Jump to content
Dogomania

Fruzia, sparaliżowana kotka, nie żyje :-((((((((((((((


Tweety

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ines_Chorzów'][B]Witam już jako żona mojego Sławusia :)[/B] Podczas naszego wesela Fruzia miała dobrą opiekę (niemalże 24h). Z wypróżnianiem się "zrobiliśmy porządek", ale Fruzia przypłaciłą to powiększeniem się odleżynki :placz: Walczymy z tym, ale to jest tak naprawdę walka z wiatrakami :roll: Obawiam się, że problemy z wypróżnianiem się będą nawracały. Przy Fruzi bardzo pomógł nam prezes Komitetu Pomocy dla Zwierząt. Oni też mieli dwie niepełnosprawne kotki, które niestety już są za TM. Takie problemy, jak ma Fruzia, to chleb powszedni w przypadku Fruzinkowego urazu. Wszystko będzie niestety notorycznie powracało. Szansą dla Fruzika jest chodzenie, a z tym nie jest prosto .... To takie błędne koło ...[/quote]

[B]Ines - szczerze Wam życzę wyłącznie dobrych chwil w życiu !!!![/B]

Niestety wiemy, że Fruzi wyłącznie chodzenie może dopomóc... A jak napisałaś - nie jest to takie proste... Ty Najlepiej to wiesz - To Wy codziennie zmagacie się z Fruziowymi problemami... Tyle serca ma u Was... Wspaniałą opiekę !
Oby trafiła właśnie do tak odpowiedzialnego domu !!!!
Bo wciąż mamy nadzieję, że Ktoś Taki jak Wy da dom Fruzi !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lemoniada']Czy tytuł wątku jest aktualny? Jak sobie dajecie radę finansowo, Ines?

PS. Wszystkiego najlepszego i wielu małych przyszłych kociarzy Wam życzę:lol:[/quote]

Postaramy się o małych kociarzy :D Tyle, że najpierw musimy uregulować kocie kwestie :) Za dużo ich mamy jak dla ciężarnej baby :D Tytuł wątku niestety jest wciąż aktualny, Fruzia nadal nie chodzi i pieniążki są potrzebne. My jakoś sobie radzimy, raz lepiej, raz gorzej, ale jakoś leci :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ines_Chorzów']Postaramy się o małych kociarzy :D [B]Tyle, że najpierw musimy uregulować kocie kwestie :) Za dużo ich mamy jak dla ciężarnej baby [/B]:D [B]Tytuł wątku niestety jest wciąż aktualny, Fruzia nadal nie chodzi i pieniążki są potrzebne. [/B]My jakoś sobie radzimy, raz lepiej, raz gorzej, ale jakoś leci :)[/quote]

To fakt Ines - kobiecie w ciąży łatwo nie jest, a potem jeszcze trudniej...
Kocie kwestie niewątpliwie wymagają uregulowania...

[B]Domki potrzebne !!!!! Dla kocinek z problemami !!!!

I jak napisała Ines - tytuł wątku wciąż aktualny...
Prosimy o dalszą pomoc !!!!!
Rehabilitacja Fruzieńki trwa !!!!!
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='przyjaciel_koni']Martwię się, bo coś spadło zainteresowanie dalszym losem Fruzieńki...

[B]Wciąż koteczka bardzo potrzebuje pomocy !!!![/B]
Prosimy - nie zapominajcie o skatowanej przez człowieka kotce !!!!
Ona nie ma nikogo innego...[/quote]
Tak to jest zazwyczaj. Jak się trochę "obrobię", to wystawię bazarek na Fruzię - ku przypomnieniu

Link to comment
Share on other sites

Dostałam maila od allegrowicza (Fruzia ma 2 obserwatorów)

[QUOTE]Treść wiadomości:
Witam!Jestem zainteresowany adopcja Fruzi.Chcialbym wiedziec w jakiim mniej wiecej wieku jest ta Kotka i jak wyglada jej leczenie?Czy chodzi o sama rehabilitacje w domu?I oczywiscie czy Kicia porusza sie sama .Bardzo prosze o odpowiedz.pozdrawiam[/QUOTE]

Potwierdźcie czy mail i telefon podany w aukcji jest właściwy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tweety']tak, dostałam mail'a w sprawie Fruzi. To już drugi, bo pierwsze zapytanie przyszło na moją aukcje kotów krakowskich ale nie wiem czy nie było bezmyślnym dowcipem.
Na tego odpowiem zaraz[/quote]

Pan chce przedyskutować sprawę z żoną, na razie jest bardzo zainteresowany ale wg mnie muszą zobaczyć Fruzię na żywo, jak się zachowuje, jak sie porusza, co trzeba koło niej robić i wtedy zadecydować ostatecznie

Link to comment
Share on other sites

Jeśli trzeba będzie pokazać Fruzinka, to nie ma najmniejszego problemu. Tweety, zaproponuj temu Panu wizytę u nas, może akurat będzie chciał przyjechać (a tak wogóle, to skąd oni są?). Nasz mały skarbuś potrzebuje kogoś, kto da jej dużo uwagi i miłości. Z tym drugim u nas nie ma problemu, ale z pierwszym - już gorzej :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...