Jump to content
Dogomania

TYGRYŚ szuka domu ... Tygryś za TM ... [']


Nicol

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Neigh']No niestety nie brudny. Jemu się na nosie robią takie strupale.....potem odpadają, a potem sie znowu robią. Moi weci ręce rozkładają......[/quote]

To ja Ci poradzę bo Geriavit ma to samo ;)
Maść nagietkowa dwa razy dziennie.
Po tygodniu znikne ale ma sukinsyństwo tendencje do nawracania....

Link to comment
Share on other sites

Dużo gada! Jak stałam obok to nie bardzo na początku mówił, ale jak poszłyśmy do świnek to z dołu wykrzykiwał oburzonym głosem (damskim):
Maksiutek! HALO!,
a potem męskim: Tooola, Toolaaa! na koty mówił: PSIK!

I inne rzeczy różne mówi też. Najchętniej prezentował odgłos który wydaje odkorkowywana butelka z winem, co stawia Neigh w zupełnie nowym świetle :diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

Kurczaka odróżniam od "O KUR...". Przyznaję, mogło mi się wydawać, albo też JEMU mogło się cuś wypsnąć, czyż nie?
Tym bardziej, że byłaby to doskonała pointa do opowieści którą mnie podówczas raczyłaś.

A tutaj Tiger którego PRZESTAŁAM głaskać:

[IMG]http://images45.fotosik.pl/60/1d39e084375951fa.jpg[/IMG]

A tutaj jak głaskałam Tolkę::evil_lol:

[IMG]http://images25.fotosik.pl/323/fb234feae406d568.jpg[/IMG]

szkoda, że nie mam zdjęć na którym by się flesz w kominku nie odbijał, niestety pogarsza to jakość.

[IMG]http://images26.fotosik.pl/324/70cfaa5f17397752.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Bo ona nie lubi paparazzi:-)

A poważnie to mimo wielkich postępów które zrobiła, coś wyciągane w jej kierunku nadal straszne i lepiej dać nogę......
Ona taki hmm specyficzny stwór jest.Ale daje sie już dotknąć. I odkryła uroki kanapy:mad:

Link to comment
Share on other sites

Tolka ma super sierść, w dotyku jedwabną.

U Neigh zasiada się na kanapie i ma się Tigera na kolanach. Spycha się go z kolan, woła "Brombaaaaa", leci Tiger. Bromba też leci ale ten czołg z nią wygrywa masą i spycha ją bezlitośnie. Wołamy następnie Tolę - leci Tiger...
O ile człowiek jest mocno uparty i wychowywać chce tego wiadrołba uparcie głaszcząc INNEGO psa- zaczyna się koncert oburzonego trzmiela. Zdjęcie obrazujące ten koncert zamieściłam gdzieś powyżej...

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie tak to jest. W jakimkolwiek celu woła się innego psa - leci Tiger i pcha się z wyrazem "JA JA JA JA JA JA NAJWAZNIEJSY"!!!!!!!
Jak Bromba chce być głaskana ( bo ona to cwana jest.......schroniskowa wyga) włazi sobie pod stół z drugiej strony, trąca mnie nosem w rękę i tak się patrzy "ciiiii nie widzi nas". Ale jak sie rozochoci i wlazi na kolana........Tiger się zrywa i ... "AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA zdraaaaaaaaaaaaaada" Jaaa jaaaaa jaaaaaaaaa NAJWAZNIEJSY

I tak dalej i tak dalej, do znudzenia......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...