckiej 4, Wydział fizyki sala 162, PROSZĘ WAS zabierzcie na akcję zdjęcie i dokument tożsamości , niepełnoletni obowiązkowo zameldować się z rodzicem.
[COLOR=Black][SIZE=2]Co do psiura z Kazimierza nie mam nic pewnego jakby coś to będę się odzywał.[/SIZE][/COLOR]
[/COLOR][/SIZE][/B][/quote]

Ja raczej będę ;) tylko gorzej ze zdjęciem :roll: muszę coś odkopać....

JOMA, ja się oczywiście piszę na dwa dni akcji ;)

Link to comment
Share on other sites

A ja serdecznie wszystkich zapraszam na spotkanie wolontariackie. Byłam na pierwszym i polecam. Wikuwiku wie o czym mówi, widać i słychać :lol: że ma doświadczenie. Chce nas fachowo ogarnąć, pozałatwiać wszystkie papierkowe sprawy i zamknąć temat - pomóżmy mu w tym :loveu: - bo to w końcu chodzi o nas.

Link to comment
Share on other sites

Gdyby liczyły się tylko moje chęci to pisze się na dwa dni akcji od początku do końca ale... niestety nie mam z kim zostawić mojego Maciupka (mąż pracuje) więc niestety. Gdyby jednak coś się zmieniło to się pojawie. Życze mnóstwa adopcji i pełnych puszek :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...