Jump to content
Dogomania

Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!


Tosia2

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mam tyle nauki, ze... :roll:. Dogo musiało iść na drugi tor. Jestem chętna zrobić ogłoszenia, chociażby jakieś podstawowe. O zdjęcia nie będe męczyć, choć nie powiem, ze by się nie przydały. Przydałyby się bardzo. ;) I najważniejsze informacje: wiek, charakter, stosunek do ludzi i zwierząt. Naprawdę nie mam czasu, aby szukać tych wszytkich informacji.
Prosze o informacje na temat Milusia na PW. :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dana']Tosiu daj znać co z psiakiem - on nie rozumie scysji ludzi - tylko - chce domku - please ! :shake::shake:[/quote]
Nie wiem dana co masz na myśli...jedno wiem..liczysz naprawdę na wiadomości od Tosi co z pieskiem???Ja juz nie liczę...i obym się myliła....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dana']Gonia - nie odbieraj mi wiary w LUDZI .....Tosia ! Co z pieskiem ? :shake::shake:[/quote]
Dana...staram sie wierzyc w ludzi...też nie chce tej wiary tracić...ale czasem ta wiara okazuje sie naiwnością z mojej strony...dobrze, jeśli ta naiwność nie ma nieodwracalnych skutków, tylko czegoś uczy...ale nadzieja umiera ostatnia...dlatego napisalam wcześniej" obym sie myliła..."..też czekam..czekam jak wariat...ale ciągle natym sie kończy...

Link to comment
Share on other sites

[I][quote name='ZUZANNA11']Widzę, ze wszyscy na tym wątku są niezmiernie przejęci losem Miłka i nikt nie był nawet w stanie wysłać mi informacji na temat psa. :cool1:[/quote][/I]

Milek z tego co wiem z watku jest przyjazny w stosunku wszytskiego co sie rusza,ale ma zapedy do ucieczek a po siatce podobno chodzi jak po ziemii...ma okolo 8-9lat ale dowodow na to de facto nikt chyba nie ma a po zebach mozna sie czasem mylic:roll:
jest mniej wiecej wielkosci owczarka niemieckiego.Znajduje w przytulisku kolo Tluszcza pod warszawa[I]. [/I]Zdjęcia są na stronach: 1,13,61 (ze spacerku:cool3:) i 65. tel. kontaktowy do Tosi2 508430284.To tyle wybacz ze nie dostalas od nikogo priva ale wiekszosc z nas sie uczy i pracuje :roll:nalezaloby te nformacje wkleic do 1 postu ale to bez Tosii ktora zalozyla watek jest nie mozliwe, ode mnie milek ma ogloszenia w anonsach i chyba na gumtree,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ZUZANNA11']Widzę, ze wszyscy na tym wątku są niezmiernie przejęci losem Miłka i nikt nie był nawet w stanie wysłać mi informacji na temat psa. :cool1:[/quote]
Zuziu...Nawet nie wiesz jak bardzo chcialabym Ci napisac cos o MIłku...ale jak??? co my tu możemy Ci napisac skoro tak naprawde nie jesteśmy same niczego pewne....czekamy na informacje..pragniemy dowiedziec sie czegos..zobaczyc fotki...odwiedzic psa...wszystko wydaje sie niemozliwe do przebycia..wiec ja mam poważne watpliwosci..dlatego chocbym bardzo chciala- nic nie moge ci napisac, bo niczego już tu nie jestem pewna...a Tosia...milczy...no tak..po prostu..zajęta jest...:-(

Link to comment
Share on other sites

Zobaczcie co znalazłam na necie....
[url=http://www.canis.org.pl/galeria/jacek2008.htm]

Nie mogę normalnie.....on jest taki śliczny..kochany....ufny....:-(:-(nie spocznę chyba zanim Miluś nie znajdzie domku...no jasny gwint..zaden pies aż tak bardzo nie wlazł w moje serce jak ten...no co mam zrobic jak nie mogę o nim zapomniec????gdy patrze na te fotki..pewnie jeszcze z wiosny...to mi serce pęka...musi ktoś do niego pojechac..ja jutro dzwonie gdzie trzeba...muszę się dowiedziec adresu...to na początek...potem zobaczymy.....

Link to comment
Share on other sites

"Jak mi serce pęka.", "Jaki on słodki.". Dziewczyno, proszę Cię. To jest naprawde załosne. Ty zdajesz sobie sprawę ile Tosia ma na głowie ? Życzyłabym Ci, abyś poznała Tosię i zobaczyła jaka dziewczyna jest zalatana. Jestem ciekawa dlaczego tak Ci tego psa szkoda, a nie zrobisz mu ogłoszeń. Zobowiązałam się, wiem. Lecz dogo nie jest moim jedynym dodatkowym zajęciem. W tyodniu może mam jedno wolne popołudnie. Teatr, ZHP, dodatkowy angielski, taniec. O nauce nie wspominam, o psach też. :roll:
Bardzo chcę zrobic Miłkowi ogłoszenia, lecz do tego nie można się zabrac tak, od tak. Trzeba mieć napisany ładny tekst, łapiący za serce. Może ktoś ma takie zdolności i może pomóc ? Bo jak narzie chęć realnej pomocy miłkowi wykazała tylko chita. :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Zuzanna ja mam Milka na n-k i mialam go tez kiedys na allegro ale tam to ju dluugi ma takie ze :cool1: tak czy inaczej przerobilam sobie troche tekst z pierwszej strony i gdyby ktos chcial to jest na mojej n-k:

[URL]http://nasza-klasa.pl/profile/19442438/gallery/16[/URL]

obiecuje ze do konca tygodnia zrobie kupiepsa.pl adopcje.pl i adopcjepsa.pl a i napewno na mojpopil.pl ale moze to potrwac pare dni bo sesja...

Link to comment
Share on other sites

No to masz chlopaku od ciotki zgodnie z obietnica ;)

[URL="http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/milek-uratowany-przed-sznuremwulkan-milosci-i-wiernosci/993"]Milek - uratowany przed sznurem,wulkan milosci i wiernosci - psy - ogłoszenia zwierzęta - Petworld.pl[/URL]

[URL="http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=36975"]Kupi� Psa - Gie�da zwierz�t domowych :: Szczeg�y og�oszenia[/URL]

[URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,2879,Lw==.html"]Chce Ci przedstawic Kogos specjalnego... / bli�ej nieokre�lona ;) / Adopcja psa. Og�oszenia: psy do adopcji, szukam psa, oddam psa[/URL]

[URL="http://www.mojpupil.pl/gielda_psow"]Gie�da ps�w - Oddam bezp�atnie rocznego kundelka �redniego wzros[/URL]

jest tez na adopcje.pl ale tam trzeba troche poczekac na akceptacje:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ZUZANNA11']"Jak mi serce pęka.", "Jaki on słodki.". Dziewczyno, proszę Cię. To jest naprawde załosne. Ty zdajesz sobie sprawę ile Tosia ma na głowie ? Życzyłabym Ci, abyś poznała Tosię i zobaczyła jaka dziewczyna jest zalatana. Jestem ciekawa dlaczego tak Ci tego psa szkoda, a nie zrobisz mu ogłoszeń. Zobowiązałam się, wiem. Lecz dogo nie jest moim jedynym dodatkowym zajęciem. W tyodniu może mam jedno wolne popołudnie. Teatr, ZHP, dodatkowy angielski, taniec. O nauce nie wspominam, o psach też. :roll:
Bardzo chcę zrobic Miłkowi ogłoszenia, lecz do tego nie można się zabrac tak, od tak. Trzeba mieć napisany ładny tekst, łapiący za serce. Może ktoś ma takie zdolności i może pomóc ? Bo jak narzie chęć realnej pomocy miłkowi wykazała tylko chita. :cool1:[/quote]
No bardzo jestes mila..dzi ekuje..Mi,lkowi robie caly czas oigloszenia- moze bys tak przestudiowala watek...ma u mnie caly czas allegro, mial wyroznione do tej pory. Nie chce brac przykladu z Ciebie i byc tak bezczelna jak Ty...nie jestem dziewczyna- to po pierwsze...po drugie- po co sie zobowiazujesz do ogloszemn skoro wiesz ze masz duzo pracy??o to tez mam pretensje do Tosi...najpierw poczytaj, sprawdz zanim palniesz glupote i staniesz sie niegrzeczna...Ja mam 3 dzieci..prace i dom- i znajduje czas..ale ja sie nie zobowiazuje tylko robie...i nie trabie naokolo, ze zrobie, a palcem nie tykam ..przy okazji obrazajac ludzi...chcesz robic ogloszenia- nie zobowiazuj sie tylko rob..a nie czeekaj az Ci ktos tekst napisze...Poczytaj jak znajdziesz czas..moze zauwazysz tedy, ze zalosn a jestes Ty...nie chcialabym miec do czynienia z taka Harcerka...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chita']dziewczyny dajcie spokoj:roll:psiakowi to nie pomoze,sluchajcie jesli ktos jeszcze jest na watku kto pisal posty na pierwszej stronie niech uzupelni swoj post o te informacje np na ktorych stronach sa zdjecia etc.[/quote]
Oczywiscie doskonale wiem, ze zla atmosfera nie pomaga szczegolnie Milusiowi...niestety jestem cierpliwa osoba..ale glupoty i chamstwa nie znosze..nie moge dlatego milczec w takich wypadkach...jestem za stara aby pozwalac na takie zachowania...
Dlatego tez uwazam, ze uwagi typu "zuzanna"nie sa odpowiednie na watek- mozna sobie podarowac- jesli nie- prosze o uwagi na PW...odpowiem chetnie:cool3:
Milus....co u Ciebie piesku...??Tosia milczy..niestety nie tylko tu..na innych watkach tez slad zaginal...a bardzo by sie przydala...:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[I][quote name='kakadu']niestety, o ile dobrze pamietam, tosia napisala dosc dawno temu, ze jest agresywny w sosunku do psow, co jest nie bez znaczenia dla przyszlego opiekuna;[/quote][/I]

:oops:nie wiedzialam,pewnie gdzies przeoczylam a rzeczywiscie to nawet bardzo istotne...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...